Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | (покажи всички)
Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: tyrsiistina-110372]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.13 22:15



Аз и досега съжалявам, че не съм се вслушвала в съветите и подозренията на близките ми хора за отношенията ми с определен мъж.
Та това са всички, които ме познават и обичат! От години.
Оказвали са се прави. Защото са гледали мен, знаели са винаги какво искам и каква съм, а не са се взирали сляпо в този, когото съм зяпала аз.

Не е за вярване, но дори 94-годишната ми баба изказа точно предположение за развитието на последната ми връзка... лека й пръст.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: .....нови [re: saksun]  
Автор moreol (Mr. Prikazen)
Публикувано10.12.13 22:19



откачалка... айде казвай й вече, няма какво да се интересуваш от хорските виждания, всеки ги вижда нещата по различен начин въз основа на своя опит и мироглед. Очевадно е че според твоите такива ти си на мнение, че трябва да й кажеш. Голяма работа ако сгрешиш... тя ако го иска такъв няма да те отрази, най-много ти да загубиш една приятелка. Казвай й ако си готова на тази евентуална жертва. И недей да ставаш така стресиращо в 3 сутринта, че ще ти излязат бръчки



Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: svestna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.13 22:19



Не съм.


Тези дни имахме доста работа и се видяхме бегло. По коридора и пред кафе-машината.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: moreol]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.12.13 22:25



Сигурен ли си? Да не ми мрънкаш после?



Тема Re: .....нови [re: moreol]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.13 22:26



Ама тя всъщност не ми е приятелка.
Най-точно казано е колежка, с която сме по-близки.

Нямам бръчки от такова скачане посред нощ, защото съм обзета от манията да открия истината. За да бъда максимално обективна, де.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Първа изневяранови [re: orphey-69390]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.13 22:32



Историята твоя, мил Орфей,
страстта в килера, смучки, апогей...
не виждам аналогията тук,
на моите герои, казусът е друг.

За близката ми, мила и добра,
мъжът до нея, всичко е в света.
Ала, горката, хич не подозира,
опасност зад гърба й как извира.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: Dorra]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.12.13 22:34



Това за мъжете идват и си отиват е свеж лаф..от Сексът и града.


В живият живот ми се струва, че е малко по - инак. В болшинството от случаите - жените си траят и стискат палци да не е вярно, надяват се той да се промени (ако е от рецидивиращите случаи)..хохох - виц, нараждат по някое дете - за задръжка, ако са младички, ако са позастарели - кютат, че с двама абитуриенти трудно сама се започва отначало..абе..с една дума - приземяване, приземяване.



Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: impulce]  
Автор Dorra ()
Публикувано10.12.13 22:42



Да, в живия живот тя се надява той да се промени, той се надява тя да не се промени, а животът е това, което се случва междувременно. А ние, освен палци, имаме и средни пръсти, с перфектен маникюр, разбира се.

Имаме си и едно шмате, кръгло пет години и се обяснява едно и също от компания, докато накрая при изтеглената черта празнувахме десет години фира с недостоен. Кой както и когато желае да се приземява всъщност и в крайна сметка, тоест.



Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: Vitalite]  
Автор moreol (Mr. Prikazen)
Публикувано10.12.13 22:44



ти си силна жена....един мрънкащ мъж в повече ще го преживееш





Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: ellynora]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано10.12.13 22:47



Снощи здраво нагласих един, изтипосал се в сайта.
Добре, написал беше, че е женен с деца. И присъствал само за кореспонденция! С жени, обаче.
И посочил физическите данни, на които да отговарят.
Че като го емнах! Какво му пука как изглежда жената, щом САМО ще си пише с нея.
Толкова се вбеси, че след обидите, с които ме заля и аз отговорих подобаващо, най-накрая ме блокира.
Нещастната му нервна система не издържа, явно!



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Страници по тази тема: << 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.