Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Обратно-пропорционално  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано20.09.13 22:42



Мдааа...

преди да стана една отракана в занаята интимен, в зората на откриването на чудото кекс, ми беше странно защо аджеба я има тази зависимост:

зрели жени-> млади момчета

зрели мъже-> млади момичета

Защо ли природата е решила да уравновеси хормоните и да ги балансира в горното уравнение?

Шегува се нещо палавницата.

Колко ли по-лесен щеше да бъде живота в право-пропорционалната схема.

Е, след като опитахме от всичко вече, мога да потвърдя, че силите и апетитите на двата пола наистина балансират обратно-пропорционално.

Затова обществото кат гледам напоследък е взело да се приема все повече тези връзки, градящи се на що годе еднакви,уравновесени сексуални апетити и умения.
За девойките го има финансовия фактор, който дава девиации, но пак може да се приеме ,за достатъчно вярно твърдение.


Вие как приемате такива връзки? Имали ли сте и пукало ли ви е как ви възприемат?



Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.09.13 11:54



Мисля, че по-скоро чрез такива връзки хората се съпротивляват на насилствено социално състаряване. Иска им се да са с някой, на който му е позволено да бъде млад и няма да им говори глупости. За съжаление това с глупостите не се получава.



Така или иначе може да се обобщи, хората обичат да млади и да се подмладяват. Когато стане нормално да запазваш младостта си до 80, 100, а защо не и до повече години, тогава мисля, че ще бъде по-лесно на всички.

Лично аз предпочитам наборите си - младоликите и с млади сърца. За щастие има много такива 40 годишни хора.




Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Sirius-B (непознат )
Публикувано21.09.13 12:38



Да речем че голяма част от зрелите хора които имат връзки с по-млади се опитват да младеят по някакъв начин,но истината е проста-те получават това което искат без излишните неща,в смисъл че ги няма усложненията произлизащи от връзката със човек на същата възраст.Нали се сещаш че младите не са толкова узрели в живота си а и начина на мисленето и мирогледа им не предполагат за сериозната роля която би трябвало да изиграят в една връзка



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Sirius-B]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.09.13 12:40



Някой хора си ги взимат за сериозна роля, в смисъл женят се за тях.






Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Luchezara]  
Автор Sirius-B (непознат )
Публикувано21.09.13 12:58



не мога да кажа за това,аз също съм имал връзки с предимно по-млади от мен жени,но пък на моята възраст не е чак толкова фрапантна разликата от 6-7 години,а просто така се получава не че съм го търсил нарочно



Тема Чудеснонови [re: Luchezara]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано21.09.13 15:58



казано, Лъч!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Sirius-B]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.09.13 18:01



Мисля, че до около 8 години не може да се говори за сериозна разлика във възрастта. В смисъл, че нещата могат да си вървят нормално. Имам приятелка, която е 6 години и половина по-голяма от мъжа си. Вече много години имат прекрасно семейство и на никой даже не му хрумва да говори за нечия възраст.


От друга страна аз за себе си съм забелязала, че при разлика над 2 години може да се усети понякога различна настройка и готовност за определени житейски събития (която може да е фатална за връзката или щастието). - Много неясно се изказах, но не ми се влиза в подробности.



Познавам жени, които са 12 - 14 години по-малки от мъжете си и само заклеват всички жени наоколо да не повтарят тяхната грешка.




Редактирано от Luchezara на 21.09.13 18:02.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Luchezara]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.09.13 18:26



във връзка, в която мъжът е по-малък е важна неговата нагласа, и това да приеме, че иска тази жена, защото българите са много консервативни - може разликата да е точно както в цитирания от теб случай - 6 години и половина - но ако околните или роднините на момчето са против нищо не се получава. А в БГ е така, вечно смятат жената за "стара", щом е по-голяма от мъжа! Истината е, че когато мъжът е повече от 4 години по-голям от жената (по отношение последното ти изречение) в един момент сексуалният Живот на двойката куца.

Има много писания по въпроса, че жената влиза в полова зрялост към 35, а мъжът излиза към 40. Това обяснява синдрома "момче - играчка" - жената просто има нужда от секс, а мъжете са в сексуален пик на 20-30! От друга страна, на сексуалността на един мъж над 40 съответства сексуалността на жена на 20, и именно затова имаме такива връзки. Истината е, че ако една жена на 25 се ожени за 40 годишен мъж до към 35 ще е добре, но след това... е, всичко разбира се зависи от индивидуалният организъм - ако мъжът не пуши, не пие, спортува и се поддържа, може да има полова мощ до по-късни години - аз цитирам каквото съм чела в наръчници и книги по темата!





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: parvaty]  
Автор moreol ()
Публикувано21.09.13 20:48



Понеже говорим не само за секс, как вижда една жена на 30 един мъж на 25? Една жена на 30 е доста по-узряла от един мъж на 25-30. И тя едва ли би желала връзка и семейство с мъж, който все още си бърка в носа и тя трябва да бъде главата на семейството вместо него, колкото и могъщ да е той в леглото.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор юpaтa ()
Публикувано21.09.13 21:09



природата си знае работата


При положение, че живеем в лудо време - всичко е оставено на самотек, всеки е сам за себе си, няма данък обществено мнение, обществото не поставя условия , щото за да поставиш условия трябва нещо да дадеш насреща, а то няма... така че
какво притеснително да има....
Ако страните в тази обратна пропорция се чувства в унисон в себе си и най-важното се чувстват обичани, какво повече да му искаш.

Приемам такива връзки, не ми пука от другите след като аз се чувствам добре. Другите не ми плащат сметките и не ми живеят живота, че да ме съдят. Пък и най-вече приятелите ми са ме подкрепяли. При роднините - там има разминаване в поколенията и е по трудно, нооо това пък е добър начин да се освободиш от тяхното присъствие



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано21.09.13 21:56



зрели жени-> млади момчета

зрели мъже-> млади момичета

Втората - да и я приемам. Първата - не.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: parvaty]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.09.13 00:29



ако мъжът не пуши, не пие, спортува и се поддържа, може да има полова мощ до по-късни години - аз цитирам каквото съм чела в наръчници и книги по темата!

