Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Конкуренциятанови  
Автор c@t ()
Публикувано24.11.13 17:20



Как реагирате на конкуренцията при флирт, или просто по принцип-когато вече имате партньор ?

Снощи бях на едно парти при един приятел, имаше поне 70 човека в жилище може би около 100кв.м., значи едва се събирахме, а част от мебелите бяха изнесени.



Останах с впечатлението, което вече всъщност го имах от други случки - жените не понасят конкуренция, или поне тези, които не са достатъчно арогантни
Мъжете са съвсем различни.

А при вас как е?



Тема Мъжетенови [re: c@t]  
Автор Buduhcko npace (новак)
Публикувано24.11.13 17:54



сме цивилизовани.
Не са ни по вкуса само малоумните обяснения после, затова човек е добре да е по-прагматичен и да резне клонката без много сантименти





Тема Re: Конкуренциятанови [re: c@t]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.11.13 18:51



Дефинирай флирт, арогантност, конкуренция, и връзката между тях, моля.



Тема Re: Конкуренциятанови [re: c@t]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано24.11.13 19:05



Не зачитам конкуренция
Когато видя една мадама много лесно ( и правилно) определям къде е спрямо мен
Съответно ако преценя,че е в положителни граници над мен - отстъпвам с респект.
...иначе оставям мъжа да си прецени той на какво ниво е реши ли да се задява с мацка под моето равнище ...означава, че сам се определя за толкова ...съответно ...пак отстъпвам

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Конкуренциятанови [re: Jolee]  
Автор c@t ()
Публикувано24.11.13 19:26



Това отстъпване не го разбирам, ти не избираш ли мъжете ?

Като харесаш някой, не си ли казваш "ето този много го искам - сега ще му посегна "



Или си казваш

'Ето този много искам да ме избере"


За самопреценката и на мен ми се вижда коректно, но мъжете мислят по много различен начин.

Така че защо мислиш че даването на предимство на друга е съобразено с мъжкото мислене?
Уф вижда се че не пускам хванато, но ми е интересен и другия начин, нищо че не го разбирам много



Тема Re: Конкуренциятанови [re: c@t]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.11.13 19:37



Ако се касае за флирт с мъж, който не ми е никакъв в интимно отношение, не се интересувам дали флиртува и с друга жена.
При положение, че е постоянният ми партньор, нещата стоят различно.
От него зависи, обаче, дали ще отвръща на закачките и изобщо как ще подходи в ситуацията.
Ако има достатъчно уважение към мен, не би реагирал окуражително на ухажването спрямо него.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Конкуренциятанови [re: saksun]  
Автор c@t ()
Публикувано24.11.13 19:43



Разбира се че той избира как и дали ще реагира.

Но ти какво правиш ако забележиш че мъжът не регистрира, че е на прицела ти?



Тема Re: Конкуренциятанови [re: c@t]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.11.13 19:50



Като не отговаря на сигнали, които му изпращам ли? Нищо, не се натискам. Не настоявам.
А към чужди мъже и не поглеждам.
Случвало се е на мен да обърне внимание някой в присъствието на съпруга/ приятелка.
Тогава по всякакъв начин давам на жената да разбере, че мъжът й не ме интересува и че може да е съвсем спокойна.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Конкуренциятанови [re: c@t]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано24.11.13 20:28



Е нали, за да си избера ...трябва да има кандидатури

Не знам, дали даването на предимство на друга е съобразено с мъжкото мислене....но знам, че мъжете дълбоко някъде навътре в себе си ...не обичат жените да са тези, които да им се предлагат...или поне тези мъже, които на мен ми пасват като характери

Живея според разбирането, че съм "единствена и неповторима" за някого и това трябва да си дойде по естествен път....а не чрез циркаджийски номера

...а самият живот ми е доказал, че която и да ми е навлизала в територията да се надпреварва ...е претърпяла провал ...именно заради избора на самият мъж

Накратко да ти обясня (според мен как е )...мъжа защитава честта своя и на жената ...тя му отговаря подобаващо, когато в последствие не я оронва

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 24.11.13 20:57.



Тема Re: Конкуренциятанови [re: c@t]  
Автор юрата ()
Публикувано24.11.13 21:26



ами нека му се порадват на мъжа, също нека и той се почувства желан... Гледам да се забавлявам, после ще си разказваме






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.