Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Съвременния българин - секс-машина?  
Автор racial (ентусиаст)
Публикувано24.10.13 14:57



Позволете да ви се представя

...



...разведен, на средна възраст, не съм много красив, нито много богат, имам доходите на средната класа, спортувам от време на време – фитнес у дома, плуване, бягане, колоездене, разходки край града по разни маршрути, пийвам по малко вино в компания, не пуша. Сега ще разберете защо не мога да ви кажа името си.
Аз съм мъжът, който задоволява жена ви, когато вас ви няма . Един от онези 10 процента български мъже, които спят с 90 процента от жените. И не спирам да благодаря на Бог, че прословутият български надарен и потентен любовник се оказа пълен мит, защото благодарение на това аз имам толкова разнообразен сексуален живот.
Сигурно сте забравили...
Или, както се шегуваме с моите приятели напоследък, мъжете в България хич не си задоволяват жените - и на нас ни се отваря много работа.
Сигурно сте забравили какво означава истинска безотказна потентност. Ще ви върна в десети клас, за да си припомните. Времето, в което всичко женско в пола, което се мерне пред очите ви, вече във фантазията ви е проснато някъде и обладано.
Няма грозни момичета, има само такива, които ще ви пуснат, и такива – които няма. Сутрешната ерекция е закон божи и не отказвате никоя покана за секс. Ето това е потентност. Минава време, оръжието засича няколко пъти и ви наляга страх. Тогава започвате да се презастраховате. Търсите нещо по-така. И на сцената излизам аз, който обичам жените и съм винаги готов да си поиграя с тях на Чичо Доктор.
Българските мъже много обичат да се хвалят какви велики любовници са. Хубаво е, че си вярват, но жените им стоят незадоволени. И защото ерекцията им се получава трудно, и защото когато им се получи, не знаят какво да правят с нея.
Въпрос на хидравлика
Всички знаем, че мъжката твърдост е въпрос на хидравлика. Трябва кръв да напълни оръдието, за да стане то годно за употреба. За тази цел ти е необходимо здраво сърце, което да изпомпа достатъчно от тази кръв. След това се нуждаеш от добри проходими кръвоносни съдове, през които да премине и да се насочи там, където трябва. А сега да погледнем фактите в очите.
България е на едно от първите места в света по сърдечно-съдови заболявания. От тях страдат предимно мъжете. Слаби прескачащи сърца, задръстени с плаки артерии. Повечето ядат мазно и солено, тъпчат се с боклуци, пушат, пият лош алкохол. Как при това положение ще се изпомпа достатъчно кръв към мъжката гордост и тя ще остане достатъчно твърда и за достатъчно дълго време, за да задоволи една жена?
Кардиолозите, които преглеждат мъжете, и ние, спортистчетата, които им задоволяваме жените, знаем, че твърдостта на повечето български мъже е неуловима и рядка като сняг през април. И противно на народната мъдрост, че под голям камък се крие голяма риба, докторите казват, че затлъстяване тип мъжка бременност 5-ти месец води само до влошено кръвообращение.
Позакръгляне отпред
А напоследък наблюдавам доста позабременели мъже. Шкембето е един от основните врагове на секса. Защото кон бегач и мъж... нали се сещате? Затова жените ви отбягват, ако сте се позакръглили отпред. Не толкова от естетически, колкото от сексуални съображения.
Но да предположим, че с хидравликата всичко е наред. Обаче мачтата пак може да клюмне, ако мозъкът ви не е настроен за секс. А как да се настрои, когато имате три кредита, два от които необслужвани от половин година? Не сте сигурен утре дали ще сте на работа и всички около вас са мрачни и намръщени и непрекъснато ви искат пари за нещо. Известно е, че водим и класациите по депресии. А пък народът е казал, че болен може да се надигне, но кахърен – никога.
Да речем, че сте в добра физическа форма и не ви пука от трудностите на живота. Успявате да вдигнете платната. Тук идва най-голямата тънкост, която ми осигурява най-обилен поток от незадоволени жени за довършване. Припомнете си с какво се хвалите в мъжка компания?
Колко пъти сте свършили и как сте чукали като шевни машини "Сингер" – в равен монотонен такт, мощно и злобно. А дали жените ви са останали задоволени, докато вие сте изпълнявали това упражнение, с което после да се похвалите в мъжка компания?
Предварителната игра
По тези географски ширини предварителната игра се изчерпва със сграбчване на жената за задника, малко мачкане на циците, свирка по възможност за мъжа и след това настъпват монотонни движения, от които само мъжкият оргазъм е гарантиран.
А мъжкият оргазъм не е кой знае какво предизвикателство. Пъхаш го в нещо влажно, напред-назад и готово. Стига сърцето да работи добре и умът да е умиротворен. От такова блъскане се впечатляват само малки момиченца, които още не са съвсем наясно какво е секс и какви удоволствия може да носи. Истинската зряла жена си иска дълбока оран и много внимание.
С няколко напред-назад няма да успееш да я привържеш към себе си и да я направиш щастлива, освен ако портфейлът ти не е дебел като на руски олигарх. И тогава пак ще ти харчи парите, но ще се довършва с градинаря или капитана на яхтата ти.
А когато си обикновен, средностатистически мъж в България, който не може да се похвали с кой знае какви финансови възможности, ти се налага да правиш добър секс, ако не искаш рога като на елен лопатар. Тук българските мъже най-много издишат. От някакво криворазбрано мъжкарство чукат колкото да свършат, без да се погрижат за жените си. А после аз дооправям положението.
Над 35...
По принцип и аз много харесвам малки момиченца на 18-20-22, защото те миришат на младост, но...има за какво още да благодаря на събратята си от тази прекрасна страна – че те се нахвърлят основно на малки момиченца, а оставят зрелите жени за мен. Голямото изпитание за умелия любовник е дама над трийсет и пет години, която е опознала тялото си и знае какво иска.
Ако ерекцията ти е добра и знаеш какво да правиш с нея, не може да те спре малко целулит или поувиснало тук там. То се компенсира с умения, топлота, разкрепостена, събудена сексуалност и самочувствие. Тези дами обикновено са пострадали от разни импотенти, които са ги обвинили за собствената си неадекватност в леглото и когато намерят човек, който истински се радва на жените, са готови на огромни подвизи под завивките. И ценят всеотдайността.
Та докато митичният български любовник подбира и все не харесва, потиска жените си, мачка ги, за да изтръгне от тях малко самочувствие за себе си, а след това чука, колкото да се изпразни, аз си водя прекрасен и разнообразен полов живот с интересни дами. Разривам комплексите им, изравят бисерчетата на сексуалността им и им се радвам.
Не се налага кой знае какво
Не ми се налага да правя кой знае какво. Взимам ги от тях с колата – нещо, което мъжете отдавна не правят – карам ги в някой ресторант, малко вино и приятни приказки, комплимент, интерес към живота им. А пък като прибавиш и вниманието ми в леглото и грижата ми партньорката ми винаги да свършва – картината е пълна.
Да не съм луд да се обвързвам с една жена, когато наоколо има толкова много женска незадоволеност.
Та аз имам най-много изгода, че българската мъжка потентност се оказа мит.
Ама моля ви се, вземете се малко в ръце, братлета, че напоследък съвсем се излагате и не можем да насмогнем