Добре, че уточни. Иначе всички вкупом си помислихме, че ходиш с дъртаци.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.09.13 00:31



И тя едва ли би желала връзка и семейство с мъж, който все още си бърка в носа и тя трябва да бъде главата на семейството вместо него, колкото и могъщ да е той в леглото.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: paзбиpaм]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.13 23:17



аз съм на 38, да ти кажа... май не сте разбрали всички в купом какво съм написала!

Обратно-пропорционално!



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано23.09.13 14:24



Една жена на 30 е доста по-узряла от един мъж на 25-30.

Това е напълно възможно, но не винаги важи.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: parvaty]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано23.09.13 14:30



Може ли да хвърля малко зловещо-прагматичен нюанс на темата? То всъщност въпросителната е от куртоазия, защото не чакам никой да ми отговори, де.



Когато си със значително по-възрастен от теб човек, винаги съществува риска в един момент да останеш сам при гадни и депресиращи обстоятелства. Вероятността да умреш първи е един от луксовете на това да си с по-млад партньор.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор moreol ()
Публикувано23.09.13 15:29



(facepalm)





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано24.09.13 10:24



Парите, парите уравновесяват неравенствата в случая.


Като е дрът и непривлекателен, е богат и платежоспособен!
Като е дръта и провиснала, е дашна и ентусиазирана в леглото.

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: юpaтa]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.09.13 11:04



Другите не ми плащат сметките и не ми живеят живота, че да ме съдят.

Ей туй всички съдници трябва да си го набият в тиквите и да престанат да си пъхат носа в чуждия живот, при положение, че с нищо не им се пречи. Като почнат: "Остави го тоз педал", примерно де, все едно, че е поискал ръката на дъщеря им!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.09.13 14:36




Приемам ги отстрани, с идеята, че всеки има право да избира как да уреди личните си отношения, не бих се чувствала конфузно в компанията на подобна двойка, но не съм сигурна, че бих толерирала съвсем, ако синът ми на 25 се забърка с някоя кака на 45, примерно. На теория е лесно да кажеш, че си широко скроен, но на практика не винаги се оказва лесно...
При мен връзките са варирали докъм 5 години +/-, в полза на мъжете, обикновено.
Никога не ме е изкушавала ролята на Лолита, голямата разлика от 15-20год. дори просто за експеримента, напротив - усещането за прекалена възраст, ръце, кожа - ми е по - скоро отблъскващо.
Колкото до мотивите - да, по - любопитно би ми било да разбера какво би намерил един мъж на 35 - в жена на 50 - примерно. Не е често срещано явление, но не мисля, че някой, дори и да има опит - би споделил. Според мен, добра компания и секс - могат да са мотиви, но дали може да е повече - кой знае?



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано24.09.13 15:00



" по - любопитно би ми било да разбера какво би намерил един мъж на 35 - в жена на 50 - примерно." Нищо!
На 35 мъжът е младеж, интересуват го съвсем други неща. Та на него ще му се лепят 20-25 г. красавици като мухи на мед, дали ще има сили да им отбива атаките?

... и колко време?
Освен "агнешкото" у него, жената на 50 не знам как ще го издържи!? Тя току ще навлиза в критическата... Той ще иска да купонясва, да прави деца (точно тогава му е възрастта за деца), да си купува спортни коли, да гъзарее с тях. Ми тя ще се побърка, а после ще побърка и него от ревност. К`во ще му прави баници и кексове ли!?

Абе я всеки с наборите си!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.09.13 15:44



Така е, има го това (нали, гоорим си за средностатистическата, обикновена жена, не лъсната, тунингована актриса на 55) - затова си мисля, че такива връзки са по - скоро от типа компания, секс и разнообразие, за ангажирани хора, отколкото класически любовни. И все пак..не знам, всичко е възможно.



Аз също мисля, че наборите носят в повече - общата посока, нагласа, интереси.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано24.09.13 19:36



а един мъж на 20 в една 35 годиншна кака





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор moreol ()
Публикувано24.09.13 19:38



Абе спортните коли малко не ми се връзват с правенето на деца

... по-скоро от 20-30 би искал да купонясва и да кара спортни коли, пък после децата



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.09.13 20:56



Не зная, ти ми кажи?


Според мен, днешната 20-25 годишна младеж не може да се сравнява с моето и твоето поколение, дори, порастват по- бързо, имат по - лесен достъп до много неща, дори забележи каква дива акселерация цари - изглежда на 25, а всъщност се оказва абитуриент/ка!
Повече ми се връзва твоят вариант, отколкото този, за който аз говоря. Случва се и млад човек да поиска по- ангажиращи отношения, семейство, деца, но мъж в разцвета - с жена - на предела..малко ми е чудно. Колкото и тя да е свежарка по душа и младолика по тяло и фейс. Т.е. - връзва ми се, но не с цел двойка, деца, т.е. класически, а по - скоро - приятели, секс, издръжка, нещо по- мимолетно.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано24.09.13 21:33



Шш алоу

... кое моето поколение бре ... аз все още почти спадам към това 25 годишното поколение



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.09.13 21:40



Идеално!
Отговори на въпроса - тогава, от името на тази генерация!





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано24.09.13 21:55



а той е?





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано24.09.13 23:04



Дали

?




на 30 и жената е доста привлекателна...и момчетата 20 и пощуряват

Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано24.09.13 23:20



Ми лично не ме влече ....нито в едната ....нито в другата посока ...

Те човешките връзки не издържат ако са само на основа секс...и всеки ден да го правиш не мож да ви запълни всичкото време заедно



Пъ ся колкото и умен да е някой младеж си му липсва опит в живота ....някое друго паденийце, за да се чукне по главата зелена ...някой друг зор, че да е устойчив...

Не мисля, че ще ме удоволетвори нито емоционално ...нит Ентелектуално ...

Иначе налитат яко младежите ...ама явно ми липсват майчино-учителки-покровителските наклонности

...а с мъже дет могат да са ми бащи ...ич не ме търсете

Накратко казано ...за себе си съм против ...иначе хората да правят каквото си щат и както им Уйдисва

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано24.09.13 23:51



И обратното - за справка виж мен. Изобщо не ми личат 35 :-)

--

::

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: OSag]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано25.09.13 00:09



Нали?
особено като си отвориш устата и никой не би ти дал повече от 23!



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано25.09.13 00:13



А ти ако си затвориш гъза може и да минеш за пълнолетен.
Да те наритам или сам ще си се завреш обратно в кочината?

