Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Пък Кобилкина...нови  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано25.04.14 13:03



Не мога да спра да се смея. На тази дали и идват отвътре, или някой нашенец и ги пише, знаейки кое ще предизвика най-голям хилеж?



единак, в синьо.


Тема Re: Пък Кобилкина...нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.04.14 22:12



Кобилкина бълва от всякакви идеи. Какъв е този курс за анален секс, дето е основала сега?! Сладуранка.

\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Пък Кобилкина...нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.04.14 23:15




Ех..говорете на писанка, на вашата йони..
Аз друго се чудя, как е възможно такъв секс - гуру да е толкова вдървен, когато танцува. Бях я гледала в един сезон на Денсинг старс. Очаквах някакво знойно кършене на ханшове и въобще. Пластика поне. По някакъв начин секс и добър танц ми се връзваха. Но - уви.



Тема Re: Пък Кобилкина...нови [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.04.14 23:47



Нали я отлюспиха, поради приликата с някакво дърво. Но тази работа с танците не е лесна. Сега съм си облякла врабешко костюмче и пея "Аз съм малкият врабец. Веселяк съм и певец". Но ми казаха, че като изричам "Чикчикчикичикичирик", придобивам съблазнителен вид, а това не се връзва с образа на пернатото същество. Затова реших да се поклащам наляво-надясно само и да зяпам безизразно в една точка.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Пък Кобилкина...нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.04.14 00:09



Отгоре на всичко така съм си размахвала ръката, даже в юмрук, все едно съм се заканвала на децата да ми дават трошички. Ами да го изиграят тези, дето ме учат, като толкова знаят!
То и работата на Кобилкина е същата. Дрънканици само.



\\\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\\\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Пък Кобилкина...нови [re: impulce]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано26.04.14 00:14



Едва ли има пряка връзка между способността да танцуваш добре и добрия секс. Но пък моите гаджета не ги търсех по дискотеки, така че не мога да говоря от опит.
Освен това емоционалният танц си е доста експресивно изражение на сексуалността, но това не означава, че сексът се изразява чрез танц, нали? :-)

единак, в синьо.


Тема Re: Пък Кобилкина...нови [re: impulce]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано26.04.14 09:54



Аз си мислех същото тези дни.Голямо дърво!



Тема Re: Пък Кобилкина...нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано26.04.14 09:56



Аз пък смятам,че има голяма връзка.Даже имаше такава приказка за мъжете и танците,но не я помня.



Тема Каквонови [re: saksun]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано26.04.14 12:41



значи "бълва от|"?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Пък Кобилкина...нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Orphey (Непростител)
Публикувано26.04.14 15:10



Кобилката плаче за ат
с Порше във гаража отзад.

Редактирано от Orphey на 26.04.14 15:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.