Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема не ставанови [re: Mrany]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 23:42



не, че не ми хрумна, но ще се усети, че не е случайно

освен това вече се уговорихме за утре

искаше отсега да знае дали ще оставам да спя при него...

нещата са повече от ясни, но очевидно аз се явявам номер 1 - баси, сигурно трябва да съм поласкана от факта!
оф, Мръни, що не вземеш да ми сипеш една ракийка!





Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.14 23:46



Да си номер 1 определено е комплимент. Това значи, че като кралица на сърцето му можеш да имаш всякакви желания, включително и относно другите жени.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 23:54



нещо тая мисъл не ме блазни

и каква кралица, какво сърце...





Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор hose ()
Публикувано19.01.14 00:05



това е чая -





Тема Re: Олеленови [re: LikeABird]  
Автор hose ()
Публикувано19.01.14 00:08



"Сигурното си е сигурно, казала си монахинята и нахлузила презерватива на свеща"





Тема Re:нови [re: yetti]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано19.01.14 00:57



Da не говорим, че хората като цяло си приличат - лице, често коса, в най-общия случай по две очи и уши, нос, ала-бала...



Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор BVMunchausen (Mendace veritas)
Публикувано19.01.14 00:58



най-смешното е, че съм в пъти по-хубава... както и да е,

Помниш ли си това изказване:

на мъжете половите органи НЕ ме възбуждат... ся аз ли съм сбъркана или кво... направо са ми смешни (това разбира се в случаите в които не са ми противни) замислих се защото наскоро моя ме разпитваше не ме ли възбуждал вида на члена му... и така си дадох сметка, че таквоз нЯщУ като че ли никога не ме е възбуждало, та не знам дали и доколко е нормално да е така, ама факт...

и че написах:
"съжалявам гаджето и....
но и тя да не се учудва, защо и изневеряват..."


май изобщо не си склонна да търсиш грешката в себе си, а?

пак ще ти го кажа, по-бавно, белким разбереш: За мъжете членовете ни са изключително важни- те са проекция на собственото ни "Аз". Ние усещаме какво е отношението към тях! и изобщо не се учудвай, че някоя, не толкова хубава жена, може да накара мъжа ти да се чувства много добре и комфортно!
А да продължава да се занимава с теб по ред причини....

И кога кифлите тук ще вденат, че да се съблазни мъж не е трудно - трудно е да го задържиш и да го накараш да мечтае за общо бъдеще с теб! и това изисква усилия, не е достатъчно да кандисваш на секс често и да "подаряваш" по някоя свирка!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Противоречиш синови [re: hose]  
Автор Phoebe Buffay (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано19.01.14 00:59



Аха, баш.



Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.01.14 01:01



Е, хайде сега. Сърцето на твоя човек, няма ли сърце?




Тема Re: по-грамотно го давайтенови [re: hose]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.01.14 01:08



А ти да не смяташ, че ще се цапа със свещ или каквото и да е отвътре. Естествено, че ще сложи презерватив.





Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.