--

::

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.09.13 09:00



а един мъж на 20 в една 35 годиншна кака

Ми по - горе си го задал.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: OSag]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.09.13 09:01



Да, докато не те погледне човек в очите - преливат от мъдрост, издайнически..





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано25.09.13 09:55



"... по-скоро от 20-30 би искал да купонясва и да кара спортни коли, пък после децата." Да, ама няма пари!

Бе той на 10 г. най-много иска да кара спортни коли, но няма книжка.
Над 30 вече се е позамогнал и може да си ги позволи, а умът му още е хлапашки и може да реализира всичките си детски мечти... ... и децата пак остават за по-нататък... ... към 40 ... А на 40 знаеш ли какви натокани мадами ще му се лепят, а неговата ще е баба...

Остави тая работа!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано25.09.13 10:01



"нали, гоорим си за средностатистическата, обикновена жена, не лъсната, тунингована актриса на 55" Колкото и да я тунинговаш една "актриса" на 55, на снимка може да я подокараш, ама като я съблечеш... Е, ако има пари и младежът е меркантилен и не е гнуслив...



"...компания, секс и разнообразие, за ангажирани хора..." Абе спокойно младежът може да не е ангажиран и да си експериментира с учебна цел на някоя леля...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 10:36



Е да, ама нали трябваше да се държа като 20-25 годишното поколение, демек леко неадекватно

....

За мен 10-15 години разлика е много. Ако жената е красива и запазена и годините не й личат може да имам някаква несериозна интимна връзка с нея... обичам да ям кекс след секс ... но всичко зависи от конкретния случай, жените на 40 които бих пожелал не се срещат често, макар че има някои от които са ми се подкосявали краката ...

За сериозна и единствена връзка мисля че макс 5 години разлика не е проблем, в случай че годините не й личат и има хубаво тяло/ген. Но тук се намесват много други фактори. Бих избегнал жена, която има голям емоционален багаж, бих избегнал жена която има предишен брак или деца, бих избегнал жена която има несериозна работа и живота й е като на 20 годишна или е още хвърчаща (и такива ги има ). Разбира се, ако толкова много ме впечатли и омагьоса може и да се поддам , но в общия случай това ми е виждането.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 10:39



Бе, аз ако чакам на 40 да ми се лепят по-добре да си режа вените

... сега зависи от младежа колко е проспериращ и находчив, може и преди 30 да се замогне и да си позволи всичко за което говориш ... Годините не са важни, важно е как жената се поддържа и гена Но аз не говоря за такива драстични разлики.... както казах макс 5 години

Редактирано от moreol на 25.09.13 10:40.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.09.13 12:03



Наистина особено в сайтовете за запознанства младежите налитат на рояци към по-големите жени. Явно им липсват учителки. Аз много се дразня и потискам от това, става ми зле.




Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.09.13 13:46



Всъщност, имах предвид, че лелята е ангажирана, а той е просто някое свежо парче мръвка, защото домашната пастърма вече е изветряла...





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.09.13 13:55



Какво значи жена с голям емоционален багаж?


За предишните бракове и децата не се изненадвам, традиционно като мъжки бг манталитет.
Това с работата също е интересно, кое смяташ за несериозно?



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано25.09.13 14:18



До 5 г. не се счита за разлика!



"Годините не са важни, важно е как жената се поддържа и гена..." Вервай ми, от всичко годините са най-важното!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 15:00



щом не се счита за разлика значи тезата ми е като твоята

повече от 5 години са си множко.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано25.09.13 15:17



Трябва да ти кажа, че възрастта между 25 и 40 е най-малкия фактор, който има значение при избора на жена за партньорка. Какво има в акъла е мн по-важно. Сега на 40 изглеждат като тинейджърки още; само дето имат 20+ години опит :-)

--

::

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 16:58



Да това е българско мислене по принцип и макар аз да съм против него т.е. лично аз не мисля че бих имал проблеми с гледането на чужди деца били те осиновени или от друг мъж... естествено бих желал да имам и свои. Но си представи как бих изглеждал аз в очите на една жена, доста по голяма от мен, със солиден опит в отглеждането на деца, аз - този, който никога не съм имал деца, никога не съм сменял памперси и си нямам и на идея кога трябва да му излязат зъбките, колко градуса трябва да е млякото и какво трябва да правя като му излязат обриви по дупето

... ако ще и най-голямото желание да имам да ги гледам тези деца, факта че тя ще е по-голяма от мен и ще има солиден опит като майка ще е проблем в нейните очи, в моите не мисля. Като цяло една зряла и сериозна жена, която има деца, която е минала през изграждането на семейство, винаги или поне доста често ще доминира над по-млад мъж, колкото и силен и точен да е и колкото и да се старае да не бъде така, той винаги ще докуцва. И възрастовата разлика също може да окаже психологически ефект, макар и да не си го признаваме. Надявам се разбираш какво искам да ти кажа и че моето виждане не съвпада точно с българския манталитет.

Под несериозно визирам, поведение което е фриволно, непостоянна работа, гонене на училищни или тийн мечти за сметка на семейството. Изобщо, мисля че един човек над 25 вече трябва да започне да мисли какво иска от живота, как да се реализира и т.н. а над 30 вече да е успял или да е тръгнал по този път.... има хора които се лутат във времето безцелно и неосъзнато. Естествено нещата могат да се съчетаят, но не мога да оправдая 30 годишни жени, които все още се мислят за 18 годишни момиченца без никакви отговорности и променлива визия за себе си.


Жена с голям емоционален багаж е сложна променлива ... няма точна дефиниция, но мога да ти дам пример... представи си жена която е имала дълга връзка, може би семейство, мъж, деца, и го е изгубила... посъвзела се е от всичката тази драма, но никога няма да забрави това което е искала и това което е имала... и един току що влязал в живота й млад мъж винаги ще е втори, винаги ще е назад, винаги ще трябва да бъде търпелив, успокояващ и разбиращ или ако не винаги то много дълго време и най-вероятно нещата няма да свършат с хепи енд, защото или тя няма да се отърси от миналото си или той няма да успее я дочака, а консенсуса в този случай ми се вижда доста труден и деликатен. Разбира се тука говоря много общи приказки, много зависи от хората и характерите им, ако им е писано ще се напаснат. Голям пример дадох.

