Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: impulce]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.05.14 22:14



Разбирам. Надявам се случилото се да не е тази капка. :)



Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: Vitalite]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.05.14 22:42



Не, няма да е сега. Има още хляб там, такова ми е усещането.





Тема Re: Доколкото съм запознат с женските глави -нови [re: sladunka medunka]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано15.05.14 23:07



И как мога да знам какво означава нещо, което не съм чел,
още повече - и извън контекста на комуникацията между писалия и го и адресата му?
Тя и Френчи не го знае този контекст, подменя го с това, което и се струва най-вероятно (и неприятно).

Пичът може да тръшка всичко, що носи пола. Ама - може и да не.
Ти това знаеш ли го, защото ако не - тези "още две три жени" някак си не стоят добре, мисля.

Също мисля, че тези, които не могат да живеят с нюанси, възможности и неясноти и най-вече - които, не разбират, че човешкия/мъжкия характер си иска своите вибротолеранси, за да може една връзка да не цикли и заорава - добре е да не си ги осигуряват, правейки се на детективи.

Давам още един пресен пример, пак покрай щерката.
Съседите и ние имаме хлапета на сходна възраст. За почти две години те сменят бавачка и чистачка през месец. Ние - нито веднъж. Късмет? Не.
Просто имат няколко ИП камери из къщата, та съседката в реално време може да вижда от офиса си какво става. Еми - вижда, гледа, все намира кусур и все нещо не е както трябва. Ако и аз се бях подвел по моята да се окамерим и ние - и ние щяхме да сменяме персонала през месец. Все някой ще си бръкне в носа и няма да си измие ръката, оправяйки чаршафите (например).

Това е - микроскопът е най-вредния уред за наблюдение на хора и особено в ръцете на микробофоби.
Ако ме блъсне утре рейс - това да ти(ви) остане от мен по повод цялата тази тема.

И така.



~*~

Тема Re: Доколкото съм запознат с женските глави -нови [re: dePhil]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.05.14 01:02



... хубави примери, браво... да разкажа ли и аз моята история дето започна така, подобно на Френчината... и да я дам като пример, чини ми се далеч по подходящ от камерите и бъркащите си в носа камериерки... хем аз бях самата наивност и невинност нито търсех, нито подозирах... и какъв може да е контекста? сексуален е, желание за разнообразие и събудени еротични фантазии от конкретен обект... и нали знаеш, като се събудят тези неща у един мъж, което не е трудно в и-нет общуването, колко стъпки са до реализацията им... На Френчи този контекст никой няма да и го съобщи, колкото по сексуално наситен е толкова по малко ще и бъде казан... ок, ти си прав, че аз не трябва да и казвам това, сама трябва да си стигне до него... нищо незнаеш ти за вибротолеранците на мъжкия характер и докъде могат да изпитат търпението на женския харатер... аз лично постъпих както ти съветваш сега Френчи... но ако някой ми беше казал докъде ще доведе моята толерантност и търпение... щеше да ми спести много неща... някой от които непоправими в рамките на един живот...
...Френчи, мила не слушай никого, следвай единствено собствените си усещания... и ако искаш нещо да ме питаш, на лични...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Амбрррф.....нови [re: sladunka medunka]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано16.05.14 01:52



Съжалявам, че си минала през тази горчилка.
Бил съм и в трите ъгъла на триъгълника, доколкото мога - опитвам се да те разбера.

От друга страна - голямата ми студентска любов на ЧРД партито ми вкъщи, преди да се усетя се изчука с един тиквеник в собственото ми(ни) легло, докато аз забавлявах гостите. Не че нещо - алкохол, момент и т.н. Клетвите в любов и желание да ми ражда деца си вървяха още почти две години. Признавам, после бая девойки изпоразревах, докато си понаместя ценностната система обратно в слънчевата такава. Живот.

Както казва Чърчил - тайната на успеха е да вървиш от провал към провал без да губиш вяра (и в себе си, и в другите) и ентусиазъм. Или поне - да си си ги намерил повече пъти, отколкото си ги губил.

Прадядо овдовя на 70, опита се да се самоубие на 74 посредством лов на мечка (обаче уби мечката от страх и я направи на суджук, ревейки), опита да изпие всичката ракия на света, после пак се влюби на 80 и изкара още 4 прекрасни години изпълнени с любов и доколкото можа - си тръгна светъл и в мир със себе си. Толкова сме безсрамно млади тука всички, че тези меланхолно-пораженчески нюанси просто не ти(ви) ги приемам. Пролет е. Твърде много повече ще ти се зарадвам, ако утре вместо да ми пишеш изведеш на кафе и пофлиртуваш с някой колега - ей така, за спорт и настроение.
И така.



~*~

Тема Re: Амбрррф.....нови [re: dePhil]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.05.14 02:07



... мда, направих го, не се получи... стана още по гадно... но виж историята с дядо ти ми хареса много...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: impulce]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.05.14 09:56



И на мен така ми се струва.





Тема Re: Доколкото съм запознат с женските глави -нови [re: dePhil]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано16.05.14 13:16



Мноо типично- мдамм ..



Тема Re: И таканови [re: Jolee]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано19.05.14 02:58



Само аз имам ключ за гаражите, нямам хамстер, и за щастие няма вируси за OSX. Спрях кафето.
Затапих ли те хубаво? :-)



Тема Разбира се, че има начин.нови [re: sladunka medunka]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано19.05.14 11:33



Разбира се, че има начин.
Думата суинг / swing нищо ли не ти (ви) говори?..

~*~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.