Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Темата не е за секс. А дали?нови  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.12.13 15:05



Блея си аз преди няколко дни в сайт за запознанства. Споменавала съм, че съм регистрирана в два.
Изведнъж пред очите ми изниква снимка на мъж, когото познавам. Знам го като приятел на колежка. Виждала съм го няколко пъти на разни събирания или когато я е взимал от работа.
В профила му е отбелязано, че търси "приятелство, кореспонденция, несериозна, сериозна връзка". Както беше тръгнало, очаквах да следва и "с цел брак", че е свързано пребиваването му, но бях пожалена, защото със сигурност щях да инфарктясам на секундата.
Е, сега той какъв е? Идиот ли е?
Но да зарежем него. Редно е да помисля за себе си. А именно как да постъпя?
Да споделя ли на колежката на какво съм се натъкнала? Тя живее с него и е свястна жена.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор LikeABird (;))
Публикувано07.12.13 15:18



ами сложна ситуация,
трябва да познаваш достатъчно колежката

аз бих искала да ми кажат, защото предпочитам истината, колкото и да боли
обаче си има и хора, които предпочитат да си стоят с капаците на очите,
вярвайки, че така са предпазени...

може да й споделиш някаква сходна ситуация,
примерно, че става въпрос за някоя твоя приятелка и не знаеш как е по-добре да постъпиш, т.е., да поискаш от нея съвет и според отговора й ще знаеш дали е редно да й кажеш



Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: LikeABird]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.12.13 15:22



Това е идея!


Само не мога да проумея защо добри жени като нея, а тя е и хубава, млада, се нахендрят на подобни мъже?!

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор kanikani-187331 (:))
Публикувано07.12.13 16:14



Защото са наивни и глупави.
Била съм в подобна на твоята ситуация. Не ми се разказва, че е дълго. Само ще ти кажа резултата.
Тя остана с него, дори се омъжи за него и роди от него, въпреки неговите изцепки в такъв сайт.
Сега е разведена, детето й е болно, а на идиота не му и пука.
Оказа се в последствие, че най-вероятно е спал и с други жени.
Постъпи както прецениш, според съвета, който ти дадоха по-горе.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: kanikani-187331]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.12.13 16:31



И аз съм изпадала в сходно положение, Мръни.
Затова мисля, че моята позната трябва да знае. Докато не е станало късно.
В моя случай щяха да се случат много неприятни неща. Понякога смятам, че Господ наистина си върши работата, макар и да не съм особено вярваща.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор M1l1tary M1nD (m1ndfuck)
Публикувано07.12.13 17:17



Като отидеш и го изпееш много ще направиш за себе си, направо ще вържеш.

И нищо да не и кажеш пак същата работа. Ако трябва реално да помислиш за себе си в ситуацията, може да си спретнете някоя авантюра под носа на колежката ти.

\\\"Change everything except your wife and kids\\\"
- Lee Kun-hee

Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор Bebop Rocksteady (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано07.12.13 17:36



Първо: по-добре недей да съдиш за човека по негови единични тъпи постъпки. Второ: тези постъпки и единичните мимолетни случаи, в които си виждала двамата, не дават достатъчно информация за състоянието на връзката им.

Третото е, че не всеки реагира по един и същи начин на такъв вид информация. Има разбира се опция тя да смята, че е най-добре да се знаят такива неща. Също така е възможно да предпочита да не знае. Има и вероятност да предпочита да знае, но това да разбере от позната - още повече колежка - да я поставя в сконфузна и срамна за нея ситуация.

За теб идеалното би било да не се намесваш изобщо, още повече, че това, че си го разбрала е случайно и нямаш никакви акции във връзката им. Само че реално - и ще си призная веднага, че вероятно и при мен би било така - сигурно ще го мислиш и ще имаш гузна съвест.

При други обстоятелства бих обсъдила ситуацията с общ приятел, който я познава и й мисли доброто, но в този случай проблемът е твърде личен и рискът от злепоставяне - твърде голям. Затова май и аз се присъединявам към съвета да обсъдиш теоретичната ситуация с нея, все едно става въпрос за някой друг. Ама дискретно такова





Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор kanikani-187331 (:))
Публикувано07.12.13 19:29



Аз бях на мнение да се казват такива неща. Но с времето почвам да се съмнявам дали има смисъл. Накрая излизаш ти виновен, че си искал да отвориш очите на някой.
Аз като бях съпричастна с казването, та какво от това?! Той се измъкна, че било "бъзик", а тя изпростя и пренебрегна фактите. Вместо да го зареже и да си намери друго гадже, тя взе, че се омъжи и че и дете му роди. И да не й беше казано, все тая - тя си го искаше и си го получи. Нямаше положителна за нея развръзка. Сама роди, разведе се, а и издръжка не получава редовно.
Само дето и аз опрах тогава пешкира и псувах оная свиня на дълго и широко по телефона. Пак, че кретена не беше пред мен. Бях готова да го смажа.



Както те съветват проучи какво й е мнението. Макар че казуса е оплетен и никога няма правилно решение.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re:нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано07.12.13 20:44



Смяташ, че човек трябва да се самоограничава заради евентуалната представа в главите някои хора ли?




Тема Не съди, за да не бъдеш съден!нови [re: saksun]  
Автор carizrodiv-187142 (познат)
Публикувано07.12.13 20:54



Най-добре кажи на колежката. Така и така вече сме се убедили, че нямаш много мозък, но поне докажи и че си и идиот-интригант в червата.
Абе на теб наистина ли ти е толкова празен животът?

И най-вече откъде знаеш кога този човек се е регистрирал в този сайт и дали изобщо го ползва? Възможно е дори да е забравил, че има регистрация.

Възможно е обаче и да има хиляда паралелни афери. И?

Ти като каква се явяваш изобщо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.