Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано18.10.13 17:31



секси мацките с къси коси



Тема Re: НАПУК!!!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано20.10.13 14:32



В седми клас. Започна се в час по химия - учителката нещо беше пощуряла, а в междучасието предаде щафетата на следващата... и настана драма. Историята още се помни от всичките ми съученици. Така се случи, че след два дни, дамите ми се извиниха публично пред всички, но косата ми вече беше отрязана. Интересни времена бяха, да.



Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Jolee]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано20.10.13 21:05



Мит е, естествено. Но може и на някои латентни гейове пък и да им харесва.



Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Jolee]  
Автор Taigun (вълча порода)
Публикувано20.10.13 23:48



Джолкааа, честито! Има един лаф "коса расте - акъл не идва", та... нЕма'а се пУашиш

! Допреди месец бях с въздълга грива, сега съм "гъбАк" (мама-момченце, както викаше щерката преди много години). Хем неочаквано им го сервирах на домашните тогава, без предупреждение - оживяха някакси... Любимият твърди, че така съм му била по-секси, ама то... смее ли и да каже нещо друго.

Както го е рекъл вОзач (карач да се беше кръстил поне - щеше да е в тон с клубната тематика;) - сексито не е в косата, а под нея. Та, радвай се и недей си причинява излишни главоболия с глупости... цууунк!





Тема Re: Сега минови [re: paзбиpaм]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано21.10.13 16:17





заради титлата?
осмица?





Тема Re: Сега минови [re: Graefenberg]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.10.13 22:14



Кво се пулиш

, заради титлата ами.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Jolee]  
Автор Ravir ()
Публикувано22.10.13 00:19



Абсолютен мит. Но пък е ясно, че в главата на една жена мислите относно косата са сравними само с нашествие от скакалци.



Тема Аконови [re: Jolee]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.10.13 11:10



мацката не е секси с дълга коса, и с къса няма да стане. И обратно.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Taigun]  
Автор El Capitan (бел отел)
Публикувано22.10.13 14:07



Искам да те светна че ние мъжете сме повредени на тая тема от оня филм "Кавказка пленница" където всеки млад,неуморен чикиджия на възраст 11-13 години или дори по-малко сънуваше поне по 8 пъти седмично оная мацка с тая там прическа и цел Нумеро Уно в живота му беше да я надупи и да и клати камбаните до несвяст....

Леле,тая путка дали знае къв секс-символ е станала?
Не познавам човек над 30,гледал филма,за когото тая слива да не е в Топ 10 на мокрите сънища...

Редактирано от El Capitan на 22.10.13 14:10.



Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Jolee]  
Автор Цар Избор ()
Публикувано22.10.13 14:16



Щом напук не си си прерязала вените всичко е наред... та на кого напук си си изрязала косата викаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.