Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано24.09.13 23:51



И обратното - за справка виж мен. Изобщо не ми личат 35 :-)

--

::

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: OSag]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано25.09.13 00:09



Нали?
особено като си отвориш устата и никой не би ти дал повече от 23!



1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: БФMюнxayзeн]  
Автор OSagМодератор (The Rainmaker)
Публикувано25.09.13 00:13



А ти ако си затвориш гъза може и да минеш за пълнолетен.
Да те наритам или сам ще си се завреш обратно в кочината?

--

::

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.09.13 09:00



а един мъж на 20 в една 35 годиншна кака

Ми по - горе си го задал.





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: OSag]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано25.09.13 09:01



Да, докато не те погледне човек в очите - преливат от мъдрост, издайнически..





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано25.09.13 09:55



"... по-скоро от 20-30 би искал да купонясва и да кара спортни коли, пък после децата." Да, ама няма пари!

Бе той на 10 г. най-много иска да кара спортни коли, но няма книжка.
Над 30 вече се е позамогнал и може да си ги позволи, а умът му още е хлапашки и може да реализира всичките си детски мечти... ... и децата пак остават за по-нататък... ... към 40 ... А на 40 знаеш ли какви натокани мадами ще му се лепят, а неговата ще е баба...

Остави тая работа!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано25.09.13 10:01



"нали, гоорим си за средностатистическата, обикновена жена, не лъсната, тунингована актриса на 55" Колкото и да я тунинговаш една "актриса" на 55, на снимка може да я подокараш, ама като я съблечеш... Е, ако има пари и младежът е меркантилен и не е гнуслив...



"...компания, секс и разнообразие, за ангажирани хора..." Абе спокойно младежът може да не е ангажиран и да си експериментира с учебна цел на някоя леля...

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 10:36



Е да, ама нали трябваше да се държа като 20-25 годишното поколение, демек леко неадекватно

....

За мен 10-15 години разлика е много. Ако жената е красива и запазена и годините не й личат може да имам някаква несериозна интимна връзка с нея... обичам да ям кекс след секс ... но всичко зависи от конкретния случай, жените на 40 които бих пожелал не се срещат често, макар че има някои от които са ми се подкосявали краката ...

За сериозна и единствена връзка мисля че макс 5 години разлика не е проблем, в случай че годините не й личат и има хубаво тяло/ген. Но тук се намесват много други фактори. Бих избегнал жена, която има голям емоционален багаж, бих избегнал жена която има предишен брак или деца, бих избегнал жена която има несериозна работа и живота й е като на 20 годишна или е още хвърчаща (и такива ги има ). Разбира се, ако толкова много ме впечатли и омагьоса може и да се поддам , но в общия случай това ми е виждането.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор moreol ()
Публикувано25.09.13 10:39



Бе, аз ако чакам на 40 да ми се лепят по-добре да си режа вените

... сега зависи от младежа колко е проспериращ и находчив, може и преди 30 да се замогне и да си позволи всичко за което говориш ... Годините не са важни, важно е как жената се поддържа и гена Но аз не говоря за такива драстични разлики.... както казах макс 5 години

Редактирано от moreol на 25.09.13 10:40.



Тема Re: Обратно-пропорционално [re: Jolee]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.09.13 12:03



Наистина особено в сайтовете за запознанства младежите налитат на рояци към по-големите жени. Явно им липсват учителки. Аз много се дразня и потискам от това, става ми зле.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.