Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абенови [re: moreol]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.09.13 15:53



Естествено, че не.


Означава да имаш отворено отношение към секса, като нещо, което се случва между хора, които се харесват(сексуално) - без план, кога, как и след колко време ще се случи, и най - вече - не като награда за "рицарско"? поведение.



Тема Re: Няма да се дам. [re: Jolee]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.09.13 15:58



А, не бих могла да я спра. Даже изпитвам известно неудобство, защото не успях да прочета "Престъпление и наказание" до финала. Всъщност, захвърлих я още след първите 7-8 страници. Но съм решила да я прочета, пък каквото ще да става.


Иначе щом говорим за хормони, съм убедена, че страдам от понижена продукция на някои от тях. Не е възможно почти да няма мъж, който що-годе да ми хареса. Не виждам друга причина вече.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма да се дам. [re: asFARas]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.09.13 16:04



Няма друг начин да опозная някого, освен с времето. Преди да бъдем наистина заедно, искам да съм сигурна, че ще се получи.
Колкото и да е невъзможно и да не можеш да предвидиш обстоятелствата.
Ако човекът е точен, не виждам какви пречки биха не спрели. И независимо от трудностите, бихме ги преодоляли.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма да се дам. [re: Пин]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.09.13 16:14





Не се пазя. Ама нали е редно да си падна по някого много, за да стигнем до секса.
За психарите улучи точно. Те ме надушват, оказвам притегателна сила върху тях, но досега съм смогвала да се избавя успешно от хватките им.
Атрибутите не съм им виждала, така че не съм наясно с очертанията им, а и не е трябвало да бъда.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма да се дам. [re: bushido]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.09.13 16:18



При вас се е получило идеално. Като по мед и масло.
Година и половина изграждате симпатии помежду си, после 5-6 месеца свалка и целувки.
Така е добре.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Абе [re: Vitalite]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано05.09.13 16:19



+1!



Тема Re: Години... [re: Graefenberg]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.09.13 16:28



Благодаря, че си толкова откровен.


Вярно е, към секса трябва да се подхожда с респект. И аз това имам предвид.
Моята логика не е първо да видя става ли в леглото, а после да мисля мога ли да имам сериозни отношения с него.
А да ми допадне като характер, поведение и визия. Да знам, че искам този човек всячески и тогава сексуалното общуване идва като част от останалото.
Да, много важна част, но далеч не единствената.

"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма да се дам. [re: impulce]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.09.13 16:33



Май въпросът се свежда дотам, че никого не успявам да харесам чак толкова, че да го пожелая за леглото.
Много странно... уж има толкова мъже...
Но към жени нямам никакви наклонности, де. Защото съм мислила, че може в това да е отговорът, но не е.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Няма да се дам. [re: Francuzoikata]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.09.13 16:45



Ще ми е неудобно да отида при психолог и да изложа моя казус.
Какво да му кажа "Аз не искам да правя секс с мъже, по които не съм полудяла."
И той ще отвърне "Ами добре, не правете. Какъв е проблемът?!"

Аз излизам и в последно време се срещам с мъже. Ала още повече се разочаровам.
Притеснителното е, че като разбера, че са били женени /вече са разведени/ и се чудя как някоя жена е могла да се обвърже с тях.
Тоест, не само че аз не харесвам конкретния мъж, но се дивя как друга е била в състояние да го хареса.
Шантава работа е моята.



"Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Абе [re: Vitalite]  
Автор moreol ()
Публикувано05.09.13 16:50



Кво прайм ако си много обичлива и харесваш всеки трети мъж






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.