Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: С'я сериозно...нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.01.14 20:02



Това, което е написал Ники, е така.
По същия начин и за мен стоят нещата. Не е редно да имаш сериозна връзка и едновременно да търсиш странични забавления във виртуалното пространство с цел свалки и евентуален секс.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: С'я сериозно...нови [re: saksun]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано19.01.14 20:37



Ти май за друго не мислиш, а?

Обаче, моля, поясни как точно и за теб стоят нещата, които никие казва? Как, аджеба, разбра за какво иде реч?

единак, в синьо.


Тема Re: С'я сериозно...нови [re: thehuntermuster-5760]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.01.14 20:48



Много ясно го е написал нашият съклубар.
Мога да го отнеса и към себе си. Все едно аз да имам сериозна връзка и да се занимавам с мъже от сайтове за запознанства, да ги включвам в скайпа си и т.н.

\"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи.\" ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Олеленови [re: LikeABird]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано19.01.14 21:14



На две на три каквото четох - лично мнение да дам :

Попитай го кЪф му е проблема, че такава масова комуникация е наложителна и тогава преценявай



Нит си първата - нит си последната в такава ситуация .... и споко .... не се мре от нея

...иначе съм на мнението на колегата Ники, че мъжете на място не изпитват такава необходимост.

п.п. междувременно пробвай малко секс без чувства, че да ти мине

п.п.п. и Цар Изрод е както винаги на ниво- чети го между редовете и помедитирай

п.п.п.п.п.п.п. тоест ...на онзи чатър с неговите камъни по неговата глава ....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Дадох мунови [re: LikeABird]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.01.14 23:41



е, добре, случва се да бъдеш по-хубава и от бившата, и от настоящата... но, просто не си единствената... а сексът... да, сексът също се случва да бъде по-хубав от този със предишните... и все пак ... просто не си ти! не си ти неговата, не е той твоят! ... търсенето продължава





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор hose ()
Публикувано20.01.14 00:19



отиваш и ги сваляш направо а… какво ще си играем… живота е кратък ;)


а иначе - и двете според мен са симптоми че нещо куца във връзката.. макар че има хора които принципно са много сексуални е непрекъснато искат други партньори...



Тема Re:нови [re: hose]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.14 02:00



Просто съм наясно, че това се прави от двама души, не от един.
И ми е странно, че трябва да го обяснявам тук.


А сексуалните хора могат да си живеят прекрасно и с един партньор, ако е като тях, не е нужно да са много.




Тема Re:нови [re: Jolee]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.14 02:02



Хареса ми израза "масова комуникация".






Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.01.14 02:05



И какво ще стане? Какво ще стане, ако говориш с тях? На клада ли трябва да те изгорят?




Тема Re: С'я сериозно...нови [re: saksun]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано20.01.14 07:57



Не четеш правилно.

Той никъде не споменава лица от сайтове за запознанства, включени в скайп.
Това са твои фантасмагории, с които натоварваш неговите думи. Правиш внушения, демек. Да?

Но да оставим дребните шеги, нека се върнем на въпроса. Ти наистина ли сериозно си абсолютно убедена, че всеки мъж, с когото комуникираш иска да прави секс с теб?
Пак питам.
Ти наистина, ама наистина ли не си от някоя малцинствена група? А да си с дълбоко религиозно възпитание, без значение от религията?

И последно.
Абе, ти да не четеш твърде много сестрите Бронте?

единак, в синьо.



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.