Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кончита си e OK, Евровизия - не.нови [re: dePhil]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано16.05.14 18:47



Ти ... сериозно ли ?! Използва световно неизвестния древногръцки войн Теодосиус като критерий ... за какво ?! И верно ли трябва да чакаме неколцината оцелели да възкликнат - бейй, тоя апокалипсис май .. нещо не беше в ред !
Щото ..
На мен лично тази популистична и масово прокламирана толерантност зе да ми идва въз. Все повече ми мирише на лицемерие и все повече се превръща в глобален непукизъм. Толерантни дебили, повръщащи под сурдинка ... гледайки нЯщото Кончита в "турбо-мега-тъпата" Евровизия. :-) Предпочитам да звуча нетърпимо, грубо и нетолерантно, но определено съм привърженик на натуралната естетиката и любовта между половете. ;-)

Пъ Съ: Искаше ми се да знам общественото мнение, ако Кончита фърляше гюбеци ... Дали щеше да е толкоз толерантно ?!




Тема Чак пък "световно неизвестен"... :)нови [re: pravil_nick]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано17.05.14 12:17



Ксенофон е доста по-известен (ако това ще ти помогне с Гугъл

) - "един благороден любовник не трябва да крие нищо, което засяга момчето, от баща му. Връзката между двамата трябвало да се основава на взаимна любов и желание (за разлика от връзката между мъж и жена) и на редовни сексуални отношения".

В съвсем премлян Уикипедиен вариант, започни от , ако искаш. Обърни внимание на следния цитат: " предаването на семето от зрелия мъж на възмъжаващия юноша представлява последен етап от съзряването на момчето. Чрез семето то приема мъдростта и оплодителните способности на вече зрелия и утвърден в обществото мъж и едва тогава се смята готово да се ожени и да стане глава на семейство."

Тоест - това си е напълно функциониращо и стабилно общество, в което мъжете са (по днешните стандарти) изцяло завършени и реализирани хомосексуалисти.
И - нали не забравяме - същите тези хомосексуалисти са и хората, които са положили основите на съвременната ни цивилизация - наука, философия, изкуство.

Затова - хайде по-спокойно, предлагам?

~*~

Тема Re: Кончита си e OK, Евровизия - не.нови [re: pravil_nick]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано17.05.14 13:47



+1

Жено, ти кефиш, ма!



игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата

Тема Re: Кончита Вурстнови [re: dymo]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано17.05.14 13:49





игоцлавя либя ирак циря ъкраина китаи цте одари по мацата

Тема Re: Чак пък "световно неизвестен"... :)нови [re: dePhil]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.05.14 15:44



Благодарна за препратките :-) ... Щото - да .. порових се из гугъл (като толкоз невежа, нали). Но не бе акцента ми на фактите от историята. Щото в нея има всичко. А на това, до колко е правилно да се вземе някакъв отрязък или цитат от историята и да се ползва като критерий. Щото историята ни помни Хитлер, помни Пиночет, помни древни римляни, помни маи, ацтеки ... Помни Османска империя, където законно е било да се изтребват мъжките рожби на султана, докато остане само един престолонаследник ... !?! И, добре - ползвайки твоя цитат от древните гърци, приемаме хомосексуализма за нормален .... но и инцеста ли да приемем за нормален ?!
Но пак казвам - не ми е идея да се аргументирам или споря с историята, а само изразих лично мнение за налагащата се към момента псевдо-толерантност (вече към какво ли не).




Тема Re: Кончита си e OK, Евровизия - не.нови [re: dePhil]  
Автор yetti (питекантроп)
Публикувано17.05.14 18:09



за кво модерно затлъстяване говорим, жената кит по наште ширини си е съществувала и тогава...

----
I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Кончита си e OK, Евровизия - не.нови [re: cyrus-93580]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано17.05.14 19:45



Па ти си още по-нетолерантен от мене ... Аз поне пеерасите уважавам. Щото, нали, сме с еднакви интереси ... и ги разбирам пичовете. ;-)




Тема Re: Кончита Вурстнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано17.05.14 20:12



Може да е трагично, но си го написала адски забавно





Тема Re: Кончита Вурстнови [re: sladunka medunka]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано17.05.14 20:14



но сексуалността им няма нищо общо с хаоса в главите им... комай доста сбъркани хетеросексуални хора има

Баш.





Тема Re: Кончита Вурстнови [re: dymo]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано17.05.14 20:31



Какво да мисля? Абсолютно нищо

Виждала съм я, но не съм чувала как пее. Не знам защо трябва да ме вълнува. Травеститите ме кефят като цяло, това са единствените хора, които си правят труда да се ебават с напълно случайно дефинираните обществени схващания за половете. Странно как досега никой не се е сетил да си пусне брада. Наистина ли Фрау Вурст е първата? Псевдонимът й е лишен от фантазия според мен, но това си е нейна работа.

Няма да коментирам политика тук, че в днешно време никой не е сигурен в интернет




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.