Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 26.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: най-после видях проблема :)нови [re: Luchezara]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 11:09



не страдам, какъвто е - такъв!

негова си работа, той си е избрал какъв да бъде

нито ще го мисля, нито ще го променям, нито ще се боря за внимание

няма смисъл

просто всичко приключи

леко ми е тъжно поради факта, това е

П.П.
благодаря ти, че си мислила по темата ми и че си изписала толкова много,
но наистина съмненията ми не са неоснователни... човека просто не е за мен, нито пък аз за него, защото очевидно търсим различни неща... той не оценява това, което му давам (чувствата ми), на мен пък не ми е достатъчно да е само секс... разминаваме се и толкова... дано всеки намери пътя си и бъде щастлив.
некоректно постъпва единствено, като се опитва да ме заблуди, че връзката ни е сериозна, но в крайна сметка думите му така или иначе не се покриваха с делата, което пък обяснява произхода на съмненията ми... а ето, сега вече имам и доказателство за причината, поради която се разминават... общо взето, случая е разкрит, делото приключено, страницата затворена... вече не се лутам в мисли и догадки, знам какво е и какво се случва, знам и как да постъпя, така че в крайна сметка съм доволна, че има развръзка - много по-мъчително е да не знаеш какво се случва или не дай боже да имаш глупостта да се довериш на манипулатор.

Редактирано от LikeABird на 18.01.14 11:17.



Тема Re: Дадох мунови [re: LikeABird]  
Автор Пин ()
Публикувано18.01.14 11:19



И всичко това само защото в скайпа има други жени които намираш, че приличат на теб. Бързаш да правиш извод че търси едно и също и ти си една от многото. Ако не приличаха по-добре ли щеше да бъде, тогава можеше да направи извод че търси нещо различно - пак кофти. Мисля, че изводите ти направени само въз основа на скайп листата са доста изкривени и прибързани. Много е вероятнода грешиш.
Със сигурност мъже, които обичат да се заиграват по чуждо не си оставят скайпа включен. Според мен факта, че го е оставил показва, че не е гузен и че ти има доверие ...което ти по-скоро не оправдаваш ако съдя по реакцията ти.



Тема Re: Дадох мунови [re: Monica123]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 11:23



хмм, от снощи го "бъзикам"

подмятам му нейни реплики...



не знам, мислех, че се забавлявам да му гледам реакцията,

но той така или иначе няма да ми признае

тоя филм съм го играла, скучно ми е вече

просто искам да видя дали ще се изчерви, когато му кажа, че знам всичко

обикновено, ако не са прекалено нагли, поне пускат боята...

ама все тая, какво като го притесня, това няма да го промени, а аз няма да се почувствам по-обичана... тъпотия, общо взето, да приключваме по-бързо и тва е... или... да го мотая ей така, да не знае какво му се случва, че да изпита на свой ред какво е усещането? ейй, че съм гаднааа!



Тема Re: Дадох мунови [re: Пин]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 11:26



прочети предните ми мнения... не ми се повтаря

не видях просто списък с имена и лица - четох какво са си писали...

а скайпа стоеше включен защото бързаше и защото си е много разсеян (което в случая хич не му прави услуга, но пък на мен ми направи много добра)



замисли се - включен не включен скайп... ако не е това, ще е друго - човек не може дълго време да се крие, винаги се разбира - рано или късно, но ВИНАГИ!



Тема Re: Дадох мунови [re: LikeABird]  
Автор Пин ()
Публикувано18.01.14 11:28



Да, тъкмо прочетох. Извинявай, изказал съм се прибързано. Или както казват музикантите, включих се на слабо време

. Ама нли пусто все искам хората да се обичат и да не се разочароват ....



Тема :-)нови [re: LikeABird]  
Автор nikie (учен)
Публикувано18.01.14 11:36



Виждам, че някой се упражнява в писане за "Лична драма"

.



Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.14 11:58



Права си, много по-мъчително е, когато не знаеш какво се случва. И аз бях така.

Но не обичам разделите. Ако мислиш, че с този мъж би могла да имаш бъдеще, не се самонавивай.

Рече и отсече. Ами ако не е точно така, както си го представяш?

По-добре е да се увериш. Да разговаряте. Иначе погледни отстрани - на нея й стана нещо и си тръгна, никой не знае защо. Някак си - не е редно.




Тема Противоречиш синови [re: LikeABird]  
Автор hose ()
Публикувано18.01.14 11:59



първо - "не съм очаквала да съм голямата му любов - индикации, че не съм ми е давал достатъчно, така че нямам толкова драма с чувствата… "

след това - "кофтито е, че оттук-нататък не ни го виждам секса без чувства...
както и да се мъча да го погледна, просто не го виждам...
винаги пред очите ми ще са лицата на онези жени,
както и неговото - докато ми обяснява, че съм единствена… "



Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.14 12:05



Е, добре, срещал ли се е с тези жени, спи ли с тях?




Тема Re: Противоречиш синови [re: hose]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 12:16



така е и не е така...

противоречието беше в мен, но си го изясних - не мога секс без да обичам

иначе, знам, че той не ме обича, но това не ми пречеше да го обичам

докато не разбрах, че ме лъже

не знам така достатъчно ясно ли го обясних?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.