Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 27.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 21:53



Я ме светни и мен по-подробно, че не те разбирам напълно ..... ще ти благодаря и аз после





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 21:56



Според мен /извинете, че се намесвам във въпрос към друг участник / нереалното което споменаваш е онова там с емоционалният багаж....

Щот той не се влачи заради това, че човек е имал пък е изгубил нещо ...

Влачи се по собствено желание и воля

...понякога и от детска възраст ...даже почвам да мисля, че с възрастта по-малко му пука на човек

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:00



....а яко ме мързи ...ма айде ...

Ми обясних му на момчето, че както се е засилил да се усуква около мен ...така ще се нахендри, че ум ще му зайде



Накратко разясних, че опита, знанията и уменията си мога да ги използвам срещу него / в моя полза/...после да го захвърля щот ме е убил от скука ....и умора да му обяснявам ...и че междувременно ще е изпуснал поне - 2-3 уфатни момета, които по ще му уйдисват на всичкото

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано25.09.13 22:04



Адски ми е кеф да те чета





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:05



не си много убедителна

... не подценявай младите момченца, защото и те могат да те увъртят така, че ще ти омекнат колената



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:10



Ся не мога да си изкривя душата и да не си призная,че ми сгря сърцето



Но да ти кажа, че на мен още толкова ми е кеф да те чета поради редица причини.... една от които е, че умееш да се изказваш по-дипломатично и деликатно ....анджък..... ей на има на какво да се науча от теб

.....мисля, че не сме много различни години .....ама пусто си мацка ....та не моЕм се вземем

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:12



не е само до възрастта, зависи си от човека

... а емоционалния багаж всеки си го влачи малко или много, понякога го изоставя, но винаги има моменти, в които се сеща къде го е оставил и той винаги си е там макар и скрит/прикрит в килера.

И още нещо... тези твои приказки където са ти обяснявали и където ти си обяснявала.... ще ти кажа защо не издържат.... защото любовта не се интересува от логични обяснения, човешката природа не е така устроена, даже след като чичкото ти е казал това ти най-вероятно си го искала още повече ... това важи особено доста повече за жените, защото вие сте доста по емоционални и нелогични животни



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:12



....грешка номер 1 правиш ...точно кат ги подценяваш се бримчат най-много.... и с това мОж ги увъртя отма



...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 22:14



ма що да не можете бе, опитаите нещо ново ... то бива бива комплименти и искри чак на мен ми пари



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано25.09.13 22:15



Първо казах батко ....второ не говори за любови ...ако обичаш



Логика има в абсолютно всичко ....дори и във въпросната любов ...ма тоя спор не ми се почва с някой дето ми вика вие жените ....

Щот това, че ви е скрита-покрита емоционалността ....не означава, че я няма ...даже в някои случаи в по-големи дози от наШта ...и това е отново логично

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.