Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Кончита Вурст  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано12.05.14 22:59



Здравейте мъже, жени или просто ТО



след този финал на Евровизия 2014 с тази брадата Кончита Вурст и след не знам колко си спора, които водя едновременно във фейса бих искала тук ние сведущите по темата за секса и за пола като такъв да обсъдим тази нашумяла тема тези дни Кончита Вурст, или Томас Нойвирт или сега представен като ТО...не е травестит, не е мъж, но не и жена, какво мислите съклубарчета, харесва ли ви, пее ли добре, до къде и как ще се развие нашият свят вървейки по пътя на смяна на пола, джендъра, брак между гейове и лесбита, двама бащи от които единият е майка отглеждат син, две лесбийки отглеждат деца , например двама синове...да побеседваме по темата, когато искате и както искате, аз съм сигурна , че сега пролетта не ви е оставила време след разчуруликаният хормон и секс изявите ви свободен стил, но все пак

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Re: Кончита Вурстнови [re: dymo]  
Автор mario.1993 ()
Публикувано12.05.14 23:13



Харесва ми, мен лично ми писна от нетолерантност и хомофобия по тия балкански ширини. Трансвестизмът нито е прецедент във евровизия, нито във човешката история, нито е западна приумица и извращение. Още преди две хиляди години тайландците са имали хора от трети пол - катуой, а индийците са имали каста на трансексуалните - Хиджра. В древен Китай широко разпространение са имали хомосексуалните конкубини във императорският двор, а в китайската опера има традиция мъже да играят женски роли - т-нар Дан. Има и филм спечелил Кан със Лесли Чън.

Редактирано от mario.1993 на 12.05.14 23:14.



Тема Re: Кончита Вурстнови [re: dymo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано12.05.14 23:15



....Наистина мечтая за свят, в който да не трябва да говорим за безполезни неща като сексуалност, откъде си и кого обичаш."

думите по горе са на Кончита, според вас не иде ли краят на нормалното общество мъже, жени, превес подобни двойки, не идва ли "новото" общество TO-тата

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Кончита Вурстнови [re: dymo]  
Автор mario.1993 ()
Публикувано13.05.14 00:18



Това са някакви жалки паранои, като това колко извратен бил ЕС и как само здравите руски православни мужици са спасението на целокупното човечество.
Никой не задължава никого да бъде гей, а на този който си мисли че чрез пропаганда могат да се инфилтрират хомосексуални влечения у някого , мога да му предложа подходящо антипсихотично лечение за облекчаване на неговите налудности.



Тема Re: Кончита Вурстнови [re: dymo]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано13.05.14 01:04



на кончита вурст, според мене, и дреме на вурста за вашто мнение, ама обсъждайте си...



----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Кончита Вурстнови [re: mario.1993]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано13.05.14 09:45



Това са някакви жалки паранои, като това колко извратен бил ЕС и как само здравите руски православни мужици са спасението на целокупното човечество.
Никой не задължава никого да бъде гей, а на този който си мисли че чрез пропаганда могат да се инфилтрират хомосексуални влечения у някого , мога да му предложа подходящо антипсихотично лечение за облекчаване на неговите налудности.


Само да споделя колко много ме радваш, момко/моме Марио/Марийо

! Пък ако ".1993"-то към ника ти е и "годината на производство", значи има надежда за младото поколение!




Тема Re: Кончита Вурстнови [re: dymo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано13.05.14 09:48







Тема Re: Точно башнови [re: dymo]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано13.05.14 12:38



травестит си е. Какво като е с брада?



Тема Re: Кончита Вурстнови [re: mario.1993]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано13.05.14 15:05



Този твой постинг е лъжа от първата до последната дума. Но пък е пропагандно издържан.




Тема Re: Кончита Вурстнови [re: dymo]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано13.05.14 15:13



Харесвам мъже с обици, с гривни, верижки, с дълги коси. В древния Рим, а сега в арабския свят мъжете носят нощнички, тоги и каквото им е кеф. Харесвам и мъже с грим, но само когато са мимове. Нямам против естествените гейове (не такива заради изгода или по внушение - тези два вида са болшинство).

Но това създание Кончита Вурст е еталон на кича, безвкусицата, интересчийството и лошите нрави.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.