Надявам се да си се насладила на хаотичните ми мисли



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: OSag]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 16:59



Да, затова аз говоря за разлика от макс 5 години, повече за мен е недопустимо





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.09.13 17:24



Твърде много страхове си изказал. Повечето от тях не съществуват, защото хората все пак живеят тук и сега, в настояще което са избрали и предпочитат.


Но разликата в нуждите и мисленето я има. Понякога това може да бъде голям препъни камък, особено ако човек реши да акцентира на него.




Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Luchezara]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 20:17



Не знам кое им липсва /освен акъл/, но винаги си повтарям, че по-дъртият във връзката неминуемо носи по-голяма отговорност и съответно е редно да не се вкарва във филми, които имат отражение върху "незрелият" индивид



На мен това навремето един батко ми го обясни с най-чистите си помисли, но с други думи...как да не го уважавам доживот

Върнах жеста като го обясних на един младеж и аз....дет после ми благодари даже момчето

В днешно време е такава вакханалия, че никой на никого нищо не разяснява ....и после що всите не знаят к'во правят

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Luchezara]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 21:50



Какви точно страхове съм изказал? Може би съм леко краен, но кое според теб е нереално?



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 21:53



Я ме светни и мен по-подробно, че не те разбирам напълно ..... ще ти благодаря и аз после





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 21:56



Според мен /извинете, че се намесвам във въпрос към друг участник / нереалното което споменаваш е онова там с емоционалният багаж....

Щот той не се влачи заради това, че човек е имал пък е изгубил нещо ...

Влачи се по собствено желание и воля

...понякога и от детска възраст ...даже почвам да мисля, че с възрастта по-малко му пука на човек

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:00



....а яко ме мързи ...ма айде ...

Ми обясних му на момчето, че както се е засилил да се усуква около мен ...така ще се нахендри, че ум ще му зайде



Накратко разясних, че опита, знанията и уменията си мога да ги използвам срещу него / в моя полза/...после да го захвърля щот ме е убил от скука ....и умора да му обяснявам ...и че междувременно ще е изпуснал поне - 2-3 уфатни момета, които по ще му уйдисват на всичкото

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано25.09.13 22:04



Адски ми е кеф да те чета





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:05



не си много убедителна

... не подценявай младите момченца, защото и те могат да те увъртят така, че ще ти омекнат колената



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:10



Ся не мога да си изкривя душата и да не си призная,че ми сгря сърцето



Но да ти кажа, че на мен още толкова ми е кеф да те чета поради редица причини.... една от които е, че умееш да се изказваш по-дипломатично и деликатно ....анджък..... ей на има на какво да се науча от теб

.....мисля, че не сме много различни години .....ама пусто си мацка ....та не моЕм се вземем

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:12



не е само до възрастта, зависи си от човека

... а емоционалния багаж всеки си го влачи малко или много, понякога го изоставя, но винаги има моменти, в които се сеща къде го е оставил и той винаги си е там макар и скрит/прикрит в килера.

И още нещо... тези твои приказки където са ти обяснявали и където ти си обяснявала.... ще ти кажа защо не издържат.... защото любовта не се интересува от логични обяснения, човешката природа не е така устроена, даже след като чичкото ти е казал това ти най-вероятно си го искала още повече ... това важи особено доста повече за жените, защото вие сте доста по емоционални и нелогични животни



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:12



....грешка номер 1 правиш ...точно кат ги подценяваш се бримчат най-много.... и с това мОж ги увъртя отма



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:14



ма що да не можете бе, опитаите нещо ново ... то бива бива комплименти и искри чак на мен ми пари



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:15



Първо казах батко ....второ не говори за любови ...ако обичаш



Логика има в абсолютно всичко ....дори и във въпросната любов ...ма тоя спор не ми се почва с някой дето ми вика вие жените ....

Щот това, че ви е скрита-покрита емоционалността ....не означава, че я няма ...даже в някои случаи в по-големи дози от наШта ...и това е отново логично

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано25.09.13 22:16



Едва се сдържам сега и аз, ма пък аз съм една пуста моногамна такава



умееш да се изказваш по-дипломатично и деликатно

Знаеш ли, че това изобщо не го мисля за себе си и сега още повече се кефя



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:18



ама чакай малко, ти отговори по същия начин като мен, нима в такъв случай ти не ги подценяваш? или само защото са по-млади, следва че не да ти сторят това? това ми звучи субективно... ще ти кажа едно, всеки мъж който тръгне да сваля по-зряла жена той го прави на първо място, за да я изчука, ако е по млад 20-30 може и с едното чукане да си остане жената. Вече ако жената е няква скрита лимонка, която пък вземе го впечатли може и да си помисли да продължи с нея, но ако един мъж по принцип не иска сериозна връзка, то никоя жена няма да го накара да си седне на задника, пък камо ли някоя 5-20 години по-голяма от него, абсурд.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано25.09.13 22:20



Мога да ти кажа от личен опит, че в гз се плющят с кеф и на 25, и на 40.
Така че разликата може да е повече от 5 години



--
::

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:22



ако търсиш логика там, значи то не е любов

... иначе си права, някои мъже (включително и моята милост) са толкова емоционални, че чак и жените не ги понасят дълго ... но като цяло жените са си емоционални в дългосрочен план



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: OSag]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:24



ама друго си е да е едно малко и стегнато дупенце, нали?





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано25.09.13 22:30



Двама млади влюбени лежали голи в леглото. Жената казала:
- Пъхни си пръста в мен.
Той се подчинил.
- А сега и двата.
Той отново се подчинил.

- И цялата ръка.
Той пъхнал ръката си.
- А сега и другата.
Той я пъхнал.
- А сега плесни!
- Не мога - поклатил глава той.
- Каква съм стегната, а?

--

::

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:32



Умори ме вече щи кажа

Малце повече разбирам от мъже от тебе ...да знаиш ....щот съм имала ВРЕМЕ ...да им се нагледам и отблизо и отдалеч

Тъй, че не се аби ми държиш лекции какво искали били и какво и защо правят..... какво обичат да ядЪт, е*Ът и прочее

Ай лека нощ !
...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 25.09.13 22:33.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: OSag]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:33







Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:38



тей, тей... тук си права, аз нямам опит с други мъже

и със сигурност разбираш повече от мен на тази тема... виж, открихме още едно нещо поради което един млад мъж няма да си пасне с по-голяма жена... и то е че тя си ляга рано ... шегувам се, не го приемай лично, макар че трябва ... лека нощ



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: OSag]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано25.09.13 23:01



Прав си, че с тебе човек трябва да говори само с гъза си. Това е език който разбираш и оценяваш!

