Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано24.09.13 15:00



" по - любопитно би ми било да разбера какво би намерил един мъж на 35 - в жена на 50 - примерно." Нищо!
На 35 мъжът е младеж, интересуват го съвсем други неща. Та на него ще му се лепят 20-25 г. красавици като мухи на мед, дали ще има сили да им отбива атаките?

... и колко време?
Освен "агнешкото" у него, жената на 50 не знам как ще го издържи!? Тя току ще навлиза в критическата... Той ще иска да купонясва, да прави деца (точно тогава му е възрастта за деца), да си купува спортни коли, да гъзарее с тях. Ми тя ще се побърка, а после ще побърка и него от ревност. К`во ще му прави баници и кексове ли!?

Абе я всеки с наборите си!

Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.09.13 15:44



Така е, има го това (нали, гоорим си за средностатистическата, обикновена жена, не лъсната, тунингована актриса на 55) - затова си мисля, че такива връзки са по - скоро от типа компания, секс и разнообразие, за ангажирани хора, отколкото класически любовни. И все пак..не знам, всичко е възможно.



Аз също мисля, че наборите носят в повече - общата посока, нагласа, интереси.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано24.09.13 19:36



а един мъж на 20 в една 35 годиншна кака





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор moreol ()
Публикувано24.09.13 19:38



Абе спортните коли малко не ми се връзват с правенето на деца

... по-скоро от 20-30 би искал да купонясва и да кара спортни коли, пък после децата



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.09.13 20:56



Не зная, ти ми кажи?


Според мен, днешната 20-25 годишна младеж не може да се сравнява с моето и твоето поколение, дори, порастват по- бързо, имат по - лесен достъп до много неща, дори забележи каква дива акселерация цари - изглежда на 25, а всъщност се оказва абитуриент/ка!
Повече ми се връзва твоят вариант, отколкото този, за който аз говоря. Случва се и млад човек да поиска по- ангажиращи отношения, семейство, деца, но мъж в разцвета - с жена - на предела..малко ми е чудно. Колкото и тя да е свежарка по душа и младолика по тяло и фейс. Т.е. - връзва ми се, но не с цел двойка, деца, т.е. класически, а по - скоро - приятели, секс, издръжка, нещо по- мимолетно.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано24.09.13 21:33



Шш алоу

... кое моето поколение бре ... аз все още почти спадам към това 25 годишното поколение



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано24.09.13 21:40



Идеално!
Отговори на въпроса - тогава, от името на тази генерация!





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: impulce]  
Автор moreol ()
Публикувано24.09.13 21:55



а той е?





Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано24.09.13 23:04



Дали

?




на 30 и жената е доста привлекателна...и момчетата 20 и пощуряват

Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано24.09.13 23:20



Ми лично не ме влече ....нито в едната ....нито в другата посока ...

Те човешките връзки не издържат ако са само на основа секс...и всеки ден да го правиш не мож да ви запълни всичкото време заедно



Пъ ся колкото и умен да е някой младеж си му липсва опит в живота ....някое друго паденийце, за да се чукне по главата зелена ...някой друг зор, че да е устойчив...

Не мисля, че ще ме удоволетвори нито емоционално ...нит Ентелектуално ...

Иначе налитат яко младежите ...ама явно ми липсват майчино-учителки-покровителските наклонности

...а с мъже дет могат да са ми бащи ...ич не ме търсете

Накратко казано ...за себе си съм против ...иначе хората да правят каквото си щат и както им Уйдисва

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.