Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: Obstinacy]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано29.12.13 12:19



Нее - на нея ще й стане по - добре. :))) А той лекииинко ще бъде заменен, без сам да се усети.



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.12.13 12:27



Ама и ти си една патица. Вземи разбери защо не иска да те ебе и се върни да споделиш. Много е трогателна историята, такава една мистична...



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: Obstinacy]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано29.12.13 19:07



Ти знаеш, както и на почти всички е ясно защо не иска да я ебе :-)

--

::

Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано09.01.14 14:58



Става, че сигурно му е писнало!
Зависи и от твоето представяне в секса Ако просто го яхваш там за час-два, нормално е да му писне. По-скоро, по-лошо, ако трябва той да се труди върху теб, а ти да си полежаваш час-два….еми сори, ама едва ли всеки ден му е до фитнес/лицеви опори, разбирашли….

А и както беше написал някой по-горе (май цар Взвод) – иде реч и за общуване!

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: sssaz-44730]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано09.01.14 23:22



дамм, поизяснихме си нещата

въпреки, че колкото и да ми обяснява за мен си остана загадка защо в онзи ден той не ме пожела... а аз бях толкова готова и така си бях внушила, че е взаимно и един вид като ме види просто ще ме награби... ехх, мечти!


може би наистина глупаво от моя страна, че просто не се протегнах да си взема онова, което исках понякога стереотипите ме убиват, просто искам да раздвижа нещата... трябва ли всеки път да е едно и също, да стане вечер, да си легнем и нали... ами може да поискам някой път да ме грабне от вратата или да ме качи на масата, примерно... просто нещо ново и неочаквано, ей така, да ме изненада... но какво пък, в крайна сметка, като не ще Мохамед да ходи до планината тя ще отиде при него... ще трябва да изненадам себе си, за да изненадам него, а съответно и той - мен - нещо такова, още го обмислям





Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано09.01.14 23:48





дамм



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор vanfam (непознат )
Публикувано10.01.14 08:21



Не го мисли , няма ли желание или си му омръзнала или има друга ( другата истина е просто няма усещане към теб и прави всичко машинално )



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор sssaz-44730 (Жега)
Публикувано10.01.14 09:38



Да, за да стане това, което казваш - изненадай го първо ти: като влезе от врата, разкопчей му панталона и му го налапай. Па свърши го едно хубаво, хеля па тогава да видиш: )

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Порастваш!нови [re: LikeABird]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано10.01.14 10:20



... и започваш да разбираш истината за света, в който всъщност мъжете наистина не се стремят повече от жените към секс, дори точно обратното.

Факт!

Естествено, че жените искат повече секс от мъжете!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: sssaz-44730]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано10.01.14 11:01



леле, какъв речник...



то ясно, че нещо такова ще да ми се наложи, ама нали... трябва все пак и да ми се прииска




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.