Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.05.14 22:08



Според мен - ти отдавна имаш усещането, че не е това човекът, усещала съм го и в др.постове.
Но различните концепции..са проблем, да. Мащабно - концептуално. Особено, ако ти се иска вече нещо по - трайно, истински спътник, обща посока.
Кофтито е - или пък не, че няма гаранции в тоз живот за нищо.


Човек може да пренареди приоритетите си, зависи какво иска от дадени взаимоотношения - т.е. свободата и т.н. може доброволно да падне "жертва"на нещо друго (жертва - силно казано, защото няма лошо човек да има приятели - могат да бъдат ваши общи такива). Доброволно.
Разбира се..може и да не се случи това. 50/50 - няма как да знаем. Никога не знаем.
С всичко е така.
Просто мижаш и скачаш - риск, така излиза в любовта и партньорствата. И желание, и смелост да го поемеш, да опиташ точно с даден човек. Ако имаш късмет - уцелваш, ако не - не. Некст гейм ис некст гейм.



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: impulce]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.05.14 16:12



Правилно си ме усетила.


Хората се променят, и двамата се развихме в положителна посока, но все още има неща, които не мога да възприема + последните събития ме охладиха още повече.




Тема Re: И таканови [re: Jolee]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано09.05.14 16:17



понякога започват войните на семейство Роуз



"твърда глава, здрава ръка и отмъщение С неговите камъняци по неговата глава....да види гот ли е"

Изобщо това с отмъщението никога не съм го разбирал като начин на действие в една двойка.
И не съм сигурен как бих реагирал в такава ситуация, честно казано. Дори и аз да съм "виновен"...мога да си поемам отговорността и "наказанието", но желанието за отмъщение не ми е от любимите качества в един човек



Тема Re: И таканови [re: Graefenberg]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.05.14 16:24



Зависи от човека.
Някои мъже/жени имат нужда от лека доза отмъщение.
Аз ненавиждам конфликтите, но пък за сметка на това съм готова да взема радикално решение за отрицателно време.



Тема Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: Francuzoikata]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано09.05.14 18:09



Друг съвет, мисля, не ти трябва.

~*~


Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: dePhil]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.05.14 18:12







Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: Francuzoikata]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано09.05.14 18:18



Къде ще сте уикенда, или още ще го играеш наранена, че да се чувства виновен и подъл гад?

~*~


Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: dePhil]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.05.14 18:42



Той работи уикендите...и аз често.
Имаме възможност да бъдем заедно понеделник, но знам ли какво ще ми подготви този път.
Всъщност след случката със съобщенията говорихме и аз бях доста спокойна дори.
Оттогава две вечери изчезва по купони с приятели без да ме предупреди, докато аз по-скоро очаквах извинения и цветя...



Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано09.05.14 23:31



Всъщност..те какво си хортуват, м, кажи, ако решиш? Че има страшшшшни очи, виртуален секс, уговорка за среща?Има нюанси, защото.
Честно казано, аз не съм от хората с щироката цедка, подобно нещо ще ми сецне ентусиазЪма. Просто някак човек става недоверчив. Не съм и от феновете на 100%та истина. Предпочтам блаженото незнанье, съвместно със стискането на пальците, че ще ми се размине!





Тема Re: И таканови [re: Graefenberg]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.05.14 01:01



Изобщо това с отмъщението никога не съм го разбирал като начин на действие в една двойка.

И аз не го разбирам ... че то така животът минава в отмъщения и планове за такива.

Пък не е като да не мога да измисля нещо много завъртяно като отмъщение, но защо да го правя?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 10.05.14 01:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.