Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: Francuzoikata]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано27.12.13 18:11



интересно и при мен забелязвам желанието и чувствата да се усилват с времето

явно при мъжете е обратното

жалко



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано27.12.13 18:14



Не обобщавай.
Не на всички мъже им омръзват жените на годината.


За щастие!!!



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: Francuzoikata]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано27.12.13 18:16



ами казваш му каквото прецениш за добре, но и да мълчиш не върви

аз също съм премълчавала и явно сега ми се връща - да си от другата страна, повярвай ми никак не е хубаво и сега разбирам какво най-вероятно съм причинила с мълчанието си, но тогава бях млада, срамежлива, не знаех нито как да се държа, нито как да разговарям... а моя го играе много прям и отракан, обаче виж ти, сега изведнъж да е решил да си премълчава? - не ми се вярва... по-скоро нещата са по-дълбоки, отколкото изглеждаха и някои неща изглежда е твърде трудно да се признаят и споделят, не защото са свързани с мен, а най-вече защото са свързани с него! съжалявам, че бяха нужни 3 месеца на един играч да се успокои, че е достатъчно желан и съответно да сглупи да разкрие истинското си лице... а от самото начало си повтаряме колко много сме наранени и двамата и как никога и за нищо не бихме излъгали другия... има си Господ, той да ги съди, просто ми е тъпо, че попадам все на един и същ типаж...



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано27.12.13 18:26



Не мога да дам мнение, не те познавам нито теб, нито него.
3 месеца не са много дълго време в една връзка, съвсем недостатъчно да опознаеш другия. След като очевидно държиш на него, най-добре му кажи какво ти е на душата и потърси отговорите на въпросите си.



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: Francuzoikata]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано27.12.13 18:33



отговорите са безумно инфантилни, дори дете не би се вързало...

не искам нищо повече да слушам, просто ще му кажа колко ми е инфантилен да си знае и толкова... вече му споменах, че връзка която ме натоварва не смятам да търпя и искам да си дадем време да преосмислим аджеба имаме ли нужда един от друг... сега обаче осъзнавам, че с времето нищо няма да се промени, нещата са обречени от самото начало - човека е фалшив



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано27.12.13 18:33



Говорете, де. Ти сега си развиваш някакви теории вече едва ли не ясно ти стана за какво е цялата работа. Нали няма как да познаеш без той да ти каже? Изобщо ти към тая връзка и към този човек никакво доверие не виждам да даваш... Тема след тема със съмнения и подозрения.
Нали щяхте с детето му и бившата да бъдете на Коледа? Какво стана?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: Amelia Pond]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано27.12.13 18:37



Хаха, ами щяхме да сме само двамата с децата за Коледата, ОБАЧЕ
се появи някакъв самотен приятел, за когото ми беше споменато в последния момент, че ще присъства, което пък означаваше, че трябваше явно да спя с тях двамата на една спалня?!?

не, благодаря... тва не ми прилича на голямата любов и голямото очакване на Коледата заедно...



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: LikeABird]  
Автор kanikani-187331 (Мръни)
Публикувано27.12.13 19:36



Като те чета, ти явно си преценила за себе си накъде натежават везните.
А и последните ти постове не ми звучат добре. Особено това с приятеля.
Ти си преценяваш.
Може и да си права, въпреки, че аз лично за себе си предпочитам да обмисля добре сигналите, за да не сбъркам в преценката(което не веднъж ми се е случвало впрочем).

Спирам да коментирам темата, щото вече ти натежава, а и ти си знаеш най-добре.

П.П.: В една комедия чух лафа " да го шелднъш" или нещо такова. Това в превод от сериала означаваше да не се обаждаш на гаджето и да му вържеш тенекия, с цел да го разочароваш и то да те зареже. Не казвам, че твоя прави това, но варианти много. Както и по-горе писах, може да има някакви проблеми. Абе най-добре е да си изкарате картите на масата, за да няма заблудени. Както и самата ти искаш.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: Цар Из род]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.12.13 12:12



Това мнение изчерпва темата! Засега.



Тема Re: Мъж да не иска секс?!?нови [re: Vitalite]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано29.12.13 12:15



Да бе, как не... Да се инвестира, за да му е добре на пуяка... Който го мързи да ебе и минава с едно кафе. Само минзухари останаха, няма вече мъжкари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.