Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Това за хубосттанови [re: LikeABird]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано18.01.14 14:55



е една от най - големите заблуди, породени от нашего брата - егото. Но нали сме си суетни..това е първата приказка, не - че и аз не съм задавала този въпрос на младини - по - хубава ли е от мен?


Това е нож с две остриета, апропо - защото, ако ти отговорят не - още по - тъпо ти става и се чудиш..ами защо, аджеба, тогава? Ако ти отговорят с да - удар яко по егата и нов въпрос, ами защо, аджеба, тогава си с мен, когато не те кефя? И така..един параграф 22.
Та..няма много общо с външността, си мисля. Особено, ако говорим за случаи извън класиката стар козел - млада върба лющеше.



Тема Re: Това за хубосттанови [re: impulce]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 15:45



никакви въпроси не задавам - видях й снимките

но това си е мое мнение,
а разбира се, той може и да си я харесва... може и във всички ни да е влюбен... бе да се оправяяя



Тема Re: Дадох мунови [re: impulce]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.14 17:06



Хм, не съм ходила със серийни свалячи. Но съм разбирала, че ми кръшкат. И тогава си задавам въпроса, искам ли да съм с този мъж или не. Ако искам, правя усилие и изяснявам нещата. От конкуренция не се страхувам, затова момента със съмнението не ми е проблем.
Ако реша, че този мъж всъщност не ми трябва, го изпращам да си ходи в рамките на близките 5 минути.

Така е при мен. Но това да го искам и той да ме иска и да ми говори за общо бъдеще, пък аз да съсипвам всичко заради съмнение - забрави.




Тема Охоо!нови [re: Francuzoikata]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 17:10



Значи лъже мръсницата, преяжда с луканка.



Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!

Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор hose ()
Публикувано18.01.14 17:13



добре де… но пак нещо не се връзва

след като ти говори за "единствена" и "бъдеще", къде е това дето ти е показал че не си голямата му любоФ…

не че вече има голямо значение де...



Тема Не мое те разберанови [re: LikeABird]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 17:15



1. Хващаш да се ебеш с мъж, който ти е ясно, че не те обича и че си макс. втора цигулка.

2. Оплакваш се, че не иска да те ебе.

3. Шпионираш му кореспонденцията!

4. Виеш на умряло, че не те бил обичал (вж. т. 1)

5. Не сте си съгласували целите.

Много ми е интересно какво си фантазираш през цялото това време? Защото чувството ти за реалност очевидно се върти някъде около долна мъртва точка.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 17:17



Ами спи! Ебе ги.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Жилатанови [re: LikeABird]  
Автор Lahudzi (пак така)
Публикувано18.01.14 17:17



Какво ми трябва като мъж? Една топла, влажна Путка, за да олабя напрежението в топките... Страшно не ме вълнува твоята недискретна натура и чувства...



Тема Re:нови [re: hose]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 17:28



показва го, като си противоречи на думи и дела - на думи сваляме звездите, а на дела много често взехме да забравяме за другарчето?
примерно, два пъти ми прави чай без да го е направил - първия път го подсетих, на втория сама си го направих... тва са дребни неща, ще каже някой... да, но като се струпат много подред такива започват да говорят сами по себе си за цялостната картинка.



Тема Re: Не мое те разберанови [re: Цар Из род]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 17:32



трудно някой би могъл - еле па мъж...






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.