Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Дадох мунови [re: Luchezara]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано18.01.14 18:12



Да ти кажа, не мисля, че въпросът опира до това дали е сериен. То и от веднъж може да се счупи вазата. После върви, че я лепи. Някои могат, други - не можем. За хубаво, или за лошо - така е. Не е до количеството, до това доколко са красиви, умни и т.н. др.претенденти/тки - просто някак представата ти за човека се променя, хеле, ако си го вдигнал някъде нависоко. Още по - гръмко се троши.


Ама счупеното нали било на късмет, та..

Да, интуицията е отделно. Там дето има дим, има и огън - обикновено. Това сочи моят опит.
Ами на мен моментът със съмненията ми е ключов, но не е до конкуренция само. Общо взето, едно такова съмнение тласна животът по съвсем различен път. Не зная как да ти го обясня - просто..близостта, това е. Нямам проблем със селфестиймът чак толкова. Но винаги ти светва една лампичка за типа отношение, което е проявено, дали няма да рецидивира, за това как те премятат, доколко неискрен може да бъде човек, който въобще не си предполагал, за вехтата театралност мащабно - концептуално, принципни такива въпроси, не че нещо конкретно ги провокира, в даден момент. По ирония на съдбата (а може би - не)- понякога се намират и странични източници, които да потвърдят подозренията. Не целенасочено потърсени, както в темата тук, а напълно случайни. Та така..както се казва..уен дъ хорс ком инту дъ ривър..все тази е после кой колко се старае да покаже колко - всъщност - готин тип е..

Общо бъдеще..в случая с мен - идеята беше доста понабъбнала, при все, че имаше и аз да взимам трудни решения, но ..някак изстинах просто, нещо вътре се счупи. Остана едно любопитство само - защо беше нужно всичко това, не бяхме ли достатъчно висшисти, така да се каже, че да се кажат и направят нещата по някакъв по - приемлив начин и така..
Живот.



Тема Re: Не мое те разберанови [re: LikeABird]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 18:29



Ясни са ти номерата, не се заблуждавай.

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!


Тема Трябванови [re: LikeABird]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.01.14 18:53



ли, според теб? Какво променя това?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Дадох мунови [re: impulce]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 19:00



но ..някак изстинах просто, нещо вътре се счупи. Остана едно любопитство само - защо беше нужно всичко това, не бяхме ли достатъчно висшисти, така да се каже, че да се кажат и направят нещата по някакъв по - приемлив начин и така..
Живот.




Тема Олеленови [re: LikeABird]  
Автор ckom-201465 (Ком)
Публикувано18.01.14 19:27



погледнах си скайпа... повечето са жени...


Няколко бивши, няколко стари приятели от университета, няколко, които не знам как да са попаднали там - вероятно от времето, когато скайпа позволяваше търсене на непознати.
...
Прочетох ти постингите - струва ми, че не си готова да го зарежеш - явно отдавна ти се върти из главата - гледала си за "знаци", правила си експерименти... сега ти се е отдало случай да погледнеш и може би малко преекспонираш, но - не си готова още... по-добре не се мъчи - дръж се отворено (това не значи да хойкаш) - като се появи друг - тогава ще си готова.



Тема Re: Дадох мунови [re: impulce]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.14 20:10



Според мен това дали е сериен сваляч или не, е ключов момент. Ако е някакъв комплекс или философия, просто няма смисъл да се боря с това. Може би каузата е почти изгубена.

Но ако си е просто нормална човешка забежка, го приемам. Даже след години повече се тревожа, ако не я имало.


Редактирано от Luchezara на 18.01.14 20:10.



Тема Re:нови [re: Цар Из род]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.14 20:12



Ти откъде знаеш? Светил ли си им?




Тема Re:нови [re: LikeABird]  
Автор hose ()
Публикувано18.01.14 20:23



чая е важно нещо…





Тема Re: Олеленови [re: ckom-201465]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано18.01.14 20:23



аа не, не мога да съм повече с него

пък и не скачам от клон на клон, така че другия (въобще ако има такъв) така или иначе ще трябва да почака...



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Цар Из род (познат)
Публикувано18.01.14 20:33



Нали не смяташ сериозно, че отива и само спи с тях?

Кретенчето, дето е направило бот-никовете да се връщат автоматично да му изсъхнат ръчичките дано!



Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.