Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Минови [re: impulce]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано15.11.13 11:46



"Биваш като за Дева"



Виждаш ли...всички сте предубедени. Не разбирате, защо искаме светът по конец и ни съдите.
Аз не съм баш типична Дева, щото имам темперамент, така че за страстните моменти няма проблеми.
През останалото време изкарвам често хората извън нерви.



Тема Re: Минови [re: Graefenberg]  
Автор crazymonkey-126377 (перде)
Публикувано15.11.13 11:54



През останалото време изкарвам често хората извън нерви.

А те такива като нас, а?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Минови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано15.11.13 12:10



Дефинирай "нас"





Тема Re: Минови [re: Graefenberg]  
Автор crazymonkey-126377 (перде)
Публикувано15.11.13 12:20



Подредени, прецизни, точни.

Като Теле, като Дева.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Минови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано15.11.13 12:44



Аааа...ами...вече съм се примирил с някои неща. Гледам да обяснявам повече и да провокирам по някакъв друг начин работата да стане, щото иначе не става.

Просто съм приел, че окото ми функционира по друг начин и вижда неща, които за другите очи не изглеждат по същия начин.





Тема Re: Искам да винови [re: Graefenberg]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.11.13 12:56




Аз никъде не казах, че от различни темпераменти не може да се получи нещо хубаво. Просто мисля, че е по - трудоемко и енергоемко и, ако и двете страни не полагат сериозни усилия - няма как да се получат нещата. Далеч съм от мисълта, че пълноценни връзки се получават само между хора, които са еднакви, макар, че - определено сътресенията са по - малко, когато говорим за партньори, които си приличат повече като реакции, разбирания и т.н. Инак..всички знаем теорията за противоположностите, които се привличали. Факт.
Но..не винаги, просто е изтощаващо постоянно да анализираш и да гадаеш за човека насреща. Ресурсите не се разходват равномерно така да се каже и ще дам един личен пример: мен биха ме класифицирали по - скоро като екстроверт (доколкото въобще има чисти типажи). Та..характерната склонността на интровертите да се изолират с цел рестарт, да са по - затворени - на мен на моменти ми е натежавала, т.е. в моменти, когато съм имала нужда от повече близост - съм го усещала като дистанция, изолация, незаинтересованост, липса на отношение и т.н. Хубаво е на теория да си говорим как трябва да приемем просто хората такива - каквито са - но на практика - ако в момента на общуване не се заглаждат и напасват ръбчетата - пасиансът наистина не излиза. Тангото, сещаш се.

Ти хубу Дева, ама ти си дрът козел..след 30ка друго взимало превес - Дева с какъв хасцедент си?

Редактирано от impulce на 15.11.13 12:58.



Тема Re: Минови [re: Graefenberg]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.11.13 13:03



Шегувам те, разбира се.


Аз като емоции съм доста хаотична, но инак съм човек на закона и реда!
Безпорядъкът - в повечето му житейски аспекти - ме изнервя. Т.е. - не е проблемът в подредеността.
Просто повечето ми познайници Дева (жени и мъже) са понякога крайно, твърде крайно отсъждащи и понякога - дори смешно праволинейни хора. Сякаш светът е само черен или само бял. Този вид житейска "дисциплина и подредба" на мен ми е далечен като мироглед, просто.



Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: Reo Baldessarini]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.11.13 13:08



Да се развее като лозунг на клюба. Венсеремус.





Тема Re: Минови [re: Graefenberg]  
Автор crazymonkey-126377 (перде)
Публикувано15.11.13 13:11



Просто съм приел, че окото ми функционира по друг начин и вижда неща, които за другите очи не изглеждат по същия начин.

Точно! Но все още им се чудя как тъй не виждат и не им вади очите.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Бързо отсяване :)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.11.13 14:50



Що трябва да даваш хляб на клюкари и да привличаш техния негативизъм към себе си? Ти си се знаеш какъв си, кво те интересува чуждото мнение?
Е, те бесните клюкари не спят - независимо дали се правиш на умряла лисица или на много велик. Просто в единия случай те коментират колко си смотан, а в другия - какъв въздух под налягане си.



Освен това, къде виждате пряката взаимовръзка между това, че някой е мълчалив и е странял - и постигнатия му житейски успех след това?
Според мен - няма такава пряка зависимост (щото има и хора дето просто мълчат, защото са си обикновени темерути или асоциални герои, или аутсайдери, които не могат да се внедрят в колектива - училище, служебен и т.н. - тези не са особено успешни). Има много труд, мисъл и щипка късмет... по - скоро в историята на това момиче. Така мисля.
В днешно време, в условията на супер конкуренция по всички фронтове - не е особено печеливша стратегия да се правиш на смотан. Да, можеш да спечелиш дивиденти - ако използваш тихомълком ситуацията за анализ и наблюдение, ама каква полза, ако на практика нещо не реализираш после със знанията, които си натрупал. Или?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.