Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема I want moreнови  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано16.12.13 10:20



Добър ден на клуб Секс върху трактора,

Днес имам един въпрос към вас: какво казвате по-често - "Искам още" или "Не мога повече"?




Тема Re: I want moreнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано16.12.13 10:56



зависи от партньора

и настроението/желанието...



напоследък съм на I Want More, само където не си го казвам, защото смятам, че трябва да е взаимно и да се усеща...
опитвам се да го показвам, понякога безуспешно... но не смятам, че трябва да изнасилвам човека, и аз съм била уморена и знам какво е, така че проявявам търпение и разбиране когато е по изключение, но стане ли правило да е уморен смятам, че всеки би трябвало да се замисли дали няма някакъв проблем с партньора...


Редактирано от LikeABird на 16.12.13 11:04.



Тема Re: I want moreнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.12.13 11:33



Като абсолютна аматьорка ще кажа, че "Искам повече" е израз на неудовлетвореност, а "Не мога повече" на досада. Но аз съм начинаеща, все пак.



Тема Re: I want moreнови [re: Vitalite]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано16.12.13 11:47



Няма такова нещо. "Искам повече" е, когато не можеш да се наситиш на някой. "Не мога повече" е, когато той не може да ти се насити на теб.

Слаб 2, Виталити. Къде е Реконструктор да ти направи нагледна демонстрация? Докога ще си играете на котка и мишка с него. А, Реконструктор, докога?




Тема Re: I want moreнови [re: Eden Flamingo]  
Автор moreol (Mr. Prikazen)
Публикувано16.12.13 11:57



Искам още, но не мога повече?





Тема Re: I want moreнови [re: Eden Flamingo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.12.13 11:58



Гледната ти точка ми допада.

С Реконструктор си казахме отегчено "Не мога повече", от досада и отегчение, още с развитието на темата покрай рожденната му дата. Игра няма.



Тема Re: I want moreнови [re: Eden Flamingo]  
Автор юрата ()
Публикувано16.12.13 11:59



изобщо не се занимавам с приказки ... а действам





Тема Re: I want moreнови [re: moreol]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано16.12.13 12:34



ахахаа и това го има





Тема Re: I want moreнови [re: Eden Flamingo]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано16.12.13 12:36



а Не мога повече е реплика,
която не бях чувала от никой мъж досега

та се зачудих като обида ли да я приемам сега
или като комплимент?

а де?



Тема Re: I want moreнови [re: Vitalite]  
Автор Eden Flamingo (keep the change)
Публикувано16.12.13 12:39



Не съм наясно с хисторито ви, не знам какво е станало. Досада и отегчение? Хайде, моля ти се. Между вас има такова сексуално напрежение, че ще ме удари тока, ако му репликирам на Реконструктор още веднъж нещо относно теб.

Реконструктор е брилянтен играч и манипулатор, страхотен провокатор, иска ти сама да запълзиш към него. Е, да му кажа - не става така. Мъжете преследват, те гонят, те те настигат, те захапват за врата, така че да не можеш да мръднеш. А после те обладават. Това са законите на джунглата, това е играта. Чу ли, Реконструктор?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.