Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: И на мен ми се случи...нови [re: Francuzoikata]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано21.05.14 14:10



А, виж ако той за реципрочно действие реагира по-бурно имаме вече двойни стандарти. И това НЕ МОЖЕ да има в една двойка. Двамата имат еднакви "права и задължения".

Не писа повече какво стана.



Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: Azzurrina]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.05.14 14:25



Знаеш ли, по време на брака ми е имало моменти, когато съм се надявала съпругът ми да си има подобни тайни приключения. Щото те осигуряват прилив на свежест, която не се отразява негативно на една стабилна връзка. Вероятно звуча неясно.



Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: Azzurrina]  
Автор echr ()
Публикувано21.05.14 17:36



Тъй е, въпрос на избор - избираш или да си прав, или да си щастлив. Двете вървят заедно по голяааама случайност.



Тема Re: Ооо, францоезич, знаеш, че си ми слабост….нови [re: Francuzoikata]  
Автор echr ()
Публикувано21.05.14 17:56



Франсе, казваш е момчето. Не знам, имам впечатление от белгийците, че държат здраво фронта и дори нашите нрави им се струват разпуснати. Ама сигурно си е индивидуално (не съм ги интервюирала всичките

). Другото ми впечатление - тежка инфантилност до късна възраст, резултат от твърде лесния начин на живот. Може от второто да е, може да мисли, че мама ще му прости всичко. Абе, стоиш докато можеш/искаш/не си срещнала по-добър.

Пък може да го погледнеш и от еротичната му страна (щото си има и такава, де)



Тема Re: Живот. Минава. И това ще мине.нови [re: echr]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано21.05.14 22:11



Уви, да!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: И таканови [re: OSag]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано21.05.14 22:49



За кратко само успя

Сам си издаде защитите ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Ще развиеш линови [re: Azzurrina]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано21.05.14 22:49



тезата с достойноството. На мен наистина ми е любопитно.
Просто - нещата ги виждам по - различно, най - вероятно.

Първо - никъде в тази тема не се каза, че на практика нещо се е случило, освен словоблудство, реално. Мхм, съдейки по себе си

(обикновено така човек отсъжда) - и възможностите ми за вербален и не - ларжжж..ако това е нещото, на което се крепи една връзка и партньорите ме съдят според това - направо не ми се мисли, нямам никакъв шанс с този палав език. Искам да кажа, че казаното не е като направеното, сещаш се, а обещаното- като даденото. Вече тук идва - може би - умението да усещаш и преценяваш човека до теб - кога се тралалосва, кога е сериозен и т.н. Ако една връзка се крепи на тооолова тънък лед - тежко и горко на участниците - защото всичко това говори за една мнителност в повече, за недоверие и страхове разни. Което - не е гот. Затова е важно какви са детайлите, климатът вътре. Което ние тук няма как да усетим в този казус. Хеле пък да даваме крайни съвети - за раздяла и т.н..

Кажи сега за достойнството. Да вземем например моето достойнство. Примерно.
Значи, партньорът ми обикаля по света и у нас. Най - вероятно захожда - платено или не - си е негова работа, имАл - дал. Досърбяло го - почесал се. У дома, обаче - всичко е ток и жици, ток, непроменлив ток. Какво трябва да сторим аз и моето достойнство, според теб, в този случай - м?



Тема Re: Ще развиеш линови [re: impulce]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано21.05.14 22:56



Подобни неща си мислех и аз ....ама ме мързеше да ги пиша.
Щот някой като започне едностранчиво и безотстъпно да поддържа теорията достойнство първо ми става смях ...после жал.

Щот ако моето достойнство се измерва в това къде някой се е почесал ....ми за нищо не ставам....



Според мен ината и другите подобни нему качества се бъркат често с достойнство.

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Ще развиеш линови [re: Jolee]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано21.05.14 23:12



Значи, ако трябва да съм откровена..

..моето достойнство се е фръцкало за доста неща. Едно време. Но сега, от позицията на ЕГНто - се чудя дали са били принципни въпроси, както ги виждах тогава, или неопитност и липса на задълбоченост, някаква смешна демонстративност, плюс стремеж - да си отгоре, плюс щипка реваншизъм и пр.и пр. щуротии. Демек - манджа с грозде.

На моменти, прехвърляйки събития, случки, хора, пътища, автомобили..стоя и установявам, че съм имала доста нелепи ситуации. Абе, да не кажа - пълна каша. Както вече споменах. Това ще да е от зодията. Нямам друго обяснение.

Затова - сега много внимавам с достойнството.



Тема Re: Ще развиеш линови [re: impulce]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано21.05.14 23:30



Ми да те успокоя, че няма как да е от зодията ...щот сме различни такива ...пък и аз имам сходни спомени за себе си



В днешно време приемам, че едно от най-достойните неща е да можеш да си посипеш главата с пепел, да си признаеш , че може и да не си прав ....и всякакви подобни неща, които някога са били немислими и в пълен разрез с разбирането за достойнство

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.