Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Monica123]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.09.13 20:09



Интересното е, че и на двете ми приятелки с най - успешни връзки, и все още продължаващи, мъжете им са по - млади - май с около година - две е разликата.
Имам и една, чийто мъж е със седем години по-млад от нея, но те са заедно сравнително отскоро - само три-четири години. И нещата добре им се получават.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Monica123]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 21:11




Аааа, тоа е проява на нездраво любопитство. Кво ли..ами..имаше една култова сцена в един бг филм.
Поздравявам те с нея.







Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 21:19




Ох, ох..горко на завършилите Международен туризъм тогава, с тази наша сезонност по комплексите..язък за цялото напъване и няколкото езика. Тююю..не били надеждни. А едно време как се бутаха от езиковите гимназии всички за тези специалности...
Но ти сигурно имаш предвид по - скоро ресторантьорите, а не хотелиерите или агентурите, щото то и в Некерман и Туи на представителите им е сезонна работата, ама надали са ненадеждна фирмаи, с безотговорни служители, вкл.българи.

Но схванах идеите, де.
На вкус и цет - таваришшшши - нет!



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 21:42



Визирам продавчки, сервитьорки етц... Имаше една, тя сама си го каза, че се чувства не намясто, защото всичките й колеги и колежки да 16-20 годишни... И сега нямам нищо против сервитьорките и продавачките, но те си работят където си живеят и работата им се дългосрочна. Макар че не бих тръгнал да се женя за такава жена, порицай ме но предпочитам жена ми да отговаря на моя социален статус

, все пак не ги избирме само по външния вид



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 21:50



Т.е. - може всичко да и е ок, ама - ако е сервитьорка - тц?


Ами, ако е управител салон в семейния ресторант 4и звезди пак ли така снизходително ще да е?

Шегувам се, ясно, ясно. Ся се чудя дали да не те попитам какъв ти е точно статусът, ама нейсе..



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 22:38



Ако е 22 годишно момиче, което работи като сервитьорка, за да се издържа докато учи направо ще се влюбя е нея ...

това ми показва че тя е свястно момиче, което иска да се издържа честно и самостоятелно, и такива момичета имат моето огромно уважение. Всичко зависи от конкретния случай. Не можем да говорим само с акота .

Статусът ми е необвързан до доказване на противното



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано26.09.13 22:40



ХАхахахаха...викаш тя любовта няма логика ...ама трябва да има социален статус.....охохохохохохо....

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано26.09.13 22:55



Така е, затова и грандиозните обобщения - не са сериозна работа.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 22:56



Първо, не вярвам да заобичаш някого ей така от раз, второ след като го заобичаш това не означава че искаш да прекараш живота си с него... Историята познава достатъчно такива хора... Колко пъти си чувала илиси била в ситуацията "обичам го, но той не е подходящ за мен"... Да ти напомням ли това което си обяснявала на онзи младеж?

... Не ме съди, защото смятам че жените са доста по нетолерантни към любовите си



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано26.09.13 23:03



Ами човек си прави обобщенията по личния опит и премеждия. В математиката му викат индукция

... Но това далеч не означава че човек е прав, ама хората са си субективни по природа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.