Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 27.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Обратно-пропорционалнонови  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано20.09.13 22:42



Мдааа...

преди да стана една отракана в занаята интимен, в зората на откриването на чудото кекс, ми беше странно защо аджеба я има тази зависимост:

зрели жени-> млади момчета

зрели мъже-> млади момичета

Защо ли природата е решила да уравновеси хормоните и да ги балансира в горното уравнение?

Шегува се нещо палавницата.

Колко ли по-лесен щеше да бъде живота в право-пропорционалната схема.

Е, след като опитахме от всичко вече, мога да потвърдя, че силите и апетитите на двата пола наистина балансират обратно-пропорционално.

Затова обществото кат гледам напоследък е взело да се приема все повече тези връзки, градящи се на що годе еднакви,уравновесени сексуални апетити и умения.
За девойките го има финансовия фактор, който дава девиации, но пак може да се приеме ,за достатъчно вярно твърдение.


Вие как приемате такива връзки? Имали ли сте и пукало ли ви е как ви възприемат?



Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционално [re: милейди]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.09.13 11:54



Мисля, че по-скоро чрез такива връзки хората се съпротивляват на насилствено социално състаряване. Иска им се да са с някой, на който му е позволено да бъде млад и няма да им говори глупости. За съжаление това с глупостите не се получава.



Така или иначе може да се обобщи, хората обичат да млади и да се подмладяват. Когато стане нормално да запазваш младостта си до 80, 100, а защо не и до повече години, тогава мисля, че ще бъде по-лесно на всички.

Лично аз предпочитам наборите си - младоликите и с млади сърца. За щастие има много такива 40 годишни хора.




Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Sirius-B (непознат )
Публикувано21.09.13 12:38



Да речем че голяма част от зрелите хора които имат връзки с по-млади се опитват да младеят по някакъв начин,но истината е проста-те получават това което искат без излишните неща,в смисъл че ги няма усложненията произлизащи от връзката със човек на същата възраст.Нали се сещаш че младите не са толкова узрели в живота си а и начина на мисленето и мирогледа им не предполагат за сериозната роля която би трябвало да изиграят в една връзка



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Sirius-B]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.09.13 12:40



Някой хора си ги взимат за сериозна роля, в смисъл женят се за тях.






Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Luchezara]  
Автор Sirius-B (непознат )
Публикувано21.09.13 12:58



не мога да кажа за това,аз също съм имал връзки с предимно по-млади от мен жени,но пък на моята възраст не е чак толкова фрапантна разликата от 6-7 години,а просто така се получава не че съм го търсил нарочно



Тема Чудеснонови [re: Luchezara]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.13 15:58



казано, Лъч!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Sirius-B]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.09.13 18:01



Мисля, че до около 8 години не може да се говори за сериозна разлика във възрастта. В смисъл, че нещата могат да си вървят нормално. Имам приятелка, която е 6 години и половина по-голяма от мъжа си. Вече много години имат прекрасно семейство и на никой даже не му хрумва да говори за нечия възраст.


От друга страна аз за себе си съм забелязала, че при разлика над 2 години може да се усети понякога различна настройка и готовност за определени житейски събития (която може да е фатална за връзката или щастието). - Много неясно се изказах, но не ми се влиза в подробности.



Познавам жени, които са 12 - 14 години по-малки от мъжете си и само заклеват всички жени наоколо да не повтарят тяхната грешка.




Редактирано от Luchezara на 21.09.13 18:02.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Luchezara]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.13 18:26



във връзка, в която мъжът е по-малък е важна неговата нагласа, и това да приеме, че иска тази жена, защото българите са много консервативни - може разликата да е точно както в цитирания от теб случай - 6 години и половина - но ако околните или роднините на момчето са против нищо не се получава. А в БГ е така, вечно смятат жената за "стара", щом е по-голяма от мъжа! Истината е, че когато мъжът е повече от 4 години по-голям от жената (по отношение последното ти изречение) в един момент сексуалният Живот на двойката куца.

Има много писания по въпроса, че жената влиза в полова зрялост към 35, а мъжът излиза към 40. Това обяснява синдрома "момче - играчка" - жената просто има нужда от секс, а мъжете са в сексуален пик на 20-30! От друга страна, на сексуалността на един мъж над 40 съответства сексуалността на жена на 20, и именно затова имаме такива връзки. Истината е, че ако една жена на 25 се ожени за 40 годишен мъж до към 35 ще е добре, но след това... е, всичко разбира се зависи от индивидуалният организъм - ако мъжът не пуши, не пие, спортува и се поддържа, може да има полова мощ до по-късни години - аз цитирам каквото съм чела в наръчници и книги по темата!





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: parvaty]  
Автор moreol ()
Публикувано21.09.13 20:48



Понеже говорим не само за секс, как вижда една жена на 30 един мъж на 25? Една жена на 30 е доста по-узряла от един мъж на 25-30. И тя едва ли би желала връзка и семейство с мъж, който все още си бърка в носа и тя трябва да бъде главата на семейството вместо него, колкото и могъщ да е той в леглото.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор юpaтa ()
Публикувано21.09.13 21:09



природата си знае работата


При положение, че живеем в лудо време - всичко е оставено на самотек, всеки е сам за себе си, няма данък обществено мнение, обществото не поставя условия , щото за да поставиш условия трябва нещо да дадеш насреща, а то няма... така че
какво притеснително да има....
Ако страните в тази обратна пропорция се чувства в унисон в себе си и най-важното се чувстват обичани, какво повече да му искаш.

Приемам такива връзки, не ми пука от другите след като аз се чувствам добре. Другите не ми плащат сметките и не ми живеят живота, че да ме съдят. Пък и най-вече приятелите ми са ме подкрепяли. При роднините - там има разминаване в поколенията и е по трудно, нооо това пък е добър начин да се освободиш от тяхното присъствие




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.