Ще нариташ тези които са те възпитавали, смотаняк!

В попържа

откровено какво мисля за теб!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Редактирано от БФMюнxayзeн на 26.09.13 00:13.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано25.09.13 23:22



"Годините не са важни, важно е как жената се поддържа и гена..." Вервай ми, от всичко годините са най-важното!


Вервай ми, от всичко годините са най-малко важното, стига да не е някаква драстична разлика, нали.

Те сега на морето бях с един студентски спортен лагер. Е мога да се закълна, че едва около 10% от студентките, можеха да се сравняват в тялото с любовницата ми, която е 40+.
В лицето са ок, ама от кръста надолу - ужас! стрии, целулит, гъзове и баджаци огромни! А гаджето няма грам целулит!

Нито една от студентките не можа да ме изкуши да я пожелая!

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 23:43



ама те поне не са надути като гаджето ти





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано25.09.13 23:48



какво точно каза?

гаджето ми е под 50 кила.

надута ти е мозъчната кухина



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 23:50



С уста ли я надуваш или с крачна помпа?





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано26.09.13 00:09



Когато разликата е над 20 години в двойката, има само едно обяснение, пари или някакъв друг интерес.

на 30 и жената е доста привлекателна...и момчетата 20 и пощуряват Младите знаем защо са привлекателни, кажи тези на 50 - 60 г. или 80 г., защо са предпочетени от 20 годишни?



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 09:29



Охо, каква дипломна работа..


Да, сега стана по - ясно, звучи логично, макар че, ако тръгнем да си дискутираме - има много варианти.
Например: ти комбинираш хем малки деца - бебета, мляко, зъбки, хем голяма възрастова разлика - зрялата жена и т.н., което е малко нелогично, не че не е възможно, де. Т.е. единият вариант е млада жена с малко дете, а другият - по - голяма, но с вече отхвръкнали хлапета, да не кажем тийнове, където от теб едва ли някой да очаква да бършеш дупета. В първият случай - и двамата човеци едва ли да са много опитни, ако говорим за сходна възраст, а и малкото дете по - бързо се привързва към нов татко, ако това е идеята. Вторият случай пък почти те освобождава от детегледачески задължения, по - скоро там казусът е дали и как ще се внедриш сред челядта, ще те приемат ли и т.н.

За непостоянна работа - не знам, човек понякога не може изцяло да изконтролира всички събития, понякога просто няма късмет или професията му е сезонна или др.причини - аз не бих съдила само и единствено по това доколко някой е сериозен и реализиран. В крайна сметка - работата е само част от житието, носи пари, толкова. Но си прав, че на 30 хората трябва да имат идея за това искат ли партньор, какъв, отношения в каква форма, въобще - лутането не е съвсем приемливо..още повече, че в днешно време - връзките започват доста по - рано, та до 30 човек требе да се е наиграл, да е пробвал, да си е изяснил.

За емоционалният багаж също може да се поспори - все пак, предполага се, че каквото и да има човек зад гърба си и макар то да оказва влияние върху него - човек живее с настоящето, ако те е допуснала една жена в него - може би вече е готова за това, едва ли има първи, втори план и т.н. Не, че не се случва и човек да се захваща с връзки просто, за да избие клина, но да речем, че няма човек без минало. Това не означава, че е неспособен на пълноценни следващи взаимоотношения.
Общо взето си писал за крайностите.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 17:42



От 0 до 12 годишна възраст децата си изискват грижи, внимание, възпитание и време. А това е много голям период от време, така че все ще я нацелим някак си.

... а ако децата са й тийнове, на нея не и трябва още един към челядта, нейните й стигат

Абе, някак си не ми се връзва 30 годишна жена да ходи да работи на слънчев бряг за сезона и после да си бърка в носа. Все пак тя не може да се погрижи за себе си а камо ли да има семейство

За емоционалния багаж няма да споря, виждал съм го в много хора включително и в себе си. И отношенията не са розови



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано26.09.13 19:00



Аз съм такъв пример.Мъжът ми е със 7 години по-млад от мен.
Всичко е наред.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Monica123]  
Автор yetti (снежко)
Публикувано26.09.13 19:02



ужс!

----

I only had a Corona
Five cent deposit


Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор Monica123 (старо куче)
Публикувано26.09.13 19:04



Ооо, значи вие сте се гледали в очите....Интересно...И кво...?
Раздуйте малко....



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Monica123]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.09.13 20:09



Интересното е, че и на двете ми приятелки с най - успешни връзки, и все още продължаващи, мъжете им са по - млади - май с около година - две е разликата.
Имам и една, чийто мъж е със седем години по-млад от нея, но те са заедно сравнително отскоро - само три-четири години. И нещата добре им се получават.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Monica123]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 21:11




Аааа, тоа е проява на нездраво любопитство. Кво ли..ами..имаше една култова сцена в един бг филм.
Поздравявам те с нея.







Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 21:19




Ох, ох..горко на завършилите Международен туризъм тогава, с тази наша сезонност по комплексите..язък за цялото напъване и няколкото езика. Тююю..не били надеждни. А едно време как се бутаха от езиковите гимназии всички за тези специалности...
Но ти сигурно имаш предвид по - скоро ресторантьорите, а не хотелиерите или агентурите, щото то и в Некерман и Туи на представителите им е сезонна работата, ама надали са ненадеждна фирмаи, с безотговорни служители, вкл.българи.

Но схванах идеите, де.
На вкус и цет - таваришшшши - нет!



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 21:42



Визирам продавчки, сервитьорки етц... Имаше една, тя сама си го каза, че се чувства не намясто, защото всичките й колеги и колежки да 16-20 годишни... И сега нямам нищо против сервитьорките и продавачките, но те си работят където си живеят и работата им се дългосрочна. Макар че не бих тръгнал да се женя за такава жена, порицай ме но предпочитам жена ми да отговаря на моя социален статус

, все пак не ги избирме само по външния вид



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 21:50



Т.е. - може всичко да и е ок, ама - ако е сервитьорка - тц?


