Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: И таканови [re: The Stranger]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано14.05.14 19:57



... ами, ако нямаш съгласието на партньора? ако партньора ти не иска тройка... иска да сте само двамата...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: И таканови [re: The Stranger]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.05.14 20:10



И аз така мисля.



Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: Jolee]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.05.14 20:23



Проблемите във връзките според мен възникват, когато отявлен моногам се събере с отявлен полигам и взаимно се заблуждават, че не са това, което са

Това е ужас на ужасите.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: impulce]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.05.14 20:27



Според мен, пък, хората са мноого полигамни, но поради същите като твоите причини - стискат коленцата и сърдцата - защото така е морално/праведно/възпитано/удобно/безопасно ииии и т.н. Много често - дори по баналните битово-финансови причини, хеле на средна възраст, с един, два кредита и абитуриента на врата.

Така тези клетници изживяват идин живот назаем - хладен, мълчалив и по инерция, без никога да се се отпуснали да направят каквото и когато истински желаят. Защото..не съм от тях Как Сийке.
Често - таените, нереализирани фантазии избиват на депресии, битови скандали, алкохолизъм, мигрени, нервни стомаси и високо кръвно и пр.


Точно!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Абенови [re: Vitalite]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.05.14 20:37



хем е така, хем не е съвсем ... Как може да си сигурен, че съгласието на партньора е точно истинско, в смисъл да не е по някакви различни от неговото желание подбуди, като например, да не те изгуби, да не го помислят за задръстен ... ей такива разни. Спомням си една приятелка, която имаше много кофти преживяване заради секс с друга семейна двойка, при който тя първоначално е била шокирана от иницирането му от другата жена, но после се е отпуснала и й е харесало. Обаче на другия ден всичкото преживяване е било отровено от появилото се чувство на вина у инициаторката и нашата като я прищипала, както само една Дева може

, оная си признала, че просто не е имало друг начин да има съпруга й и затова го направила. И що, вика, приятелката ми, ме натоварва с нейното тъпо чувство на вина? Да не би, казва, аз да го започнах всичкото това? Щото, казах й, хората масово са такива и проектират върху другите собствените си вини, страхове, бариери и т. н. Те ако не бяха такива, на мен нямаше да ми се случват тройки once in a blue moon, както казват руснаците.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Аз съм на мнениенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано14.05.14 20:56



+1 !



Тема Re: Абенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.05.14 21:06



Според мен, тънкият момент тук е в това да се съберат двама моногамно- полигамни, които не биха предприели подобно начинание по изброените от теб причини.




Редактирано от Vitalite на 14.05.14 22:55.



Тема Йес,нови [re: Vitalite]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.05.14 21:22



те затуй му викат на секса "тънката част".



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Йес,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано14.05.14 21:55



Това си е късмет направо.





Тема Еммм - браво на пича, значи! :)нови [re: Francuzoikata]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано15.05.14 12:46



Когато един мъж е невинен и не изпитва угризения, най-голямата грешка, която може да направи е - да се поддаде на емоционален шантаж и да започне да се държи като виновен.

Е, втората най-голяма грешка е - да не обясни бавно, спойно и внимателно на натаралежената, тъмно-емоционална топка страдание, че цялата тази конкретна работа е вятър и че като си пъха човек (най-често - жена, а в конкретния случай - ти) непоканения нос в чужда комуникация, това почти неминуемо води до ваденето на нещата извън породилия ги контекст и съответно слагането им в друг - най-често създаден от мнителност и кошмари.

Пак да кажа - не се пали толкова, нищо кой знае какво не е станало, ще ти мине.

Още по-малко се мятай на мнения за раздели и пр., защото идват от хора, които не ви/го познават, носят определени ролеви модели (като по-горе описаните, които е добре да не са твоите ролеви модели, ако наистина искаш до себе си Мъж), а и няма да са те тези, дето после ще спят/реват сами.

~*~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.