Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 21.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Когато не бива да издаваш чувствата синови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.03.14 15:01



Представете си, че се срещате с човек, който ви привлича. Срещите не ги търсите и уреждате, просто се случват по необходимост. С колега, съсед, познат в обща компания, клиент и т.н. Вие си падате по него, но не искате да проличи. Поради различни причини. Семеен е или просто е ясно, че връзката няма да има бъдеще.

Как реагирате? Аз, например, вчера гледах извън очите му, заобикалях погледа му. Опитвах се да владея гласа си. По едно време си казах, че си говоря сама и в стаята няма никой, за да улесня задачата си...

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: saksun]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано01.03.14 15:51



Неутрално и без да правиш нещо, с цел да не правиш друго ...



Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: OSag]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.03.14 16:34



Само че неправенето на нещо би трябвало да изглежда така, сякаш не е по сценарий и няма предварителен замисъл за него.



\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: saksun]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано01.03.14 17:37



какви чувства към колега, познат, съседа или някой, когото срещаш по служба, че чак и женен бил... жено, мисля, че ти трябва секс в най-скоро време!!! ... без майтап!



Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: saksun]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.03.14 18:47



Когато съм убедена, че нещо няма смисъл, се държа подчертано приятелски. Но не мисля, че съм способна да скрия емоцията си, ако съм много силно привлечена от един мъж и ако съм насаме с него. Иначе, нямам особен проблем да съм лъчезарната колежка или неутрално-любезна съседка

.
Това дали една връзка има бъдеще, невинаги е задачка с бързо и ясно решение, освен ако не иде реч за човек, който има семеен ангажимент, ала понеже не търся общи проекти с обещания за вечност, нямам ангажимента да играя на криеница с чувствата си. Проявявам ги, но ако усетя отклик. Иначе, стигам до ясно изразена симпатия.

Ама, голяма драма покрай теб винаги!




Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: saksun]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано01.03.14 20:18



Същото правя. Избягвам и поглед и общуване. Колкото по-далече, толкова по-лесно излекуване.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: saksun]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано01.03.14 20:42



когато имаш проблемна връзка или си самотен е лесно да се влюбиш в някой, случайно срещнат или дори в човек, който виждаш всеки ден, но досега не си изпитвал подобно привличане към него... аз напоследък всеки ден се влюбвам...

а после ги слагам всички в кюпа с мисълта, че са еднакви, понеже досега в различие не са успяли да ме убедят...
иначе, вярвам и в любовта от пръв поглед - според мен така започват кармичните връзки, душите просто се срещат

Ако мълчиш, ще те чуе само този, който те обича.
Махатма Ганди


Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: parvaty]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано01.03.14 22:53



И то брутален, с изкъртване от всякъде, по няколко пъти, докато не може да си седне на задника.



Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: LikeABird]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано01.03.14 23:11



Никакви души не се срещат при влюбване от пръв поглед, а се сблъскват челно и много здраво разни хормони. Което предвещава здрав кармичен секс.






Тема Re: Когато не бива да издаваш чувствата синови [re: saksun]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано01.03.14 23:12



Манипулаторка си ти, умела и комбинативна.

Не ти ли повяраха най-накрая? Че си чиста и непорочна, и обичлива, и грижовна, и същевременно извънредно сексуала, и даже моногамна, и себеотдайна, и въобще мечтата на всеки младеж, склонен да ти се вмести в изискванията.

единак, в синьо.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.