Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Наръчник на  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано22.07.13 09:37



вехтия сваляч. Да се ползва от чичовци в брак, които обаче искат да кръшкат по ''чуждо''. Основни тактики:
1 - покани дамата на кафе
2 - залей я с чар (покажи там колко си интелигентен или как я разбираш днешната политика!). Задължително придай там някаква мистика на случая си - или се пиши пръв приятел от яслите на Бойко Борисов, или кажи, че с Кунева сте ползвали един памперс щото било криза ... тъй де - нека да си велик, но скромен!
3 - кажи, че жена ти те мъчи - там обекта трябва да прояви милосърдие и да ти пусне
4 - разпитай ОБЕКТА как е със секса
5 - тактично намекни на обекта, че след 5 години ще се сбабичоса
6 - кажи на ОБЕКТА, че е консервативен и призовай към разкрепостяване - предложи услугите си да разкрепостиш
7 - пак напомни на ОБЕКТА, че ще се сбабичоса след 5 години
8 - кажи, че пък на теб ти става - нищо, че жена ти не те ползва вече от години
9 - предложи на обекта да го водиш на басейн, ако не схване като няма да се плува за какво е този басейн, пак напомни, че си предлагаш услугите да направиш обекта много ПОЛОВО ОТВОРЕН
Внимавай обаче ОБЕКТА да не те плъзне по пързалката да говориш за деца и внуци - там става много неловко, че ще ти урони имиджа на палав полов атлет - палавост и внуци не вървят в комплект!

А наслука, СВАЛЯЧИ, и се похвалете какво ви е паднало в мрежичките (пазарските)



Quod licet Iovi, non licet bovi

Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано22.07.13 09:57



Приложението на т. 3 не спира да ме изумява.





Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано22.07.13 10:19



Авторско ли е? Срещи от с трия вид ли си имала





Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.07.13 10:19



Здрасти, оня ден се чудих къде изчезна.

Смешно е, тъпо е, но се прилага и ... върви. Наблюдавала съм.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Наръчник на [re: Vitalite]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.07.13 10:20



Изумително - не изумително - ползват го и им се връзват милосърдните жени. Най-нежното е "Жена ми не ме разбира"



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано22.07.13 10:41




буахахахаа, не искам да одъртявам!

Развратът е секс, в който ти не участваш.

Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор Пин ()
Публикувано22.07.13 11:01



Бисер!
Явно имаш доста наблюдения.



Тема Ти и [re: asFARas]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.07.13 12:43



да одъртееш, не ми се вярва толкова да си плюеш на достойнството. Ама хората за едното ебане на маймуни се правят. Такива мъже/жени не уважавам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Наръчник на [re: paзбиpaм]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано22.07.13 13:19



Да бе, чувала съм някои хора да казват как някой не ги разбира или пък как само един определен човек ги разбира. Толкова са сложни, като 8ми курс електронно инженерство направо. Обаче ти щом си ги разбрала, си супер специална, имаш три дисертации по всички видове инженерство и най-важното е, че си специализирала точно в техния тип.





Тема Re: Наръчник на [re: LadyMorgana]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано22.07.13 13:23



Искрено съпричаствам на раздразнението ти



Но ако това те успокоява, точка две можеше да протече и по по-кофти начин:

залей я с чаЙ (покажи там колко си интелигентен или как я разбираш днешната политика!). Задължително придай там някаква мАстика на случая си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.