Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:24 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Потрес  
Автор Dr Who (Гугл програмист)
Публикувано13.05.14 18:00



Saksun е правила секс !!!???
Шок - това дори и Ванга не го е предвидила.
На къде отива тоя свят.
Украйна ще се разпадне.
Ще има трета световна война или ледников период или нещо по средата - може би студена война.



Тема Re: Потреснови [re: Dr Who]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано13.05.14 20:02



... ами, такива събития предстоят, но едва ли Саксън има пръст в тях... освен, ако не е поиграла с пръстче в ануса на Путин, да го е възбудила и той сега да е сърдит на половината свят, че му е харесало...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Потреснови [re: Dr Who]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.05.14 19:02



Кой е потресен? Аз не съм. Освен ако човек не се потриса от хубави неща. Но не, това не е точното определение за състоянието ми.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Потреснови [re: sladunka medunka]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.05.14 19:03



Аз и в душата мога да му бръкна, стига да поискам.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Потреснови [re: saksun]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано17.05.14 22:22



... направи го, моля те... белки се укроти тва изчадие адово



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re:нови [re: sladunka medunka]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.05.14 11:24



И защо да е изчадие адово? Защото не иска да разруши Русия, както желаят еврогейнацистите и сатанистите от САЩ ли?

Човекът служи на добрите сили и не съм видяла нито един, който говори против него да е свестен. Дори скоро се шегувахме, че Путин е своеобразен лакмус в това отношение.




Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.05.14 11:28



Силно се съмнявам. Аз не бих препоръчала някой да експериментира с бивш директор на КГБ, но ваша си работа.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.05.14 11:37



И в други постинги съм писала, че всъщност Путин започна да ми допада повече след събитията от последните месеци. Той доказа, че е голям политик, че не се страхува от чуждо влияние и мисли за страната си. Смятам, че дори израсна от началото на 2014-та. Няма начин народът му да не го одобрява при това положение.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.05.14 11:44



Все пак би се трогнал, ако му изпея няколко руски песни, изрецитирам 7-8 стихотворения, разкажа му също толкова глави от романи и либрета на опери от руски композитори. Бих му показала и пируетите на Одилия от "Лебедово езеро", но се опасявам, че ще се строполя поради световъртеж още след първия.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.05.14 11:49



Не и ако са му докладвали предварително, какво всъщност ти е в главата.







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.