Ами, ако е управител салон в семейния ресторант 4и звезди пак ли така снизходително ще да е?

Шегувам се, ясно, ясно. Ся се чудя дали да не те попитам какъв ти е точно статусът, ама нейсе..



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 22:38



Ако е 22 годишно момиче, което работи като сервитьорка, за да се издържа докато учи направо ще се влюбя е нея ...

това ми показва че тя е свястно момиче, което иска да се издържа честно и самостоятелно, и такива момичета имат моето огромно уважение. Всичко зависи от конкретния случай. Не можем да говорим само с акота .

Статусът ми е необвързан до доказване на противното



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано26.09.13 22:40



ХАхахахаха...викаш тя любовта няма логика ...ама трябва да има социален статус.....охохохохохохо....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 22:55



Така е, затова и грандиозните обобщения - не са сериозна работа.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 22:56



Първо, не вярвам да заобичаш някого ей така от раз, второ след като го заобичаш това не означава че искаш да прекараш живота си с него... Историята познава достатъчно такива хора... Колко пъти си чувала илиси била в ситуацията "обичам го, но той не е подходящ за мен"... Да ти напомням ли това което си обяснявала на онзи младеж?

... Не ме съди, защото смятам че жените са доста по нетолерантни към любовите си



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 23:03



Ами човек си прави обобщенията по личния опит и премеждия. В математиката му викат индукция

... Но това далеч не означава че човек е прав, ама хората са си субективни по природа



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 23:05



Така е, то и затова има дискусии, разни гледни точки, инак става безпредметно обсъждането.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 23:09



Дискусии, обсъждане, клюкарстване ... ВсЕ добре познати методики за създаване на драма





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 23:12




Драма ли?Къдей тя?
Ми кат сме тука, поне да говорим, да си мълчим ли викаш?



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 23:27



Ми драма няма

, щот сме скучниГовори ми, говори ми, ща гледам влюбену



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано26.09.13 23:29



ГолЕм си шаран! На голи куки кълвеш...

Бре нит те съдя ...нит нищо ....забавлявам се



Стига се бримчи - лека нощ

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 23:39



Ама ти още не си ли си легнала

забавлявай се, аз черпя



Тема мЪни мЪнинови [re: Monica123]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 01:29



Нищо не е седем.

Един 'познат' е вече 8ма година с дама 15 години по-дърта. Младежът е на 42. Разведен , тя-богата вдовица.

Парите ли, кво ги държи,незнам. Мислех ,че ще се разпаднат, вярвах че ще се разпаднат, исках да се разпаднат да ми докажат,че такива връзки са временни НО... любов ли,секс ли, верно пари ли..факт е ,че са джелезо.

На икономическата спойка явно никоя не може да и се опъне по първенство...дори и сексуалната.

За тва, дерзайте за мЪни и тва е. Живота си го е доказал.

Най-силният афродизиак е пълния джоб, бил той еле мъжки, еле женски



Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано27.09.13 11:02



А, някой те е объркал, че драма и съспенс са едно и също.





Тема Re: мЪни мЪнинови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 11:13



И аз знам за аналогичен случай.. Тя е със над 7 години по-голяма от него, богата и поддържана вдовица, той е мъж под чехъл, но се разбирали страхотно. Виждал съм и снимки и изглежда многодобре за годините си, но и парите са си пари... Глези го стабилно, но от стеани той изглежда безхарактерен.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 11:18



Баща ми ме е объркал, още като ме е правил е забъркал опасен коктейл от емоции на нестабилна основа (не знам какво искам да кажа с това но звучи яко)





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано27.09.13 12:11



"Бе, аз ако чакам на 40 да ми се лепят по-добре да си режа вените..." Аз наебах най-много и най-красивите жени, след като навърших 40 г.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 12:39



Еми, значи кат си бил млад си бил заспал х*й





Тема Ти пъкнови [re: moreol]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано27.09.13 13:37



си толкова отворен, че дума с три букви не можеш да изпишеш и то в нета.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ти пъкнови [re: paзбиpaм]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 13:55



Класата не зависи от пространство и измерение





Тема ?нови [re: юpaтa]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 15:58





Твойта колко по-голяма от теб е и колко год сте заедно ако не е тайна?

И на колко беше ти кат се запознахте- много важно !!!

Според мен има разлика в период от живота си срещаш МНОГО по-млад/възрастен партньор.

Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 16:00



не познавам такива, а и не мисля ,че се среща много в нормалния every-day life...

е, сега не говорим за Хю Хефнър

, ама тея с безумно многото пари са sick in the head та там са други филми.

Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 16:03



Що не вземеш да изплюеш камъчето... какво те мъчи, луднала си по по-млад мъж и това те терзае? Като гледам тази руса дяволка и цитата davil may cry (това май беше някаква игра?) не ми изглеждаш доста голяма, че да лудваш по млади мъже?... на колко е 16-18 има ли?





Тема Re: мЪни мЪнинови [re: moreol]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано27.09.13 16:34



За безхарактерността му едва ли е причина връзката му с богата вдовица, която да го глези





Тема :)нови [re: moreol]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 18:58



Аз съм 30 и , той е 20 и (в първата полвина, а аз съм във втората ;) )

Ми така се оказа.

Аз биех отбой ва началото, но накрая си викам...що пък да не пробвам.
First Time Experience.
Разделихме се, щото нямахме много общо, на различни плоскости бяхме. Взехме да се дразним се взаимно, не си станахме другарчета да ни е приятно заедно.
Той почна да се занася по една девойка(нормално) и аз използвах тва като повод да се разделим.

И все пак DAT SEX ...напраоооо... Липсваше ми(и още ми липсва де), все едно ми няма бъбрека или далака. Инвалидизиарх се. Стопих некви кила за отрицателно време и некви бодежи в сърцето получих. Ужас! Абстиненция към дрога.

Незнам как е при него. Прекратихме контакт. Ама исках и той да се пържи както аз. Нали съм дяволка.

Много беше хубаво, божествено...но знаех че ще приключи и знаех че си идва с цената. Истинска връзка нямаше как да се получи откъдето и да го погледнех.



Devil may cry...

Редактирано от милейди на 27.09.13 19:00.



Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 19:08



И сега ти липсва само якия секс или все още имаш чувства към него? Пък това че момчето го бива в леглото не е свързано с това че е млад, сещаш се





Тема Re: мЪни мЪнинови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 19:11



А защо си помисли, че аз си мисля обратното?





Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 22:01



Бе оказа се че съм имала чувства, съдейки пораженията емоционални и физически от раздялата. Но не исках да си го призная.

Връхлетя ме няколко месеца след раздялата.

Имала съм преди много болезнена раздяла и си мислех, че след като я оцелях нищо не може да ме барне вече. Явно съм грешала. Верно , минаха доста годинки ,но се оказа,че сърцето се съвзема и е готово пак да страда.

Много добре знам.

Технически съм имала дори по-отракани, но когато приключи креватното приключение там, не се и сещам за тях.

А тук.... Луда работа

Devil may cry...

Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 22:12



Ей като вземете да използвате тези термини

... ще кажеш че жената е някакъв автомобил и за да я оправи един мъж трябва да е технически грамотен ... ако е така що няма манюъл?

И кво сега, таз пуста гордост не ти позволява да го потърсиш ли?



Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано28.09.13 02:26



Mи горе-доле. То Кама-Сутра не е измислена току-тъй ;)
Хамалогията си е хамалогия.

Кат най-трудната част се оказва колкото и да е странно използването на устните, т.е. целуването.



Няма смисъл. Да си продължава с живота. И аз с моя. И така.

След години, ако го видя ще ми е приятно да знам как се е стекъл житейския му път. И да го видя ПОРАСТНАЛ.

Devil may cry...

Редактирано от милейди на 28.09.13 02:27.



Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 12:18



Що си мислиш че ще го видиш?



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано28.09.13 13:47



В България все още се приемат трудно подобен тип връзки, защото малко хора се поддържат, състаряват се бързо и разликата във възрастта изглежда доста фрапантна отстрани.
Трудно ми е да обобщавам, защото има голяма разлика между 20 годишните търсачки на богат чичко (или 20 годишните младежи в търсене на кугар с пари) и друг тип връзки с разлика в годините.
Аз винаги съм била с по-възрастни мъже от мен, разлика минимум 6-7 години в тяхна полза, като изключа един единствен път. Те и приятелите ми са с по десетина години над мен, трудно ми е да намеря общ език с мои връстници и не намирам никакъв проблем да бъда с по-възрастни и опитни мъже. Това, което ме замисля, е как бих създала семейство, защото няма да се лъжем, аз днес съм на 26, той на 40, но след 15 ходини, аз ще съм на 40, а той на 55.


Та за мен перфектния вариант е по-възрастен мъж докато съм на 20-30 и по-млад като мина 40.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Francuzoikata]  
Автор юpaтa ()
Публикувано28.09.13 15:48



значи казваш: мъж за всяка възраст на жената - един мъж до 30, 30 и... години и друг мъж след 40, 40 и ... години.

- така ми харесва и на мен



Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано28.09.13 16:50



Иска ми се да се срещнем след години, живот и здраве...

Да го зърна порастнал и възмъжал както казах

, Може и да ми се промени мнението с годините де.

Може и никога да не го видя. Каквото е писано.

Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: юpaтa]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 18:31



Малко са, трябва всяка седмица с различен



Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 18:40



Когато мъж ви зареже, той е в миналото, нещете да го видите и чуете, но ако вие го зарежете искате след време да го видите... Тва женското любопитство е много субективно... Не ми отговори защо искаш да го видиш, била си му шута, пътищата ви са разделени, макар и в този случай той да е зашитнал, щом си решила че не искаш да си с него би трябвало това да е края... Защо ще се интересуваш скед години какъв е станал и какво е постугнал? За да разбереш дали на времето си взела правилния избор или не? Ами ако се окаже че си сгрешила? Ако той се е превърнал в един прекрасен зрял и успял мъж, а ти си си останала сама? Как ще се почувстваш?.... Най-добре е да не знаеш, остави миналото зад себе си и се погрижи за бъдещето си, така че да не съжаляваш след години... Пътища много, само трябва да внимаваме да не пропуснем отбивката





Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано28.09.13 18:59



Разсъждаваш като мъж - нормално. Дори и вече да не е с един мъж, егото на една жена се ласкае, ако знае, че той е преуспял и се превърнал в прекрасен мъж. Това означава, че не е сгрешила - че го е познавала, а понякога, и че го е пуснала. :)



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: юpaтa]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано28.09.13 19:02



Е какво да се лъжем, аз моногамни хора почти не познавам.
Ако не си семеен и с любовник(ца), то си разведен един-два-три-пет пъти.
Пък и ние се меним, всяка възраст си има различни нужди.
Ако си намеря мъж, който да се пригодява към тези ситуации, толкова по-добре, ако ли не, не е кой знае каква трагедия, мъже и жени бол!





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Francuzoikata]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 22:01



всеки си нагажда интересите да посрещнат нуждите му, а това че всички били еди кви си, си е чисто оправдание

. Няма нужда от оправдания пред другите, всеки си живее както иска и не трябва да го интересува мнението на другите. Виж ако искаш пред себе си да се оправдаеш това е друг въпрос



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано28.09.13 22:05



За какво да се оправдавам?


Нещо не си ме разбрал.



Тема Re: :)нови [re: Vitalite]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 22:17



Това означава, че не е сгрешила - че го е познавала, а понякога, и че го е пуснала. :)
Добре че си му се махнала от главата, че да стане човек викаш




Нищо не каза ... може искрено да се зарадваш за неговото щастие, но в никакъв случай няма да ти се погали егото и със сигурност има възможност да съжалиш, че на времето си го оставила ... а толкова благородна ли си към мъжете, които са те зарязали теб? Искаш ли да ги видиш и тях след време или само тези другите?



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано28.09.13 22:20



Приятелка на 25 ходи с момче на 20... Друга на 28 с момче на 19

Супер се разбират.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Francuzoikata]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 22:21



Разбирам те, но не ми е работа да се меся в живота ти.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Amelia Pond]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 22:21



ми да, коя майка не се разбира с детето си



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано28.09.13 22:25



Абе на един акъл са. Ти защо мислиш, че 25 годишно момиче умира да се изживява като майка?




