Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: не ставанови [re: LikeABird]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано19.01.14 16:40





Наздраве!

Не си хитра. Ако успееш сама да си повярваш, че е случайно и той ще повярва. А и много лесно можеш да го заблудиш, ако наблизо има магазини. Ако срещата е в заведение спокойно можеш да кажеш, че имаш среща с твоя приятелка или бивш колега, но си подранила.
Ако решиш да го зарежеш се врътваш уж разстроена и се правиш, че звъниш по телефона с цел промяна на мястото на срещата.
А ако отговора му те задоволи, предвидливо помолваш майка си или приятелка да ти звънне в определен час и уж, срещата е била провалена от непредвидени обстоятелства на чакания човек.

Ти си знаеш.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Олеленови [re: LikeABird]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано19.01.14 16:44



не знам с какви мъже общуваш, но ако смениш мястото за подбор, може да останеш приятно изненадана и какви ебливи екземпляри има :-)



Тема Re: не сте в реднови [re: Цар Из род]  
Автор nikie (учен)
Публикувано19.01.14 17:03



В непряк смисъл ме наричаш лъжец ли?

Това, което пиша във форума не са измислици и глупости или "wanna be" простотии - споделям само личен опит и факти без преувеличения.

Това че някой не може да повярва, че има хора които не си веят пишките навсякъде си е негов проблем. Както отговарям на хората, които псуват по улиците "Как някой може да си позволи еди какво си..." - "Това че ти не можеш да си го позволиш, не значи че друг не може..."



Тема Re: С'я сериозно...нови [re: saksun]  
Автор nikie (учен)
Публикувано19.01.14 17:10



Хе-хе...:-)

Виж'ся - аз съм просто устроен човек - имам някаква концепция за живота и вярвам твърдо в нея. В крайна сметка устой, дисциплина и полезни навици могат да променят всяка природа.

Човек си доставя удоволствие със секса и в това няма нищо лошо. Но не виждам защо трябва да влиза в куп емоционални (в даден етап - деца, семейство) пагубни ситуации само за да прави секс по малко по-различен начин (разбирай с друг/друга).

Погледнато толкова прагматично - не виждам защо любовта и секса трябва да се смесват по какъвто и да е начин - аз обичам жена си заради чувствата и емоциите, които имаме заедно - а правя секс с нея за да си доставим взаимно удоволствие (което е само една малка част от всички житейски удоволствия с партньора).

Така че - къде точно е проблема човек да бъде многамен и щастлив?! Природата или социума, който продава "евтин и достъпен" секс от всички медии и модерна литература?





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано19.01.14 18:02



какво, да хвана да го изнасиля ли?





Тема Re: Олеленови [re: OSag]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано19.01.14 18:05



място за подбор...





Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.01.14 18:26



Не знаеш ли други начини?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано19.01.14 18:32



да не ти се налага да пробваш...





Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.01.14 19:23



Пробвам си постоянно. Аз не съм от тези, които стоят и чакат.




Тема Re: С'я сериозно...нови [re: saksun]  
Автор thehuntermuster-57605 (пристрастен)
Публикувано19.01.14 19:37



Кое точно е точно така? С удивителна.

И ти точно как го разбра?

единак, в синьо.



Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.