Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Никоганови  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано26.02.14 00:32



Никога през живота си не съм ебал русокоса дама с русо пиче. Дали с тях секса не е по-различен за разлика от чернокосите, имате ли опит? Ако тук пише и чете такова момиче и би искала да го направи с мен може да ми пише на e-mail: gamecar@yahoo.com, за да се запознаем и после аз ще Ви кажа какви са ми коментарите за нея в сексуално отношение. Между другото живея в голям град в България, разполагам с едно легло и матрак.



Тема Re: Никоганови [re: filmfest]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.02.14 20:59



Да, веднага ще се втурне да ти пише, за да чете после коментари за себе си в клуба.
А с леглото, което имаш, направо я нави от раз. Досега, сигурно, все по улиците е правила секс, горката.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Никоганови [re: filmfest]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано26.02.14 23:49



Разполагам с обзавеждане за апартамент, което включва голяма спалня с гардероб, холно обзавеждане, кухненски шкафове, хладилник, печка и пералня, маса и столове. Упс, изпуснах да напиша, че имам и бюро. Живея в малък град, част от световните столици.
Ау, не съм руса....


Няма да стане. Язък!
А толкова ми се щеше да напиша коментар за твоето представяне. Тююю, няма да спя спокойно ся, раИраш ли!

Пфффф! Как се множат обаче простаците, не е истина!

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Никоганови [re: Mrany]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано26.02.14 23:57



+1



The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: Никоганови [re: saksun]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано27.02.14 09:44



Мъжете са тези, които се страхуват да не бъде развенчан мита за тяхното мъжко достойнство. За това считам, че грешиш. Защото една жена смятам не би имала нищо против да бъде похвалена за нейните отзиви в сексуално отношение. Докато мъжете само някой да спомене, че нещо са се осрали в някой миг, тогава бързо заемат комплексарска позиция на наранения или неразбран мъж. Докато една жена, ако наистина е лъвица в леглото и това стане явно, тогава тя и без да се мазни ще може да смачква своите съпернички, които само ще зло беят от яд, че не са, като нея. За това аз считам, че все още има жени, които не са били одобрени в сексуално отношение и може би се нуждаят от някаква по обстойна реклама, за да може да си вземат наистина това, което им се полага по достойнство. Колкото до това, как се сваля една жена мога да ти потвърдя, че за една русокоса мадама леглото е от първостепенно значение за това да може да се изяви характерно за нея по най-добрия начин. Но това са само временни мои наблюдения, както казах още не съм спал с такава мадама и не мога да го потвърдя със сигурност.



Тема Re: Никоганови [re: Mrany]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано27.02.14 09:51



Ти казваш, че не си си руса и това за мен означава, че влагаш повече чувства в секса и съответно си склонна на влюбване. А на мен това не ми трябва. За това препоръчвам ти да си спиш спокойно. Ти си от друг клас и друга верига-простаците, като мен искат да намерят това, което търсят. Това проблем ли е за теб?



Тема Re: Никоганови [re: filmfest]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.02.14 10:15



ахахахахаха!!! Легло и матрак?!? В голям град!! Ей ся ще завалят писма от руси путки!! Заклеам се!



Тема Re: Никоганови [re: parvaty]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано27.02.14 10:32



Не виждам защо ме излагаш на присмех, освен, ако не искаш да ме доведеш до отчаяние само с факта, че явно не съм достатъчно достоен. То точно за това секса между другото се превръща във война и в крайна сметка хората вместо да се отдават и да живеят в разбирателство се състезават за това, кой да спечели сърцето на жена, като всичко в същото време се разпъва на кръст. Това не е интимност, това е агресия.



Тема Re: Никоганови [re: filmfest]  
Автор landing ()
Публикувано27.02.14 11:27



Божкей! Пич, освен матрак, пиши какво друго предлагаш де- мерки, теглилки, фи, ала- бала. Много ти семпло CV- то.





Тема Re: Никоганови [re: filmfest]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано27.02.14 12:11



Само не разбрах дали ти си рус ? Матрака с какви размери е ? Средната годишна температура в града ?

.... и защо се правиш на умен ?



Мечтата ти отдавна щеше да е сбъдната..... ако беше отделил съответната сума и беше звъннал на някой клуб..... да си поръчаш помощ

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.