Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема там е въпросанови [re: moreol]  
Автор violet-126811 ()
Публикувано31.10.13 23:13



че само знаете да искате... и интересно ако на теб някоя ти наведе главата как ли ще се почувстваш? или ако те смени, щото след 10-тия секс не си се сетил, че тя обича... да й печеш пуканки на гъза...





Тема Re: там е въпросанови [re: violet-126811]  
Автор moreol ()
Публикувано31.10.13 23:24



виж ся, нещата са много прости, а именно - аз имам богато въображение и съм любопитен

.... тей че ако обича да й печа пуканки, ще го разбера ... и изобщо не само искаме...аз например ако не съм склонен да правя френска, не желая и да ми правят. Но ако желая да й правя френска, но не съм стигнал до там и тя ми натисне главата ще се почувствам много добре



Тема Re: там е въпросанови [re: moreol]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано01.11.13 14:08



аз имам богато въображение

Нещо не съм много убедена. Откакто върви тази тема, друго освен "свирка, свирка, свирка" от теб не съм прочела



Не мога да разбера защо толкова държите на свръхестествени способности и четене на мисли. Това, че нещо не ти се полага по твоите или нечии други критерии, не значи, че е забранено да си направиш устата за него. От едно "не" никой не е влязъл в спешно отделение. Няма нищо по-нееротично от сметки и пазарлъци.



Тема Re: там е въпросанови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор moreol ()
Публикувано01.11.13 14:22



Нормално да не си убедена, все пак не съм имал намерение да спя с теб, за да те убеждавам

... и не изопачавай нещата, аз не казвам че не трябва да има диалог и че другия трябва да гадае какво иска първия.



Тема добре,нови [re: Zaibne]  
Автор ДИРник (Жега)
Публикувано01.11.13 16:48



че те има в тоя клуб! Просто си люта купонджийка! тъкмо, прочитайки 2-3 мнения се зачудих какви толкова граници не биха прескчали людете, щот не казват – тройка ли, писинг ли, страп он, е и ето – ти даде отговор!
Велика си, просто както съм казвал – нумеро уно! Кисссссссссссссссссссссссссссс

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема някаксинови [re: violet-126811]  
Автор Райън ()
Публикувано02.11.13 12:49



ми паднаха задръжките...

и беше невероятнооо!



(нямам логично обяснение как точно стана)



Тема Re: някаксинови [re: Райън]  
Автор dramallama-131574 (Лама)
Публикувано02.11.13 14:21



Стана ли все пак ясно в темата какво е било нещото?





Тема Re: някаксинови [re: Райън]  
Автор moreol ()
Публикувано02.11.13 15:22



сложиха ли ти го в д'то



Тема Re: някаксинови [re: moreol]  
Автор Райън ()
Публикувано02.11.13 16:29



НЕ





Тема Re: някаксинови [re: dramallama-131574]  
Автор violet-126811 ()
Публикувано02.11.13 16:33



не



и за 69 бях готова,
но просто не се стигна до там,
че спонтанно опитахме разни други неща





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.