Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Проблемченови  
Автор Озадачен ()
Публикувано30.09.13 16:43



Изправен съм пред проблем. Преди известно време изневерих за първи път. И то не веднъж, а няколко пъти (с различни жени). Дотук всичко хубаво. Проблемът обаче се появи по много неочакван начин - спря да ми се иска. Оглеждам се по чужди жени, но с моята... нямам желание и това си е. А пък не е като да съм продължил да и изневерявам след онези няколко случая. Я дайте акъл какво да се прави, щото тая ситуация не е хубава - не искам да и изневерявам пак, не искам и да се разделям с нея. Обичам я, и искам желанието ми към нея да се върне, ама нямам представа как да стане това.



Тема Re: Проблемченови [re: Озадачен]  
Автор бо (aman of you be)
Публикувано30.09.13 23:28



Абе .. мерак отмре ли, заеби ..

И така, колко време ? от кога ?



Тема Re: Проблемченови [re: Озадачен]  
Автор Paйън ()
Публикувано30.09.13 23:47



нещо не се връзва - хем си изневерил, хем го описваш, като "хубаво",


хем искаш да си върнеш жената?



май първо трябва да си изясниш какво точно искаш?



(а после жените не знаели...)



Тема Re: Проблемченови [re: Paйън]  
Автор moreol ()
Публикувано30.09.13 23:59



какво не знае човека? Обича жена си, няма желание да я ебе, но иска да я задържи до себе си, а без ебане не става....

Пич, очевадно е, опитай да разнообразиш, опитай да бъдеш на сухо за известно време, идете на почивка, опитайте нещо ново и различно





Тема Re: Проблемченови [re: moreol]  
Автор Paйън ()
Публикувано01.10.13 00:04





разсмиваш ме

наистина ли смяташ, че е възможно, цитирам те: Обича жена си, няма желание да я ебе

П.П.
а и съветите ти да разнообрази и т.н. интересно защо ли не са му дошли на ум преди да се стигне до изневяра? че нали, ако обичаш жена си първо ще опиташ всичко възможно, пък не я ли обичаш първото ще да е изневярата, че най-лесно

Редактирано от Paйън на 01.10.13 00:06.



Тема Re: Проблемченови [re: Paйън]  
Автор moreol ()
Публикувано01.10.13 00:39



Това което ти се струва смешно се случва на много мъже.



Тема Re: Проблемченови [re: moreol]  
Автор Paйън ()
Публикувано01.10.13 00:43



даа, а и на жени сигурно



П.П.
замислих се, че ако някога ми се случи да не бъда повече желана
много би ми се искало мъжа ми да се осмели да ми го каже...
а като се замислиш така и двамата си решаваме проблема, та чудя се защо хората уж си се пишат близки, пък не умеят да си говорят?

Редактирано от Paйън на 01.10.13 00:52.



Тема Re: Проблемченови [re: Paйън]  
Автор Озадачен ()
Публикувано01.10.13 09:48



Тъй, сега си изчетох писаниците и ми стана ясно, че всъщност нищо не става ясно от тях :D Та ще почна отначало: Нещата между мен и жена ми си вървяха прекрасно, докато един хубав ден (или по-точно вечер) с една моя позната се понапихме и си легнахме. Това беше първата изневяра в живота ми. Няма и седмица по-късно, се оплаквах на друга моя позната от глупостта си да изневеря на жената, която е всичко за мен, и докато си говорихме се понапихме и...
И от този момент нататък желанието ми към моята жена започна постепенно да изчезва. Не искам отново да и изневерявам - това беше глупост, която направих на пияна глава. Искам просто желанието ми към нея да се върне, защото я обичам.



Тема Ясно,нови [re: Озадачен]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано01.10.13 10:01



просто си открил чара на изневярата.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Проблемченови [re: Озадачен]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано01.10.13 10:38



Отговора изглежда много логичен - понапий се заедно с жената и си легни с нея!
Елементарно Уотсън!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.