Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 26.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Дадох мунови [re: Luchezara]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 20:39



То и аз това казвам: здрава, млада жена да не е курва и дете да не прави пакости си е повод за притеснение.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: Олеленови [re: LikeABird]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано18.01.14 20:42



е, със сигурност ще има друг... в края на всяка връзка човек си вика ... "край"... и като погледне след година...





Тема Re: Олеленови [re: LikeABird]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 20:43



Направете си направо със сакси отделен клуб "Сексът ще трябва почака", както на входа на една бразилска кръчма осем години под ред е висяла табелка "Утре бирата е безплатна".

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Re: Дадох мунови [re: Luchezara]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано18.01.14 20:50



Е, чак да се тревожа, че е нямало - не ми се е случвало.
По - скоро - стискам палци да не усетя с пълното съзнание, че това е 50/50 вероятно да се случи така или инак, а и стискам палци - човекът да е с акъла си и с капута в задния джоб. Защото би било дразнещо - не стига, че ти кръшкат, ами даже и не си дават зор да си закопчаят дюкяна...Що за наглост.


Забежките ги приемам до момента, в който не ми се наврат в очите или не започнат да точат ресурса на семейното оод. Дотам.



Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано18.01.14 21:24



Не ти давам акъл.
Просто да ти споделя аз какво бих направила.
Ще отида на срещата и ще се направя, че съм там по случайност. Ще видя как ще ми я представи, като каква. И спрямо писанията му с тази жена по скайпа и отговора му на живо ще взема окончателното решение.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Олеленови [re: ckom-201465]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 22:14



напоследък е след 2 години, така че живи и здрави към 2016-та може и да сглупя да се замисля евентуааално за нова връзка - ако живота ми е доскучал до степен да си пожелая да ми се случи каквото и да е, било то и лошо...





Тема Re: Олеленови [re: Цар Из род]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 22:20



ама виж, не знам дали знаеш, но от липса на секс не се умира



има си и алтернативи, които са къде-къде по-приемливи - към тях нито се привързваш, нито им зависиш от настроението, винаги са насреща, не предават болести, не забременяват...

общо взето не виждам защо да си причинявам подобно зло, като мъж само за секса, след като мога да си осигуря подобаващ секс и без наличието на мъжа



Тема Re:нови [re: hose]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 22:52



особено за болно гадже...



Тема Re: Олеленови [re: LikeABird]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано18.01.14 23:16



Не е същото; да - мн е приятно за разнообразие, но не става за основно.
Всички го знаят, и ти го знаеш. Не ти казвам да си търсиш мъж, просто не се самозаблуждавай публично.
Това не пречи да се самозадоволяваш пред всички обаче





Тема Re: Олеленови [re: OSag]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 23:34



а вярваш ли, че има мъже, с които е по-зле, отколкото сама...




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.