Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 12:22



не зная дали спи, но като се замислиш надали си държи списък с жени на скайп с невинното намерение само да си пише с тях?

знам само, че ме лъже

твърди, че не се среща с една, с която прочетох, че се срещат
освен това по негови думи тя му била писала, а той не й отговарял - скайпа показа точно обратното...
в дни, в които ми казва, че ще е на работа се вижда с нея, което важи и за утре
самият факт, че я крие говори, че дори и още да не спят има намерение да го направи...
в контактите му има новодобавени жени - с тях още нищо не е писал, само си ги е подбрал... не знам каква е целта всичките да сме един тип жени - може би ако познати го видят с друга, да може да каже, че е една и съща?!?

не знам, въобще не смятам и да го мисля, твърде ми е просташко и извратено...



Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.14 13:18



Ако "знаеш, че не те обича", както казваш, защо си губиш времето с него и с такива мъже?




Тема Re: Дадох мунови [re: Цар Из род]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано18.01.14 13:20



Аз съм и го казвала поне 3 пъти!



Тема Re: Дадох мунови [re: LikeABird]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано18.01.14 14:01



Това младежът, който не искаше секс ли е - от предната ти тема?
Ако - да, може би не е просто съвпадение.
Каквото и да ти казват хората, аз мисля, че на никого няма да е приятно да изпадне в подобна ситуация - независимо дали сте се събрали за сериозни отношения, чук и беж или каквото там. Просто човеците така са устроени, освен, ако не са във формат, където и двамата партньори са ангаже и им е напълно ясно, че по дефолт са втора цигулка. Не, че няма ситуации и с по - големи многоългълници, където има трета, четвърта и всеки драпа за внимание, де..
Станалото - станало.

Въпросът е, как гледаш на човека, можеш ли да се примириш, защо - ако. Аз, например, не можах. Не, че ми е бил по - малко скъп, просто едно съмнение се загнездва и като червей започва да те яде, търсиш под вола теле, винаги си остава нещо под черта, ако ще и на челна стойка да застане индивида, да съжалява, да се извинява, да прави всякакви жестове, които да показват внимание и там каквото. А обсъждането не носи никакъв покой, вярвай ми. Доверието си заминава просто, това е. А без доверие..някак се обезсмислят нещата, ако целта на мероприятието е нещо по - задълбочено от просто един секс.

Редактирано от impulce на 18.01.14 14:02.



Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано18.01.14 14:08



как разбираш по тия миниатюрни снимчици, че сте "еднакви"? при мене повечето ми познати в скайп пък нямат изобщо снимки.

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Дадох мунови [re: LikeABird]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано18.01.14 14:31



като цяло звучи като извадено от психотрилър.

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 14:41



мислех, че още преживява раздялата си с бившата си жена

това е друго, може човек да прояви търпение към такава болка - трябва си време да се преживее... нооо, не предполагах, че може да има аспирации към един куп нови жени... т.е., това което аз мислех за някакво страдание и душевна болка (която се мъчех да излекувам с отдадеността си) се оказа чиста проба поквара и търсене на приключения с различни мацки... а същевременно ми се говори за общо бъдеще, жилище и т.н...
така чеее, това не бих могла нито да го приема, нито да го простя...



Тема Re: Дадох мунови [re: impulce]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 14:42



Доверието си заминава просто, това е. А без доверие..някак се обезсмислят нещата, ако целта на мероприятието е нещо по - задълбочено от просто един секс.

именно!



Тема Re: Дадох мунови [re: yetti]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 14:42



животът ми е психотрилър...





Тема Re:нови [re: yetti]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 14:45



отваряш профила и там излиза голяма и ясна снимка, скайп име и т.н.

така й намерих на мацката и фейсбука, там си е качила още снимки... засега няма снимки с него, но кво от това...

най-смешното е, че съм в пъти по-хубава... както и да е, минало-свършено

Редактирано от LikeABird на 18.01.14 14:46.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.