Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Дадох мунови [re: crazymonkey-126377]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано18.01.14 00:20



Пропуснах да я спомена, но не и сапуна и водата. Тях не забравям никога. :)

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Дадох мунови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 00:20



Аз пък рекох, че за тъмнокосите няма прошка.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема гузната съвестнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 00:36



за съжаление много малко хора в днешно време я имат



Тема Re: Дадох мунови [re: Цар Из род]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 00:39







Тема Re: Дадох мунови [re: LikeABird]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 00:52



Разбирам, че се съгласи да ми направиш свирка.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: Дадох мунови [re: LikeABird]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано18.01.14 02:05



Сестро съчувствам ти...Много кофти....
Ами избъзикай го да видиш как ще реагира.

Подозирам, че от онези които на седмица го правят поне с 3 партньорки.



Тема Re: Дадох мунови [re: Цар Из род]  
Автор Monica123 (ветеран)
Публикувано18.01.14 02:12



Ко чакаш, че не грабваш Саксито ?:)

И то горкото самотно...........



Тема Re: Дадох мунови [re: LikeABird]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано18.01.14 07:56



Моите съболезнования, какво друго да ти кажа? Нищо не се е променило, но никога няма да е същото.....




Любопитно ми е, би ли погледнала пак в скайпа му, ако можеше да се върнеш?

Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!


Тема Re: най-после видях проблема :)нови [re: LikeABird]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.14 08:14



Ако смяташ да го напускаш, винаги може да си дадеш малко време и шанс да доразгледаш нещата.

Разбира се, че трябва да се пазиш и да си готова да си тръгнеш.

Но все пак не можеш ли да го поопознаеш малко, да разбереш какво наистина мисли. Серийното свалячество е комплекс за малоценност, който може да си проличи по някакъв начин. Поразпитай го, понякога се и хвалят.
Освен това в скайп има и история на контактите. Не харесвам шпионирането, защото информацията от него винаги е изкривена и непълна. Но пък ако ще си тръгваш, може да си дадеш шанс и да погледнеш.
Ами ако той вече е решил, че ти си неговия човек? Ако просто си говори с тези жени? Ако просто се разтушава чрез чат и виртуални контакти.
Имало е време, когато съм посещавала доста активно голямо количество сайтове за запознанство. Просто така, да се наговоря. Щото на жените понякога това не им стига.

Щях да бъда много разстроена, ако приятеля ми по това време, реши, че съм колекционерка. Щях да се чудя, защо просто не ме попита. Когато човек няма какво да крие и е избрал пътя си, той е искрен. Така че ако ще късаш, може поне да поговориш с него или да го разгледаш. Все пак има някакъв шанс. Не е честно да се дават присъди без човек да разбере дори какво се е случило. По правило при шпиониране нищо не е такова, каквото изглежда. По простата причина, че не можеш да видиш намеренията в главата на човека.

Иначе да. И аз като видя профили на мъже, които колекционират жени, дори не им отговарям и бягам от тях.

Все си мисля, че може да си проличи по някакъв начин. Ако го има, то това не е нормално социално поведение, комплекс е. А един комплекс, ако се провокира, може лесно да си проличи.

Пък ако разбереш, че това не е твоя човек, не страдай. Не си губи времето. Защото голямото щастие те очаква някъде.




Тема Re: Дадох мунови [re: kikimor]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 11:05



разбира се!

благодарна съм, че разбрах

Редактирано от LikeABird на 18.01.14 11:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.