Редактирано от racial на 24.10.13 14:58.



Тема машалла .. [re: racial]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано24.10.13 16:57







Тема Re: Съвременния българин - секс-машина? [re: racial]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано24.10.13 19:16



принципно си прав, но стилът ти е малко дразнещ.

ама ти всеки път ли ги караш по ресторанти?

защото ако е повече от веднъж за всяка нова - направо не се хвали.



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Съвременния българин - секс-машина? [re: racial]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.10.13 20:06



Само едно нещо не си обмислил.
Как процедираш, ако жената вземе, че се влюби в теб?

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Съвременния българин - секс-машина? [re: racial]  
Автор The Stranger (NO GAME :))
Публикувано24.10.13 20:38



Прав си, че сексуалната мощ на българина е мит. Наскоро гледах обявите в един популярен български сайт за интимни запознанства в който раздела "Мъже търсят жени" е 10 страници, а раздела "Мъже търсят мъже" е 18 страници... тук не влизат разните крос и би. Всеки може да си направи сам изводите накъде отива сексуалноста на българските мъже...

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: Съвременния българин - секс-машина? [re: БФMюнxayзeн]  
Автор racial (ентусиаст)
Публикувано24.10.13 22:38



Не винаги отиваме на ресторант разбира се, особено ако дамата е твърде дискретна.



Тема Re: Съвременния българин - секс-машина? [re: saksun]  
Автор racial (ентусиаст)
Публикувано24.10.13 22:39



Напоследък една от дамите се влюби в мен, аз също не съм безразличен. Не знам какво ще излезе, за сега импровизираме. Освен нея има и други две, от които едната е обвързана, а другата - разведена и малко се затруднявам с графика.

Редактирано от racial на 24.10.13 22:46.



Тема Re: Съвременния българин - секс-машина? [re: racial]  
Автор Kypamop (задълбаващ)
Публикувано24.10.13 22:58



Ми за твоя всеотдаен труд, братле, освен да те поздравя с


Минава коминочистача...

П.П.
Предполагам, че повечето дами идват с колата ти към ресторанта, след като са направили салатата на благоверния и са му сипали ракията, сложили са му изгладената риза на стола и са му казали, че чинията с яденето е в микровълновата, да си го стопли като свърши мача...



Тема Re: Съвременния българин - секс-машина? [re: racial]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано24.10.13 23:25



покрай теб се замислих.... от началото на 2010 до сега, само една съм водил на ресторант преди първия секс, и то защото беше много, ама много трудна!

а за този период, също само с една съм ходил на ресторант. всички без изключение предпочитат да споделяме легло повече време, вместо маса...


това дето ни убеждаваш за предимствата на 35+ си е доста относително. ако ги сравняваш с 22г- да. но за мен най-добрата женска възраст си е била и остава 28-32г!
но аз съм си естет де. на теб видимо, бръчките не ти влияят негативно.

казваш сега си с 3 и не можеш да оправиш графика? хе, миналия ноември бях стигнал до 7 - те тогава разписанието беше проблем


три, при положение че нямаш и съпруга си е бижу!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Съвременния българин - секс-машина? [re: racial]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.10.13 23:36



Впрочем, защо се разведе ? От опит знам, че доволна жена не пуска вкусен кокал .. току-така ..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.