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Amelia Pond]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 22:26



тя несъзнателно си го прави, но по-скоро да бъде в доминантна позиция, не точно майка.

Редактирано от moreol на 28.09.13 22:26.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор юpaтa ()
Публикувано28.09.13 22:31



повярвай, на една жена по-не й трябва такъв вариант





Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано28.09.13 22:41



Добре че си му се махнала от главата, че да стане човек викаш - точно



Направих един бърз преглед - и не, не са ме зарязвали.



Тема Re: :)нови [re: Vitalite]  
Автор moreol ()
Публикувано28.09.13 22:43



Време ти е

... аз те зарязвам в този разговор, публично...



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано28.09.13 22:46



Т.е. според теб е невъзможно спрямо личността си човек да е доминиращ, бъдейки с 5 години по-млад от друг?

Възрастта ли предопределя ролите?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано28.09.13 23:01



Ако аз те бях зарязала, бъдещето ти - прекрасно и светло, щеше за бъде гарантирано.





Тема Re: :)нови [re: Vitalite]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано29.09.13 22:40



Аз викам да си накривиш шапката надясно.. не, не ...по-добре наляво



Кой превари, той завари.

Не мож само ние да зарязваме.

И мен са ма зарязвали,аз съм зарязвала други...кулюлото си са търкаля

Devil may cry...

Тема Re: :)нови [re: Vitalite]  
Автор moreol ()
Публикувано29.09.13 22:43



благодаря ти че не ми го направи скучно





Тема Re: ?нови [re: милейди]  
Автор юpaтa ()
Публикувано30.09.13 08:19



Всъщност винаги е важен периода, в който срещаш партньора си независимо дали ще е около твоята възраст или много по-млад или по стар. Така ще може да си обясниш и развоя на отношенията.
Разликата беше +17 за него като бях на 30г. и -17 за него като бях на 36г.
Срещнах ги във важни моменти от живота си.
За настоящия /-17г./ имам усещането както се пее в една песен "Колко години без шум са сближавали двата маршрута,колко причини в света са създавали тази минута..."

п.п. знам традиционните реплики в тези случаи, но както писах по-горе само да добавя "Преди да започнеш да съдиш някого вземи неговите обувки, мини по неговия път, пробвай неговите сълзи, усети неговата болка и като се спънеш във всеки камък на пътя, в който той се е спънал...чак тогава можеш да му кажеш как да живее живота си!"



Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.09.13 09:03



Е, има време...

Моите са малко, и вероятно затова е така.



Тема Re: :)нови [re: moreol]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.09.13 09:04



Напротив, спасих те от космични катаклизми.





Тема Re: ?нови [re: юpaтa]  
Автор moreol ()
Публикувано30.09.13 10:48



Сегашния ти мъж е със 17 ходини по-малък?

ах тиии



Тема Re: :)нови [re: Vitalite]  
Автор moreol ()
Публикувано30.09.13 10:51



Ух, бе... С таквиз думи ни мойш мъ уплаши, ич





Тема Re: ?нови [re: юpaтa]  
Автор moreol ()
Публикувано30.09.13 10:56



Не ви ли стана банално за всяко нещо да натрисате тоя опит и липсата на години... Не живеем в 20 век, не е нужно да мине деситилетие преди човек да натрупа житейски опит, не е нужно човек да си почупи главата за да се поучи от грешките си, макар че това помага най-много... Говоря за живота като цяло.



Тема Re: ?нови [re: moreol]  
Автор юpaтa ()
Публикувано30.09.13 15:58



По принцип и аз съм така го мисля глупавия се учи от своите грешки, а умния от грешките на другите

. Но има неща, ситуации, през които за да ги разбереш трябва да минеш през тях, може да си имаш мнение, представа, как би постъпил, ама чак като ти дойде до главата, тогава е часът на истината.
Иначе мен липсата на опит хич не ми пречи - аз мога да науча много от някого и от мен също да научат независимо кой на колко години е, важно е да има интерес...



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор ОК (новак)
Публикувано11.10.13 00:45



респект, симпатяга си, чета те с удоволствие, признавам си, че не бих се решил да ти опонирам. За късмет не е и необходимо, постояно сме на едно мнение.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Ravir ()
Публикувано11.10.13 01:17



А, то това било световен заговор, мога да съм спокойна



Най- хубавите ми връзки са били с мъже с едно десет върху моите(минимум), с по- малките изключения изводът е, че нито аз имам достатъчно нерви да им търпя инфантилизмите, нито те имат достатъчно пари да си посрещнат необходимостта да са с мен. И изобщо не иде реч за финансови девиации, а за някакви иманентни положения. Това пък не мога да повярвам, че още е в обръщение.

И разбира се, че всичко е субективно.

Редактирано от Ravir на 11.10.13 01:19.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ОК]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано12.10.13 15:33



Респект и за теб, че си пич да го споделиш "публично"



Като общо съм забелязала, че хората не правят такива неща /да изразяват положителните си мисли/ и това определено води затрудняване на общуването като цяло.


....но всъщност специално навих ръкави, за да ти кажа, че абсолютно нищо страшно няма в това да ми се опонира на мен в случай, че забележиш, че ни се разминават мненията

Даже напротив Макар да давам вид, че всичко мога и всичко знам ....има бая хляб още да изям преди да достигна желаното от мен ниво.

Затова и ми харесва да чета хората "на живо" във форум. Дори някой да е в тотален разрез със разбиранията ми.... мога и има какво да "открадна" от израза, стила, подхода, маниера и опита.

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема MOREOL-eeeeeeeнови [re: милейди]  
Автор milady7 (клю-клю)
Публикувано24.01.22 00:23



Хаха, успях да изровя темата ако четеш в тва умряло ГеЗеСе все още...

Срещнахме се пак след 9 години. Било е писано все пак.


Времето е спряло.

Запалихме се, човек.
Много е дигнал левЪла. Добре,че го пуснах да се упражнява в годините.

Където има страст и хората си пасват, всичкото кекс е в друго измерение.

И сега сме на стенд-бай.
Квото-такова... Обещахме си.

Първа Поща

Тема Re: MOREOL-eeeeeeeнови [re: milady7]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано28.03.22 12:44



И на по колко сте години сега? :)



Тема Re:нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор milady7 (клю-клю)
Публикувано06.05.23 01:20



45 / 33




Първа Поща


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.