Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кончита Вурстнови [re: Luchezara]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано15.05.14 10:53



... мда, при сбъркани хора не е добре да се живее, но сексуалността им няма нищо общо с хаоса в главите им... комай доста сбъркани хетеросексуални хора има, даже ако вземем да ги сравним с хомосексуалните незнам кои ще се окажат повече
..ей, на един хетеросексуален,сбъркан да го определиш му е малко:
http://www.blitz.bg/news/article/267324

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Кончита си e OK, Евровизия - не.нови [re: dymo]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано15.05.14 11:44



Европейския "Златен Орфей" не го гледам от години, поради постинга ти погледнах за какво иде реч.

Ми - голяма работа - някакъв човек пял, други гласували, трети се впечатлили, четвърти попсували. То/тя/той/ние/вие/те - нито ме впечатлява, нито ми пречи. Чудесата бутани от чиновници и активисти са винаги за по три дни (създанието Кончита колко продадени албума има - това измерва изпълнителите с влияние, а не изкуствените напъни).

Емил Димитров и Георги Парцалев разбутваха соц-табутата на българските ново-граждани много повече, отколкото Кончита може да впечатли претръпналия модерен ТВ-зрител. В нета има достатъчно апокалиптични партийни вопли за вредното им влияние върху комсомолци и пионери. Апокалипсисът дойде ли? Не.

От другата посока - още древногръцкият войн Теодосиус ядно кълне своите братя по оръжие (преди почти 2'500 години), че се влюбват в... жени.. - о, ужас! - тотална профанизация на свещеното възвишено чувство и падение на мъжката душа!..
Падението (от тази гледна точка) трае и досега, ма още не сме паднали, като гледам.
Дори, спокойно може да се каже, че (пак от древногръцка гледна точка) се завръщаме към началото си - жените за размножение, междумъжието - за любов. Пак няма Апокалипсис, май.

И въобще - все някой за нещо се тръшка, все на някой - някой друг му е различен и му(ни) носи Края на Света. Който Свят не ще да мре предсказание, след предсказание (мамка му!), ами - върви си полечка напред и нагоре. Това - ако се гледат фактите, а не телевизия, разбира се.

И така.
Живот



~*~

Редактирано от dePhil на 15.05.14 11:53.



Тема Re: Кончита си e OK, Евровизия - не.нови [re: dePhil]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано15.05.14 13:50



На мен ми харесва Кончита, когато е Том, ако Кончита остане Кончита спокойно може да си премахне брадата, така и като жена ще е хубава



все пак Евровизия като конкурс представя Европа, "обединена" Европа,
а Златният Орфей е бил интересен през 70те когато Алла е пяла на него

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Тема Аха,нови [re: impulce]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано15.05.14 18:53



словотворчество, неологизми разни.

Нихилистичен плюс нефелен?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 15.05.14 18:54.



Тема Re:нови [re: impulce]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.05.14 19:38



Ти би ли си оставила детето да го отглеждат гейове или лесбийки?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.05.14 19:56



Ами, ако нещо се случи с мен, а сестра ми е надеждна лезбийка..да - защо не.
При всички пложения шансът да го отгледа по - добре от случайни граждани от службите - е доста голям. А с кого спи - си е нейна работа. Или не?



Тема Re: Кончита си e OK, Евровизия - не.нови [re: dymo]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано15.05.14 23:37



Вероятно. Но защо Алла, когато



Впрочем - може ли я забрави човек, живял в тези времена?
България си има(ше) своите далеч по-симпатични и непреходни герои от брадатата австрийска мома.
На която, впрочем, не мисля повече да й отделям време, без да ми се сърдиш ;)

~*~

Тема Re: Кончита си e OK, Евровизия - не.нови [re: dePhil]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано15.05.14 23:50



Един любим филм наистина,
аз много харесвам тази БГ певица






тя е красива даже и без брада

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ

Редактирано от dymo на 15.05.14 23:53.



Тема Re:нови [re: impulce]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано16.05.14 18:02



В случая ти разчиташ на това, че ти е сестра и ще подтисне вторичните си навици в името на родната кръв.

Но ако бяха непознати - на нормално семейство ли би го дала или на гейове и лесбийки. (Тук прескачаме причината при теб, да не дава Господ, просто така хипотетично, за да усетиш проблема отблизо.)




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано16.05.14 18:12



Лъче, ако аз съм на линия - не бих го дала на никого.
Кой от вторичните навици на двойка жени те притеснява?Дай примери, понеже не разбирам какъв е проблемът да отгледат едно момиче, примерно.
Хората, които познавам (разбира се - отстрани и то жени)и които си падат по сходни - по нищо не се различават от обичайните момичета.
Смешното маниерничене и пристискване е по - скоро при мъжките двойки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.