Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: мЪни мЪнинови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 19:11



А защо си помисли, че аз си мисля обратното?





Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 22:01



Бе оказа се че съм имала чувства, съдейки пораженията емоционални и физически от раздялата. Но не исках да си го призная.

Връхлетя ме няколко месеца след раздялата.

Имала съм преди много болезнена раздяла и си мислех, че след като я оцелях нищо не може да ме барне вече. Явно съм грешала. Верно , минаха доста годинки ,но се оказа,че сърцето се съвзема и е готово пак да страда.

Много добре знам.

Технически съм имала дори по-отракани, но когато приключи креватното приключение там, не се и сещам за тях.

А тук.... Луда работа

Devil may cry...

Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 22:12



Ей като вземете да използвате тези термини

... ще кажеш че жената е някакъв автомобил и за да я оправи един мъж трябва да е технически грамотен ... ако е така що няма манюъл?

И кво сега, таз пуста гордост не ти позволява да го потърсиш ли?



Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано28.09.13 02:26



Mи горе-доле. То Кама-Сутра не е измислена току-тъй ;)
Хамалогията си е хамалогия.

Кат най-трудната част се оказва колкото и да е странно използването на устните, т.е. целуването.



Няма смисъл. Да си продължава с живота. И аз с моя. И така.

След години, ако го видя ще ми е приятно да знам как се е стекъл житейския му път. И да го видя ПОРАСТНАЛ.

Devil may cry...

Редактирано от милейди на 28.09.13 02:27.



Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 12:18



Що си мислиш че ще го видиш?



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано28.09.13 13:47



В България все още се приемат трудно подобен тип връзки, защото малко хора се поддържат, състаряват се бързо и разликата във възрастта изглежда доста фрапантна отстрани.
Трудно ми е да обобщавам, защото има голяма разлика между 20 годишните търсачки на богат чичко (или 20 годишните младежи в търсене на кугар с пари) и друг тип връзки с разлика в годините.
Аз винаги съм била с по-възрастни мъже от мен, разлика минимум 6-7 години в тяхна полза, като изключа един единствен път. Те и приятелите ми са с по десетина години над мен, трудно ми е да намеря общ език с мои връстници и не намирам никакъв проблем да бъда с по-възрастни и опитни мъже. Това, което ме замисля, е как бих създала семейство, защото няма да се лъжем, аз днес съм на 26, той на 40, но след 15 ходини, аз ще съм на 40, а той на 55.


Та за мен перфектния вариант е по-възрастен мъж докато съм на 20-30 и по-млад като мина 40.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Francuzoikata]  
Автор юpaтa ()
Публикувано28.09.13 15:48



значи казваш: мъж за всяка възраст на жената - един мъж до 30, 30 и... години и друг мъж след 40, 40 и ... години.

- така ми харесва и на мен



Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано28.09.13 16:50



Иска ми се да се срещнем след години, живот и здраве...

Да го зърна порастнал и възмъжал както казах

, Може и да ми се промени мнението с годините де.

Може и никога да не го видя. Каквото е писано.

Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: юpaтa]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 18:31



Малко са, трябва всяка седмица с различен



Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 18:40



Когато мъж ви зареже, той е в миналото, нещете да го видите и чуете, но ако вие го зарежете искате след време да го видите... Тва женското любопитство е много субективно... Не ми отговори защо искаш да го видиш, била си му шута, пътищата ви са разделени, макар и в този случай той да е зашитнал, щом си решила че не искаш да си с него би трябвало това да е края... Защо ще се интересуваш скед години какъв е станал и какво е постугнал? За да разбереш дали на времето си взела правилния избор или не? Ами ако се окаже че си сгрешила? Ако той се е превърнал в един прекрасен зрял и успял мъж, а ти си си останала сама? Как ще се почувстваш?.... Най-добре е да не знаеш, остави миналото зад себе си и се погрижи за бъдещето си, така че да не съжаляваш след години... Пътища много, само трябва да внимаваме да не пропуснем отбивката






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.