Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: moreol]  
Автор ЛУKABИЯT (Сатана)
Публикувано27.09.13 12:11



"Бе, аз ако чакам на 40 да ми се лепят по-добре да си режа вените..." Аз наебах най-много и най-красивите жени, след като навърших 40 г.



Суетата - любимият ми грях!

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 12:39



Еми, значи кат си бил млад си бил заспал х*й





Тема Ти пъкнови [re: moreol]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано27.09.13 13:37



си толкова отворен, че дума с три букви не можеш да изпишеш и то в нета.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ти пъкнови [re: paзбиpaм]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 13:55



Класата не зависи от пространство и измерение





Тема ?нови [re: юpaтa]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 15:58





Твойта колко по-голяма от теб е и колко год сте заедно ако не е тайна?

И на колко беше ти кат се запознахте- много важно !!!

Според мен има разлика в период от живота си срещаш МНОГО по-млад/възрастен партньор.

Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: ЛУKABИЯT]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 16:00



не познавам такива, а и не мисля ,че се среща много в нормалния every-day life...

е, сега не говорим за Хю Хефнър

, ама тея с безумно многото пари са sick in the head та там са други филми.

Devil may cry...

Тема Re: Обратно-пропорционалнонови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 16:03



Що не вземеш да изплюеш камъчето... какво те мъчи, луднала си по по-млад мъж и това те терзае? Като гледам тази руса дяволка и цитата davil may cry (това май беше някаква игра?) не ми изглеждаш доста голяма, че да лудваш по млади мъже?... на колко е 16-18 има ли?





Тема Re: мЪни мЪнинови [re: moreol]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано27.09.13 16:34



За безхарактерността му едва ли е причина връзката му с богата вдовица, която да го глези





Тема :)нови [re: moreol]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано27.09.13 18:58



Аз съм 30 и , той е 20 и (в първата полвина, а аз съм във втората ;) )

Ми така се оказа.

Аз биех отбой ва началото, но накрая си викам...що пък да не пробвам.
First Time Experience.
Разделихме се, щото нямахме много общо, на различни плоскости бяхме. Взехме да се дразним се взаимно, не си станахме другарчета да ни е приятно заедно.
Той почна да се занася по една девойка(нормално) и аз използвах тва като повод да се разделим.

И все пак DAT SEX ...напраоооо... Липсваше ми(и още ми липсва де), все едно ми няма бъбрека или далака. Инвалидизиарх се. Стопих некви кила за отрицателно време и некви бодежи в сърцето получих. Ужас! Абстиненция към дрога.

Незнам как е при него. Прекратихме контакт. Ама исках и той да се пържи както аз. Нали съм дяволка.

Много беше хубаво, божествено...но знаех че ще приключи и знаех че си идва с цената. Истинска връзка нямаше как да се получи откъдето и да го погледнех.



Devil may cry...

Редактирано от милейди на 27.09.13 19:00.



Тема Re: :)нови [re: милейди]  
Автор moreol ()
Публикувано27.09.13 19:08



И сега ти липсва само якия секс или все още имаш чувства към него? Пък това че момчето го бива в леглото не е свързано с това че е млад, сещаш се






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.