Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 06.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Конкуренциятанови [re: Vitalite]  
Автор crazymonkey126377 (тиха усмивка)
Публикувано25.11.13 12:24



Тц, просто мъж, който се въодушевява и възбужда от идеята "жени да се борят за неговото внимание", лично мен никак не може да ме развълнува. Един интелигентен, осъзнат мъж, знае каква жена иска - такава и намира.
Трябва ли да си браня "интереса" означава, че моят мъж не е тук.


Абсолютно точно!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Усетътнови [re: Buduhcko npace]  
Автор moreol (Mr. Prikazen)
Публикувано25.11.13 12:29



Ами какво да ти кажа... Така е, но аз не съм такъв човек, позволявам си да си играя с тези, които го заслужават или ако не го заслужават го правя по някой по-добронамерен начин

...



Тема Re: Конкуренциятанови [re: Taigun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.11.13 12:59



Благодаря за уточнението Искаш го, иска те - вземате се. Просто като гъбена чорба



Другото е загуба на време в безсмислени надлъгванки. Докато флиртът е изкуство, удоволствие, за който го може - не конкурентна арогантност.



Тема Re: Не така!нови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.11.13 12:59



Кефиш Лукавий.





Тема Re: Конкуренциятанови [re: crazymonkey126377]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.11.13 13:04





Така и няма да проумея защо хората силом си съсипват хубавото на живота.



Тема Re: Не така!нови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор c@t ()
Публикувано25.11.13 14:04



Аз не троша орехи на ничия глава.
Но когато нещо в поведението на другия не ми е по вкуса, го казвам. Проблема е че не всеки гореализира, тогава взимам огледалото/лешникотрошачката и започвам по метода "както ти към мен - така и аз към теб" . До сега винаги действа, тъпото е че очуквам не само партньора, а и връзката.

С благ характер не мога да се сдобия от лотарията.
Благото в мен е онова, за което съм преценила че няма да удрям по масата, та чашите да скачат до тавана.

Сигурно трябва да стана адски стара, знам ли? Ти имаш ли някаква идея?



Тема Re: Конкуренциятанови [re: moreol]  
Автор c@t ()
Публикувано25.11.13 14:11



Мисля че дамите искаха да изкажат позиция и как по принцип правят нещата, това не са планове.

2-3 цвята не правят дъгата, та ти реши да сложиш в кошчето всвчко различно от теб и т кат мъж. Странен мъж.



Тема Re: Конкуренциятанови [re: c@t]  
Автор Dorra ()
Публикувано25.11.13 14:13



Ок де, имала си своите пет минути превъзходство. Както вече казах, естествен подбор.





Тема Re: Конкуренциятанови [re: c@t]  
Автор Dorra ()
Публикувано25.11.13 14:30



Следващата от тези, от които дават заден или от тези, от които дават заден? Сексът в тая теория нещо взе да става мираж.





Тема Re: Конкуренциятанови [re: Dorra]  
Автор c@t ()
Публикувано25.11.13 14:53



Мисля че онази акция беше чисто между жени.

Мъжете имат съвсем друго виждане.

На моя пиятел, а и на неговите приятели като гледамвъобще не им пречи ако жената носи номер на дрехоте 34-38-40. Повечето жени тук са такива и ако имаха проблеми с това, щяха да са сингълс.


Но иначе всеки се заглежда по тънките жени, но това нищо не значи. Само че тези жени по-бързо намират гадже




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.