Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: bushido]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано11.11.13 01:46



играя го готина, оправна, свежа, непукистка, умна и забавна.рано или късно обаче лъсва, че съм саможив асоциален темеруд, егоист и абсолютен мързел - за разкош.
тоест, явно тактиката ми е обратна. но пък не се оплаквам /засега/; не са ме 'отсяли'



няма и да те отсеят докато са в ролята на публика, виж ако ги назначиш за сценична поддръжка мммммда ..... но пък асоциалността и темерутщината нямат нужда нито от зрители нито от колеги....

The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi


Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: Jolee]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано11.11.13 06:11



Нда бе, после аз съм бил идеалист.........



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Тактика!?нови [re: Jolee]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано11.11.13 09:28



"Някой от вас използвал ли е тактиката да се прави на по-глупав отколкото в реалност е ?" Що да е тактика!?

Че аз винаги се правя на по-глупав, по-смотан, по-...

Ако ще го наречи скромност.

Ужасно нелепо е да установиш, че несъотведствията са с отрицателен знак. Това си е чисто разочарование. Докато в противния случай интересът се разпалва многократно повече.
Най-обичам "тарикати", които се правят на баровци (богати), че и акъл ти дават и накрая да установят, че можеш да ги купиш и продадеш. Много е забавно! ... и поведението на девойките, които са им се вързали, е забавно!!!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Ооо,нови [re: Jolee]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано11.11.13 11:14



такива драми далеч от мен. Това мога да го изтърпя за много кратък период и то ако съм силно хлътнал.
Иначе всичко много бързо приключва. Аз хладнокръвна, практична, земна Дева ли съм или кво...



Не казваш за извора на разкрития ми ник, но съм учуден от твърдението на колежката Taigun, че съм отрекъл връзка с Хер Ърнест
Между впрочем правилно се чете Грефенберг.

EDIT

На второ четене се оказва,че съм прихванал грешно въпроса.

Не знам какво би ми донесло това, честно. Показваш се в такава светлина, която не отговаря на истината. Не разбирам как може да помогне това ако търсиш стойностни хора. Още повече при скорошни познанства. Ми ако някой се държи като тъпчо защо да искам да се срещам с него пак? Тъпчовци под път и над път. Защо точно с този да искам да се виждам. Нали трябва да има нещо по-особено, за да ми е интересен този тъпчо. И не става въпрос за присмиване или надменност. Тази логика не я разбирам.

Редактирано от Graefenberg на 11.11.13 11:41.



Тема Re: Ооо,нови [re: Graefenberg]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано11.11.13 13:53



Колежката Тайгун (правилно всъщност е колегата, мамкаму!) съм една отнесена пишман-вълчица овча порода

! Разбира се, че не си отричал връзката - даже с гордост си я потвърдил, ама... нЕма кой да запомни точно обратното... Ето на, и пак в Джолийнова тема:

Хер Грефенберг [re: Taigun]
Автор Graefenberg ()
Публикувано 23.11.09 16:54

все пак има повече заслуги на сексуална тематика в глобален теоретически план, въпреки че съм сигурен че жителите на градчето в практиката са по-силни. Харесвам такива имена от немски произход като неговото, затова и той ми е "патрон", не градчето.


Колкото до едита: + 1000!




Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: bushido]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.11.13 09:14



Ако ме питат си признавам, че съм саможив асоциален темеруд, егоист и абсолютен мързел

, щото истината няма как да не лъсне в един момент.



Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: Jolee]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.11.13 10:04



Джоленце,

с риск да прозвуча пак като себе си, ама...



мнението ми е, че ако човек 35г.+ не е разбрал как да оцени хората около себе си, то ученически тактики и преструвки едва ли ще му помогнат. Вероятно достатъчно ще личи, че е изкуствено и в крайна сметка дори отсреща човекът да е проницателен и умен, да "вникне" в тая игра - неизменно ще си остане у него въпроса "...а защо беше всичко това?!...".

Изобщо типичното за балканския патриархат женско поведение "дефназивност до дупка" (набивано и по соц.филми и книги) - не мисля че прави от хората особено щастливи двойки .

Ако щеш сега ме изяж и изплюй вербално, ама това е мнението ми - ако трябват "тактики и стратегии" - значи нещо в израстването към мъдростта покуцва .



Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: vozac]  
Автор nikie (учен)
Публикувано12.11.13 10:10



Проблема е, че извън неестествени среди като комунизЪма и казармата - тая "тактика" ще те остави винаги неврзрачен и в "тълпата".

Което колкото и хора да ти обясняват, че е добре е една от основните причини масата български мъже над 50г. да се чувстват (и да се държат) като неудачници...

Не благодаря! Някои от нас имат цели, амбиции и друг поглед към щастието...

И да - за да се откроиш трябва характер, силен дух и лидерство - лесно е човек да бъде невзрачен...

Редактирано от nikie на 12.11.13 10:10.



Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: nikie]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано12.11.13 10:45





Изобщо взаимоотношенията щяха да са доста по-прости ако нямаше такива игрички, а хората комуникираха по-пълноценно.



Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: nikie]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано12.11.13 11:00



Изобщо типичното за балканския патриархат женско поведение "дефназивност до дупка" (набивано и по соц.филми и книги) - не мисля че прави от хората особено щастливи двойки .

Дори не иде реч само за двойки и за партньорския аспект: тъпото театро скапва междучовешкото общуване генерално, ми се чини! Хеле пък нарочно да спретвам етюди с цел изпитване/проверяване/залавяне в издънка и да се забавлявам от това: айде нЕма нужда! Обичам и харесвам хората (човешкия род като цяло + конкретни представители баш-бая много) и предпочитам други забавления, нЕжели разобличаване на чужди пороци, недостатъци и кусури. Ако пък съвсем силно ме налегне такъв болнЯв мерак: ей ме на мене... предоволно имам и от трите - да разобличавам, че и да остане

!

Съгласна с възгледа, исках да кажа.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.