Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мда,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано09.02.14 19:57



Ти наистина търсиш само глупаци и комплексари.




Тема Бъркаш,нови [re: Luchezara]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано09.02.14 20:00



просто отбелязвам. Лаконично.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.02.14 20:02



Да, но аз съм млада и ми се живее.
Съжалявам, но съм оптимистичен човек, и няма как да мисля за нещастията.
Че те се случват всекидневно! Мой бивш шеф и приятелката му трябваше да прекъснат бремеността в 6тия месец...преди два дни. Аз съм поразена оттогава, дори не мога да си представя те как се чувстват. Но това какво означава?
Че именно защото не може да предвидим какво ще ни се случи утре, трябва да живеем както искаме.
Аз поне виждам така нещата.



Тема Re: Мда,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.02.14 20:08



Не знам какъв е проблема да отглеждаш котки.
Нямам животни, но ако имах тази възможност, бих си взела.
Пък и честно казано най-голямата ми сладост в този живот е свободата.
Свободата да избирам и добре че едно време не слушах такива като теб.
Моя приятелка, с която сме набори е бременна. Не знам защо си направи труда да завърши супер колеж, след като вече 3 години само следва мъжа си нагоре-надолу по света и тъй като често отсъства тя ще трябва да се стои у дома и да гледа бебето. Всичко щеше да е добре, ако не ми пращаше смс-и през две седмици колко и е скучно, как не може да пие и да пуши и т.н.
Но ето, омъжена е, бременна е, родителите и сигурно са щастливи, защото мъжа и печели добре...за пред останалите всичко е на 6, но доколкото я познавам, знам, че тя е нещастна...



Тема Да ме слушаш?нови [re: Francuzoikata]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано09.02.14 20:21



Че аз да не би да те карам да правиш нещо?


Естествено че най-добре е а имаш свободата да пиеш, да пушиш, да не гледаш бебета. А да, и да ходиш по коктейли и тройки

Аз се кефя, дано има повече като теб! Вярно че сега лелките тук ще ме сръфат за това ама все пак съм мъж и гледната ми точка е практична



Тема Re: Да ме слушаш?нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано09.02.14 20:24



Къде ги видя лелките?
Само саксъна ме нерви, защото се прави на дебилна, но с останалите винаги сме се уважавали и никога не сме имали пререкания.



Тема Саксетонови [re: Francuzoikata]  
Автор Buduhcko npace (член)
Публикувано09.02.14 20:34



повече клони към инфантил, лелки са ония двете Вита и Лъчката.



Тема Ти ..нови [re: Luchezara]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.02.14 20:35



.. освен празни и общи приказки, звучащи като извадки от 'Учебник по мрънкане', друго би ли написала? Дебиш и ..

ИмАло много други неща .. ми разбира се че има, с хиляди, но подтемата ни със Сакънчето бе - що е то жена и курва. Е на питали са те - кой са другите неща, ти - сещай се .. дрън дрън !!!

Аде напиши нещо по темата де, мнение .. опит .. оспори .. подкрепи. Де е? Навярно си мислиш, че неказвайки нищо, добре прикриваш липси. Грешиш ..

За теб съм убеден, че мразиш дори и вибратора си щот е мъжки, макар и да му скачаш ежедневно и ежечасно, и проклинаш слабостта на тялото си, дет те подвежда да го правиш .. тоз грях. С тоз гад ..

И не те питам. Излишно е ..



Тема ПраЙлно ..нови [re: Francuzoikata]  
Автор borecom (aman of you be)
Публикувано09.02.14 20:39



.. кефиш. Всичко с времето си.

Сега си палавей за здраве и кеф, за да не мрънкЯш кат събеседничката си по-късно. На края, нали знаеш кой плаче ?



Тема Re: Саксетонови [re: Buduhcko npace]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано09.02.14 20:47



Да, всеки, който е на друго мнение е дебил или инфантилен. Много ясно.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.