Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Не съди, за да не бъдеш съден!нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано08.12.13 14:26



Аз имам доста профили в различни такива сайтове вече 10 години и не съм правила секс с никого от там. Това са просто социални контакти, зависи си от човека.




Тема Re: Не съди, за да не бъдеш съден!нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.12.13 14:30



Ами. Според мен малко преекспонираш. На тези сайтове малко им мина модата, апропо. Сега калабалъкът е в ФБ, туитване, блогване и ала - бала.
Да не говорим колко хора просто морят работно време и това е основната им цел.





Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано08.12.13 14:48



Сакси, питането ти сериозно ли е или просто провокираш?
Аз се чудя, защо мъжете изтрещяват, ама така като гледам, май и на тях не им е лесно...и то никак...
Ми то по-лесно е да им купите по един нашийник с по-дълъг синджир, да им начертаете маршрута / за да няма отклонения / и да им направите едно списъче какво мога и какво не.....Вие домашни любимци ли си търсите....?
Знаеш ли, преди време един такъв "доброжелателен" съсед ми звъни, за да ми каже, че е видял мъжа ми с руса мацка в колата... Тогава го попитах "Ти дали не си клюкар, а?" и му затворих телефона....мразя доносите, а и информация, която не искам. Ако има нещо и се усъмня, аз ще си проуча фактите, но не и някой да ми говори неща, които не искам да знам и не съм го питала...
Никога не съм се бъркала в чужди взаимоотношения, както не искам да се бъркат и в моите...



Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: shokoLada]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.12.13 14:56



Съвсем сериозно беше питането ми.
Освен това, ако реша да кажа на въпросната жена, няма да й го тръсна направо в лицето.
Има си и други начини.

Между другото, моето впечатление е, че като цяло жените са доста ревниви. Сега ми е странно как почти на всички се стори съвсем нормално мъж, който има сериозна връзка, да кибичи в сайт и да търси нещо странично. Не вярвам някоя да го приеме безгрижно за собствената си половинка.
Подчертавам, не е форум. Не пишем по разни теми както тук.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор shokoLada (: ) )
Публикувано08.12.13 15:03



Ето ти първата основна грешка....кратка ще съм, защото бързам...после ще ти дам и още...
Но...ти си там за тази цел...да хванеш някой...а има хора, които са там за да убиват свободното време...та...ти можеш ли да кажеш той защо е там?
А и не знам защо, но връзката и брака не е да направиш някой роб, да ти играе по свирката, т.е. какво на теб ти е приятно или не, а в името на нещо..и компромиси винаги има....



Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: shokoLada]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.12.13 15:10



Знам, че компромиси има.
Но в случая той не е стъпил накриво, ей така, без да ще.
А сам се вре и търси начин, по който да хване някоя.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.12.13 15:10




Никъде не видях мнение, което да казва, че всеки ангажиран човек е напълно нормално да има такъв профил или някой да го намира за нормално. Смесваш нещата, каза се, че не е нормално ти - като страничен човек - да взимаш отношение без да си сигурна за какво, точно, става дума. Аз бих се намесила единствено, ако става дума за сестра ми.

Е форум е, някои пишат, ама други правят секс.

Добре, де, ти никога ли не си пофлиртувала така, не с висша цел, а просто така - за флирта?



Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.12.13 15:12



Флиртувала съм, но не когато съм имала връзка.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано08.12.13 15:14



Моята половинка беше един от най-добрите хардуеристи и програмисти. Нима мислиш, че мога да знам, къде се е регистрирал и какво му е хрумнало да прави с електрониката и нета? Абсурд. Това е неговата професия и през ума не ми хрумвало да му слагам каишка. Давали сме си пълна свобода. Човекът отсреща се усеща, а и той си казва понякога. Не се разделихме заради изневери, а заради "доброжелатели съветници" от типа на тези, които разделят двойките в Биг брадър.




Тема Re: Темата не е за секс. А дали?нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано08.12.13 15:19



Е, голямо чудо, че някой словоблудствал - в сайт, форум или другаде.


Ако взаимоотношенията в една връзка се крепяха на тази основа...тежко ни и горко. На нас и мъжете ни.
Че ежедневно сигурно една жена обира поне 7 намигания, я колега, я баничарят, я бариста, я ватмана..неизбежно е. Може ли по това да съдим ние за хората и техните връзки, че и да взимаме страна, без да сме сигурни точно за какво иде реч.

Аз колкото лигни съм изписала през годините..ехееййй....




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.