Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема И аз няма да се дам!нови  
Автор Reo Baldessarini (минаващ)
Публикувано06.11.13 20:09



Не бях усетил кога е станало десет часа. На вратата се почука, и почти веднага влезе момичето, което заместваше секретарката. Харесвах това момиче повече от секретарката, защото имаше способността в реално време да следи с интуицията си всичко важно, което се случваше в обсега на значимото разстояние.
Беше приветливо усмихната, в изискания стил на фирмата, но по погледа й, няколко микросекунди по - продължителен от обичайното, разбрах, че има нещо, което не й харесва.
- Госпожица С. е тук - съобщи ми тя и пропусна дамата, с която имах уговорена среща.
Явно от тяхната фирма познаваха вкуса ми добре - леко закръглена, дълги златисти коси, костюм в любимия ми тъмносин цвят. Страхотен парфюм. Наведе се леко и изрови от чантата си визитните си картички точно за времето, което ми беше необходимо да установя, че и гърдите й са от любимия ми тип.
Поговорихме за техния продукт, остави ми папките с информацията и дисковете. На тръгване задържа ръката ми малко по - продължително, погледна ме с разширените си зеници и ме уведоми, че в петък приятелката й има рожден ден, и ще се радва, ако аз се отбия, макар и за малко. Отговорих й, че като си погледна ангажиментите ще се обадя.
Този сценарий го знам - шумни поздравления за рождения ден, изведнъж й става скучно, след това няма ли да се отбием за по едно питие, и накрая защо не ме изпратиш...
Без тия. Тая за какъв ме мисли? Няма да се дам!
Седнах на бюрото, набрах номера на другата фирма, с която преговаряме, и поканих тяхната представителка, госпожица А. на обяд.
Тя щеше да дойде по дънки, да ми обяснява как пак се наложило да работят през уикенда, и какви планове имат за другата година.
Аз щях да й кажа да подготвят контактите за подпис, да й пожелая да не се претоварва много, и да я целуна по бузата за довиждане.

Every Warrior is a Lover


Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: Reo Baldessarini]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.11.13 00:08



Правилно си постъпил. Подобни набези е редно да се отблъскват.


В поведението на госпожица С. забелязвам нещо изключително дразнещо.
Първо, какво е облякла и защо се навежда, че да се видят гърдите й при делова среща.
Второ, защо те кани преспокойно на рождения ден на приятелката си?! Ако беше неин празник, разбирам. Но така не говори за добро възпитание. И хубаво, че веднага си съзрял умисъл, а не си се подлъгал, както обикновено правиш.
Приключенията, в които участваш, бяха почнали да ме притесняват не на шега.
Но явно порастваш, което ми допада.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: saksun]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано07.11.13 18:30



май ти се губят много женски тактики при бизнес срещите ... това е меко казано повече от прието.



така моя колежка накара клиент да подпише сгрешена запис на заповед за куп пари, а после и се наложи да сложи още по-дълбоко деколте като отиваше да се извинява за грешката от има - няма 15 000 лв.



Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: Reo Baldessarini]  
Автор ViktorKrummm (dark)
Публикувано07.11.13 18:32



Като го четох това се сетих за писанията на Eden Flamingo или както там и беше другият ник



определно имаше дар да пише но на луди направи всички тук, докато и обясним че само приказва без да се е*е!



Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: ViktorKrummm]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано07.11.13 20:54



Ти пък, разбира се , че се е*е.
Просто търси достойните е*ачи.



Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: Reo Baldessarini]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано07.11.13 21:03



Не разбрах мотивите ти?
1.Не искаш да правиш секс с нея защото си обвързан?
2.Притесняваш се , че ако правиш секс с нея тя ще те преследва след това и ще иска връзка ?
3.Нещо което не се сещам?



Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: ViktorKrummm]  
Автор Bebop Rocksteady (Лама/Р.Фаланджи)
Публикувано07.11.13 22:11



Ай стиииииииииига бе.
Ще кажеш, че хората не са виждали цици





Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: Monica123]  
Автор Reo Baldessarini (член)
Публикувано07.11.13 23:00



Първата причина е следната:
Аз съм един от най - добрите в това, с което се занимавам. Продуктите на двете фирми за нас бяха еднакво приемливи. Но не обичам да се опитват да ми влияят с пиар, който не е директно свързан с характеристиките на продукта, колкото и да е пикантен начина.
За мен всяко нещо, което се забърква със секса, може само да го развали.
Ако бях срещнал същата тази девойка на улицата случайно, и тя, с димяща в ръката цигара, ме беше попитала дали имам огънче, може би нещата щяха да се развият по друг начин.

Every Warrior is a Lover


Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: Reo Baldessarini]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано07.11.13 23:15



Ок, добре обосновано.
Незнам към момента как е в Бг, но тук (САЩ) ходенето например на интервю за работа в секси вид (дори да е тип бизнес секси) по-скоро вреди отколкото да помага.Дори да си най-добрата, ако си много секси избират някой друг.



Тема Re: И аз няма да се дам!нови [re: saksun]  
Автор Reo Baldessarini (член)
Публикувано07.11.13 23:29



Не съм се подлъгал, както обикновено правя? И пораствам?
Опасявам се, че не е е точно така.
Втората причина да постъпя така е, че покрай твоята безкрайна сага, реших в твоя чест да направя жест на солидарност.
Еднократен.

Every Warrior is a Lover



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.