Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Срещнах ученическата си любовнови [re: OSag]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.03.14 06:04



До момента- хората, които съм виждала от далечното минало, не са пробуждали някакви трепети, носталгия, мерак. Просто много време е минало от училище, а и - според мен- зависи как са приключили нещата. Едно е да срещнеш стара любов, с която просто са се изчерпали нещата или сте разбрали, че въобще не си пасвате, а друго- раздяла поради някакви странични обстоятелства и нещо недоизживяно. В този случай е съвсем нормално да реагира човек, си мисля. Но може и да греша, де.



Тема Re: Срещнах ученическата си любовнови [re: impulce]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано24.03.14 11:11



Не става дума само за училище - това беше миналия век и дори не помня съучениците си, а по принцип :-)



Тема Re: Срещнах ученическата си любовнови [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.03.14 14:04



Случило се е нещо хубаво, което ти е донесло покой и яснота. Най-малко си се освободила от една представа за "силната" любов, която е давала отражение на разбирането ти за това каква трябва да е връзката.
Аз поне не вярвам, че миналото се отнася само за миналото, и трябва да си остава там. Миналото е част от настоящия момент. А нежеланието да "срещнеш" миналото е страхът от това да се срещнеш със себе си. Т.е. лично за мен така стоят нещата.



Тема а, ти имаш фейсбук?нови [re: saksun]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано24.03.14 17:55



Че кой ти е, що не си го давала



НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Re: Срещнах ученическата си любовнови [re: OSag]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.03.14 20:08



Така си е, миналият беше.


Да, случвало се е да се връщам назад. Но не чак в школото, за което пише авторката.



Тема Re: Срещнах ученическата си любовнови [re: LikeABird]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.03.14 22:56



Щяла си да осъзнаеш колко ти е безразличен вече. Възможно е да е бил семеен, ангажиран с деца и проблеми... да заминава като изтърван автобус или влак по-добре.



\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Срещнах ученическата си любовнови [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.03.14 23:01



Ти имаш различно виждане за нещата, явно.


А аз се питам "Е, добре, защо беше нужно всичко това?" След отношения, които са ми донесли разочарование като окончателен резултат. И си казвам, че не е трябвало да се впрягам толкова, защото ето, идеално си живея сега без еди кой си човек.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Срещнах ученическата си любовнови [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.03.14 23:06



Но далечно - сякаш никога не е било.

Именно. Това ме потресе. И казват после, че оставали спомени. А то всичко е замазано от времето и толкова други събития. При това, аз имам чудесна памет и още помня в детайли случилите се тогава неща. Но просто хич не ме вълнуват.



\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: а, ти имаш фейсбук?нови [re: sssaz-44730]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.03.14 23:08



Нямахме Фейсбук като ученици. Моят е направен преди по-малко от 4 години.



\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Срещнах ученическата си любовнови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано25.03.14 09:42



отново говориш едно а мислиш друго ... и много много ти личи!

вземи се в ръце






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.