Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: юpaтa]  
Автор moreol ()
Публикувано30.09.13 10:48



Сегашния ти мъж е със 17 ходини по-малък?

ах тиии



Тема Re: :)нови [re: Vitalite]  
Автор moreol ()
Публикувано30.09.13 10:51



Ух, бе... С таквиз думи ни мойш мъ уплаши, ич





Тема Re: ?нови [re: юpaтa]  
Автор moreol ()
Публикувано30.09.13 10:56



Не ви ли стана банално за всяко нещо да натрисате тоя опит и липсата на години... Не живеем в 20 век, не е нужно да мине деситилетие преди човек да натрупа житейски опит, не е нужно човек да си почупи главата за да се поучи от грешките си, макар че това помага най-много... Говоря за живота като цяло.



Тема Re: ?нови [re: moreol]  
Автор юpaтa ()
Публикувано30.09.13 15:58



По принцип и аз съм така го мисля глупавия се учи от своите грешки, а умния от грешките на другите

. Но има неща, ситуации, през които за да ги разбереш трябва да минеш през тях, може да си имаш мнение, представа, как би постъпил, ама чак като ти дойде до главата, тогава е часът на истината.
Иначе мен липсата на опит хич не ми пречи - аз мога да науча много от някого и от мен също да научат независимо кой на колко години е, важно е да има интерес...



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: Jolee]  
Автор ОК (новак)
Публикувано11.10.13 00:45



респект, симпатяга си, чета те с удоволствие, признавам си, че не бих се решил да ти опонирам. За късмет не е и необходимо, постояно сме на едно мнение.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор Ravir ()
Публикувано11.10.13 01:17



А, то това било световен заговор, мога да съм спокойна



Най- хубавите ми връзки са били с мъже с едно десет върху моите(минимум), с по- малките изключения изводът е, че нито аз имам достатъчно нерви да им търпя инфантилизмите, нито те имат достатъчно пари да си посрещнат необходимостта да са с мен. И изобщо не иде реч за финансови девиации, а за някакви иманентни положения. Това пък не мога да повярвам, че още е в обръщение.

И разбира се, че всичко е субективно.

Редактирано от Ravir на 11.10.13 01:19.



Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ОК]  
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано12.10.13 15:33



Респект и за теб, че си пич да го споделиш "публично"



Като общо съм забелязала, че хората не правят такива неща /да изразяват положителните си мисли/ и това определено води затрудняване на общуването като цяло.


....но всъщност специално навих ръкави, за да ти кажа, че абсолютно нищо страшно няма в това да ми се опонира на мен в случай, че забележиш, че ни се разминават мненията

Даже напротив Макар да давам вид, че всичко мога и всичко знам ....има бая хляб още да изям преди да достигна желаното от мен ниво.

Затова и ми харесва да чета хората "на живо" във форум. Дори някой да е в тотален разрез със разбиранията ми.... мога и има какво да "открадна" от израза, стила, подхода, маниера и опита.

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема MOREOL-eeeeeeeнови [re: милейди]  
Автор milady7 (клю-клю)
Публикувано24.01.22 00:23



Хаха, успях да изровя темата ако четеш в тва умряло ГеЗеСе все още...

Срещнахме се пак след 9 години. Било е писано все пак.


Времето е спряло.

Запалихме се, човек.
Много е дигнал левЪла. Добре,че го пуснах да се упражнява в годините.

Където има страст и хората си пасват, всичкото кекс е в друго измерение.

И сега сме на стенд-бай.
Квото-такова... Обещахме си.

Първа Поща

Тема Re: MOREOL-eeeeeeeнови [re: milady7]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано28.03.22 12:44



И на по колко сте години сега? :)



Тема Re:нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор milady7 (клю-клю)
Публикувано06.05.23 01:20



45 / 33




Първа Поща


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.