Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Няма да се дам.  
Автор saksun (непозната)
Публикувано03.09.13 23:32



Та това е само среща.
Следобедно кафе. Или вечерна чаша вино. Все едно.
Да стои далеч от мен, не го искам засега за секс. На още срещи съм склонна. Възможно е да го харесам. Ако видя интелект, хумор , решителност, подходящо отношение към мен.

С вашите законни половинки или приятелки кога се отдадохте на първия секс?
Мен, ако питате, трябва да минат години в изпитания на любовта, та тогава да съм готова за делото. Но... аз съм ненормалният случай, искам да се поуча от нормалните, често срещаните, обикновените.
Моите тъпизми няма да обсъждам.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Няма да се дам. [re: saksun]  
Автор БФMюнxayзeн (Mendace veritas)
Публикувано03.09.13 23:52



ако той те чака с години, за да стигнете до секс - не е нормален.
но пък то и ти не си, та може и да си допаднете :)))

нормално, при зрели хора се смята секс на трета среща.
за не толкова зрелите, бих казал че 2-3 месеца ходене е нормалното. повече от това е извращение и изкривяване на нещата....

1 боклук мръсотия не прави - така мислиш ти и още 7 200 000 българи !!!


Тема Re: Няма да се дам. [re: БФMюнxayзeн]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.09.13 00:02



Според мен сексът на трета среща е яко извращение.
Или двамата са зажаднели, защото около десет години не са правили секс.
Разбира се, това са моите виждания. Те са странни, но съвсем в границите на нормата.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма да се дам. [re: saksun]  
Автор moreol ()
Публикувано04.09.13 00:13



Това няма значение. Ако той иска само секс ще те чака и 10 срещи. С последната ми сериозна приятелка го направихме на първата среща, тя си мислеше че ще я оставя след това и ми го каза, а накрая след доста време заедно, стана обратното. Секса е просто удоволствие в началния етап, нека бройката не те интересува но пък и не е нужно да птобваш всеки втори за да разбереш... но ако не е познат а е някакъв от сайт за запознанства, имай предвид че основното му желание не е сериозна връзка, но знае ли човек, може да вижда в теб своята принцеса

манипулирай бе, нали си жена ;)



Тема Re: Няма да се дам. [re: saksun]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.09.13 00:17



Не усещаш ли на първа среща от кой мъж искаш да получиш секс?

А ти да го дариш с любовта си?

(не съм сигурна с този си пост към кои се причислявам - нормалните, или обратното :))))



Тема Re: Няма да се дам. [re: saksun]  
Автор юpaтa ()
Публикувано04.09.13 00:19



твоето отношение за секса ми прилича на тази притча:

Вървели двама мъже през пустинята. Пътят им бил много труден. Дни и нощи се пекли под жаркото слънце. Устните им се напукали без вода.
Останали на предела на силите си. Но един ден стигнали до брега на голяма, буйна река. На брега стояла една стара и немощна жена и се вайкала, че не може да мине на отсрещния бряг.
Единият от мъжете, без да се замисли, я качил на гърба си и я пренесъл. Двамата продължили по пътя си.
Не след дълго вторият мъж попитал: "Ние бяхме уморени, жадни, без сили! Как така взе и пренесе старицата?"
Другият му отговорил: "Аз я преносох и я оставих. А ти още я носиш!"

п.п. в крайна сметка, ако говорим за зрели хора, сексът не е нещо недорасло дето му трябва дълго узряване, изпитания и още куп цедки

Редактирано от юpaтa на 04.09.13 00:20.



Тема Re: Няма да се дам. [re: moreol]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.09.13 00:20



Не умея дя манипулирам. Не искам секс.
А някой да полудее по мен. Само като вижда какво пиша, да изгражда образа ми, така както аз неговия.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Няма да се дам. [re: saksun]  
Автор moreol ()
Публикувано04.09.13 00:32



Зад клавиатурата може да си изградиш образ който не е реален... Най-добре го поопознай и излез на една две пет срещи за да го опознаеш на живо. Никой не е казал че трябва да спиш с него, но на живо имаш в пъти повече възприятия и усещания за човека отколкото зад клавиатурата. Забавлявай се сакси нека ти бъде приятно на срещата, другото само ще се случи. Ако не си допаднете то ще си проличи след даден момент със сигурност. Повярвай ми личи си кога един мъж иска само секс и кога се интересува от жената от среща, той от секс си се интересува във всеки случай.



Тема Re: Няма да се дам. [re: Vitalite]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.09.13 00:33



Дори и да ми стане симпатичен, не искам секс при първата среща.
Желанието за това пламва след като ме е размазал с думи виртуално, с желание, което струи от тях... абе много се ровя в сайтовете и се отчайвам все повече.
Това е всичко.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Няма да се дам. [re: moreol]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано04.09.13 00:38



Това е проблемът.
Излизам с някого и... заспивам на срещата. Не ме грабва. Какъв секс? Сигурно аз не съм съвсем добре.
Друга би го попиляла от секс. Но мен не ме кефи. Безразличен ми е.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.