Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: НАПУК!!!нови [re: bushido]  
Автор nikie (учен)
Публикувано18.10.13 06:51



Специално тази от снимката е много по-сладка с дълга коса

.



Тема Re: Их, ше ме накаратенови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано18.10.13 07:40



Айде направи си де - да се гледаме



п.п но напълно те разбирам, че страниш от мероприятието ....и аз го отлагах много време

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: То хубаво...:-)нови [re: nikie]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано18.10.13 07:48



Не ме инсултираш Ники (накара ме да се замисля дали инсулт може да си докара човек от инсултиране ?)
Човек според мен се инсултира само от неща, които мисли, че пряко се отнасят за него....
Та в случая косата ми нямат общо с отчаяното търсене на мъжко внимание....

Защо пък да не е крещящ надпис: "Стойте надалеч гадове" ?

Ся моля да не ме караш да обяснявам, защо мъжкото съсловие ги възприемам чат-пат като гадове.....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Paйън]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.13 08:50



Хубава идея.



Аз съм била подлагана на репресии заради косата, т.е. принуждаваха ме да я скъсявам и обезличавам.



Тема Re: Их, ше ме накаратенови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано18.10.13 09:38



Хайде, колко снимки имам за гледанеее..





Тема Re: То хубаво...:-)нови [re: Jolee]  
Автор пТичка ()
Публикувано18.10.13 12:09



Защо пък да не е крещящ надпис: "Стойте надалеч гадове" ?

именно, га бях млада даже си бях закупила тениската, която прецених, че е с най-противен череп (някаква на Слейър беше, не че ги знаех кои са :))) ) и възможно най-гадното, което можеше да се случи е да изляза свъсена навън с нея и някакъв тъпак, с който се разминах да вземе да ми подметне някаква тъпа свалка - направо бях бясна, викам си тея хора не виждат ли, че не искам да ме закачаааат!!!


хаха, сега си спомних пак в тоя период как един веднъж ми се провикна нещо зад мен, а аз понеже пак се вбесих и му показах среден пръст, ама без да се обръщам, а така, както си вървях и добре, че имаше някаква добродушна реакция, като едно такова, възмутено: "ееее!", щото после ми просветна, че както си бяха компанийка и ако бяха солидно почерпени, па да вземат да се засегнат... мани-мани, от емоция понякога първо ги върша, а после ги мисля - кофти работа, кога ли ще ме набият...



Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.13 12:37



Аз съм била подлагана на репресии заради косата, т.е. принуждаваха ме да я скъсявам и обезличавам.

Кой и защо? Мен искаха да ми острижат дългата до малко над кръста коса месец преди абитуриентския бал, защото ходих на Великден на църква.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: НАПУК!!!нови [re: Vitalite]  
Автор пТичка ()
Публикувано18.10.13 12:47



и аз се чудя кому е нужно?!

от друга страна ми напомни как като малка все ме стрижеха късо, като момче (сигурно е било по-лесно за поддържане, ама то по тая логика можеха и направо нула номер да ми турят, нали...

) и с още някои мои приятелки, подобно остригани като ни срещнеха да ни питат за някоя улица и ни наричаха моМченца, помня много се сърдехме... щото като се замисля не е само до косито, но и така ни обличаха... износвах дрехи от брат ми... айде толко да не сме имали пари, ама защо пък трябва да имам спомени от вече като голямо момиче, носейки мъжката му пижама (долнището с дупка...) много тъпо, тогава не съм си давала сметка, но сега като се замисля толкова ли не са могли да ми купят поне една нова, момИчешка, розова пижама на цветчета...



Тема Re: А защонови [re: Jolee]  
Автор Graefenberg (∞)
Публикувано18.10.13 13:10



се налага прическата ти да говори вместо теб?





Тема Сега минови [re: Graefenberg]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано18.10.13 14:28



дойде наум да те питам, заради титлата, де, ти осмица ли си?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.